Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090024 - TK Kúpele Piešťany | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Piešťany, E. Belluša 2 | |||
Trieda: | Letné MSR | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Šimo Pavol (A) | Počet dvorcov: | 11 | |
Zástupca rozhodcu: | Šimová Petra (A) | |||
Termín od: | 28.05.2018 | Termín do: | 01.06.2018 | |
Kontakt: | Ing. Patrik Drozd | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905874499, | |||
Kontakt e-mail: | drozdpatrik1969@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 26. 05. 2018 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | neurčené | |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | neurčené |
Poznámky:
NOMINÁCIA: chlapci, dievčatá
Rozpis, organizačný výbor, nominačné kritériá na letné ME 2018, správa
VR: Pavol Šimo, ZVR: Petra Šimová
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Melaga Samuel | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 1 | ||||
2 | Talajka Tomáš | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 2 | ||||
3 | Medveď Jakub | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 3 | ||||
4 | Hulín Patrik | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 4 | ||||
5 | Chren Patrik | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 5 | ||||
6 | Juriga Samuel | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-ch | OZ ŠK Odema Púchov | 6 | ||||
7 | Ivan Marko | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TK Mladosť Košice | 7 | ||||
8 | Naňo Marek | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 8 | ||||
9 | Kladivík Jakub | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 9 | ||||
10 | Jakubovič Xavier | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 10 | ||||
11 | Vrtiel Nicolas | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | 11 | ||||
12 | Dosedla Artur | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 12 | ||||
13 | Karasz Milan | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK Spartak Komárno | 13 | ||||
14 | Paulík Martin | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 14 | ||||
15 | Paulovčák Sebastián | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | 14 | ||||
16 | Karovič Jaroslav | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 16 | ||||
17 | Hubinský Július | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | VTC Pezinok | 17 | ||||
18 | Hochel Lukáš | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TK Matchpoint Trebatice | 19 | ||||
19 | Paulovič Nikolas | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 20 | ||||
20 | Baláž David | 31.10.2018 !!! | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 21 | ||||
21 | Letavay Matej | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Ružomberok | 22 | ||||
22 | Pavliščík Richard | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 23 | ||||
23 | Jasenák Tomáš | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TK Ladomerská Vieska | 24 | ||||
24 | Vaco Marek | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 25 | ||||
25 | Vateha Matúš | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 26 | ||||
26 | Jaroščák Maximilián | 31.10.2023 !!! | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 27 | ||||
27 | Titko Timotej | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | 28 | ||||
28 | Tarač Ramon | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 30 | ||||
29 | Puskeiler Martin | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 31 | ||||
30 | Kohút Alex | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 33 | ||||
31 | USP | Kostoláni Alex | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 37 | |||
32 | Bognár Simon | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | 47 | ||||
33 | Onofrej Lukáš | 31.10.2023 !!! | 2006 | D-ch | TK Mladosť Košice | 70 | ||||
34 | Dráb Filip | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | |||||
35 | Markovič Matej | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
36 | Poklemba Filip | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
37 | Balaščák Daniel | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
38 | Polák David | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
39 | Kubiš Jakub | 31.10.2019 !!! | 2007 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
40 | WC | Hlivjak Oliver | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | ||||
41 | Solčan Adam | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | |||||
42 | Babušík Adam | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
43 | WC | Hron Alex Maximilián | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | ||||
44 | Kratka Maximilian | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | |||||
45 | Jánošík Timotej | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | |||||
46 | Bíly Pavol | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
47 | Vatrt Denis | 31.10.2019 !!! | 2007 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
48 | USP | Vatrt Enriko | 31.10.2019 !!! | 2007 | D-ch | TK Kúpele Piešťany |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Lapšanský Alex | 19. 04. 2018 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 34 | |||||
2 | Vajgel Alexej | 14. 11. 2017 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 36 | |||||
3 | Matula Jakub | 14. 11. 2017 | 2006 | D-ch | TK Vrútky | 37 | |||||
4 | Matula Ján | 17. 04. 2018 | 2006 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 41 | |||||
5 | Adamko Jakub | 24. 02. 2018 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 42 | |||||
6 | Krcho Dávid | 18. 11. 2017 | 2006 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 43 | |||||
7 | Palenčík Filip | 22. 11. 2017 | 2006 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | 51 | |||||
8 | Sirota Timon | 18. 04. 2018 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 59 | |||||
9 | Fičor Oskar | 15. 11. 2017 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | ||||||
10 | Madej Jakub | 02. 05. 2018 | 2007 | D-ch | TK Mladosť Košice | ||||||
11 | Jankech Michael | 14. 01. 2018 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||||
12 | Hanušovský Lukáš | 15. 11. 2017 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | ||||||
13 | Kurčík Adam | 08. 01. 2018 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
14 | Deen Mojmír | 05. 12. 2017 | 2007 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | ||||||
15 | Volník Nicholas | 20. 02. 2018 | 2007 | D-ch | TK KPSF 92 Bernolákovo | ||||||
16 | Jeník Šimon | 01. 12. 2017 | 2007 | D-ch | TK Petržalka | ||||||
17 | Stopiak Tobias | 23. 03. 2018 | 2007 | D-ch | TŠP-tenisová škola Petržalka | ||||||
18 | Vrba Miloslav | 02. 02. 2018 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | ||||||
19 | Guzmický Dominik | 16. 12. 2017 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | ||||||
20 | Jaroška Adam | 30. 03. 2018 | 2007 | D-ch | TKM - Tenisový klub Madunice | ||||||
21 | Benian Oskar | 28. 12. 2017 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Mattoš Adam | 16. 05. 2018 | 2006 | D-ch | TKM Betliar | 88 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Ferletjak Samuel | 23. 05. 2018 07:29 | 2006 | D-ch | TK AS Trenčín | 50 | ||||
2 | Kabzáni Krištof | 27. 05. 2018 16:10 [N] | 2007 | D-ch | AŠK Skalica | |||||
3 | Linhart Martin | 23. 05. 2018 22:11 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 34 | ||||
4 | Polák Šimon | 25. 05. 2018 20:52 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
5 | Sarouphim Jean Pierre | 25. 05. 2018 10:11 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 31 |