Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080060 - Tenisový klub Dúbravka BA | |||
Názov turnaja: | HM BRATISLAVA TENIS TOUR 2018 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Bratislava. Lysáková ulica 1 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Paluš Radovan (B) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Vavro Michal (A) | |||
Termín od: | 25.11.2017 | Termín do: | 27.11.2017 | |
Kontakt: | Mgr. Michal Vavro | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0902144139, | |||
Kontakt e-mail: | miso.sro@atlas.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 23. 11. 2017 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | - | - | 24.11.2017 8:30 | Lysáková ulica |
mladšie žiačky | 32 | - | - | 24.11.2017 8:30 | Lysáková ulica |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie CH/D
VR: Radovan Paluš, ZVR: Michal Vavro
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Puskeiler Martin | ||||
6:4 7:6(7) | |||||
2. | Poklemba Filip | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | USP | Jakubovič Xavier | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 10 | |||
2 | Hubinský Július | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | VTC Pezinok | 17 | ||||
3 | Klanduch Marek | 31.10.2018 !!! | 2006 | D-ch | Top tennis academy Zvolen | 18 | ||||
4 | Hochel Lukáš | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TK Matchpoint Trebatice | 19 | ||||
5 | Paulovič Nikolas | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 20 | ||||
6 | Baláž David | 31.10.2018 !!! | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 21 | ||||
7 | Jaroščák Maximilián | 31.10.2023 !!! | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 27 | ||||
8 | Sarouphim Jean Pierre | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 31 | ||||
9 | Puskeiler Martin | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 31 | ||||
10 | Kohút Alex | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 33 | ||||
11 | Linhart Martin | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 34 | ||||
12 | Vajgel Alexej | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 36 | ||||
13 | USP | Kostoláni Alex | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 37 | |||
14 | Adamko Jakub | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 42 | ||||
15 | Poklemba Filip | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
16 | Hron Alex Maximilián | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | |||||
17 | Fičor Oskar | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
18 | Babušík Adam | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
19 | Kurčík Adam | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
20 | Deen Mojmír | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | |||||
21 | USP | Strašil Tomáš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Petržalka | ||||
22 | USP | Šteflovič Andrej | 31.10.2019 !!! | 2007 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | ||||
23 | Guzmický Dominik | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
24 | Vavro Dominik | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | |||||
25 | Benian Oskar | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
26 | Svetík Michal | 31.10.2019 !!! | 2006 | D-ch | TŠP-tenisová škola Petržalka |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Kabzáni Krištof | 23. 11. 2017 19:39 | 2007 | D-ch | AŠK Skalica | |||||
2 | Karovič Jaroslav | 22. 11. 2017 20:08 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 16 | ||||
3 | Kladivík Jakub | 19. 11. 2017 19:47 | 2006 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 9 | ||||
4 | Solčan Adam | 24. 11. 2017 07:59 | 2007 | D-ch | Tenis team Nové Zámky |