Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080116 - Tenis-Bedminton klub D. Lužná | |||
Názov turnaja: | DUNAJSKÁ LUŽNÁ CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Rekreačná 3 Dunajská Lužná | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hasaj Ján (A) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 08.04.2017 | Termín do: | 10.04.2017 | |
Kontakt: | Patrik Valo | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0902355812, mobil - 0918542116, | |||
Kontakt e-mail: | info@tbluzna.eu | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 06. 04. 2017 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | neurčené | |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | neurčené |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie,
VR: Ján Hasaj
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Srnánek Martin | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Klanduch Marek | ||||
7:5 1:6 14:12 | |||||
4. | Vaco Marek | 32 16 8 SF F | |||
5. | Regeš Teo | ||||
6:1 7:5 | |||||
6. | Adamko Jakub | 32 16 8 SF F | |||
7. | Hajdin Dhani | ||||
6:0 6:0 | |||||
8. | (5-8) | Muniši Amar | 32 16 8 SF F | ||
9. | (3-4) | Rogulski Yannik | |||
6:1 6:2 | |||||
10. | Hochel Lukáš | 32 16 8 SF F | |||
11. | Karovič Jaroslav | ||||
6:4 6:3 | |||||
12. | Paulík Martin | 32 16 8 SF F | |||
13. | Ježek Martin | ||||
6:1 6:4 | |||||
14. | Hubinský Július | 32 16 8 SF F | |||
15. | Vrtiel Nicolas | ||||
6:0 6:0 | |||||
16. | (5-8) | Béreš Jonáš | 32 16 8 SF F | ||
17. | (5-8) | Kollárik Filip | |||
6:2 6:1 | |||||
18. | Kohút Alex | 32 16 8 SF F | |||
19. | Paulovič Nikolas | ||||
2:6 6:4 10:4 | |||||
20. | Lapšanský Alex | 32 16 8 SF F | |||
21. | Jakubovič Xavier | ||||
6:1 6:1 | |||||
22. | Sádovský Adam | 32 16 8 SF F | |||
23. | Strelec Matúš Michal | ||||
6:0 6:1 | |||||
24. | (3-4) | Keller Dávid | 32 16 8 SF F | ||
25. | (5-8) | Imrišek Lukáš | |||
6:1 6:1 | |||||
26. | Majtan Teo | 32 16 8 SF F | |||
27. | Vajgel Alexej | ||||
6:0 6:4 | |||||
28. | Krnáč Samuel | 32 16 8 SF F | |||
29. | Sirota Timon | ||||
6:1 6:0 | |||||
30. | Ihring Walter | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Vida Dominik | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Rogulski Y. Srnánek M. | ||||
6:3 6:4 | |||||
2. | Hochel L. Paulík M. | 16 8 SF F | |||
3. | Majtan T. Krnáč S. | ||||
6:2 3:6 10:5 | |||||
4. | Vrtiel N. Vajgel A. | 16 8 SF F | |||
5. | Kohút A. Ihring W. | ||||
6:1 6:4 | |||||
6. | Ježek M. Kollárik F. | 16 8 SF F | |||
7. | Paulovič N. Jakubovič X. | ||||
6:3 7:6(5) | |||||
8. | Vida D. Keller D. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Srnánek Martin | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 29 | ||||
2 | Vida Dominik | 31.10.2021 !!! | 2005 | M | TŠP-tenisová škola Petržalka | 31 | ||||
3 | Keller Dávid | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | 1.TC Humenné | 34 | ||||
4 | Rogulski Yannik | 31.10.2025 | 2005 | M | TKM - Tenisový klub Madunice | 36 | ||||
5 | Muniši Amar | 31.10.2019 !!! | 2005 | M | TŠP-tenisová škola Petržalka | 37 | ||||
6 | Imrišek Lukáš | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 39 | ||||
7 | Béreš Jonáš | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Matchpoint Trebatice | 44 | ||||
8 | Kollárik Filip | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Petržalka | 51 | ||||
9 | Krnáč Samuel | 31.10.2025 | 2005 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 52 | ||||
10 | Ježek Martin | 31.10.2021 !!! | 2005 | M | VTC Pezinok | 52 | ||||
11 | Strelec Matúš Michal | 28.02.2018 !!! | 2005 | M | TC TALENT Bratislava | 90 | ||||
12 | Majtan Teo | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 90 | ||||
13 | Ihring Walter | 31.10.2025 | 2005 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 90 | ||||
14 | Jakubovič Xavier | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
15 | Karovič Jaroslav | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | |||||
16 | Hochel Lukáš | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TK Matchpoint Trebatice | |||||
17 | Vrtiel Nicolas | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | |||||
18 | Vaco Marek | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
19 | Paulík Martin | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
20 | Paulovič Nikolas | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
21 | Hubinský Július | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | VTC Pezinok | |||||
22 | Sirota Timon | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
23 | Klanduch Marek | 31.10.2018 !!! | 2006 | D-ch | Top tennis academy Zvolen | |||||
24 | Adamko Jakub | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | |||||
25 | Kohút Alex | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
26 | Lapšanský Alex | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
27 | Vajgel Alexej | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
28 | Hajdin Dhani | 31.10.2018 !!! | 2006 | D-ch | VTC Pezinok | |||||
29 | Sádovský Adam | 31.10.2021 !!! | 2005 | M | TK Spartak Komárno | |||||
30 | Regeš Teo | 31.10.2018 !!! | 2006 | D-ch | VTC Pezinok |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Baláž David | 03. 04. 2017 06:29 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
2 | Czinege Richard | 07. 04. 2017 07:47 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | |||||
3 | Demčák Martin | 30. 03. 2017 08:19 | 2005 | M | SPŠ Bratislava | 90 | ||||
4 | Dvorský Daniel | 12. 02. 2017 20:58 | 2005 | M | TK Kúpele Piešťany | 90 | ||||
5 | Dvorský David | 06. 04. 2017 17:03 | 2005 | M | TK 77 Skalica | 47 | ||||
6 | Jaroščák Maximilián | 06. 04. 2017 23:40 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
7 | Karasz Milan | 01. 04. 2017 12:13 | 2006 | D-ch | TK Spartak Komárno | |||||
8 | Kuba-Danaj Matúš | 06. 04. 2017 20:28 | 2005 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 50 | ||||
9 | Laca Martin | 31. 03. 2017 10:27 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 27 | ||||
10 | Markovič Martin | 07. 03. 2017 14:16 | 2005 | M | GSM Europe Trenčín | 77 | ||||
11 | Melaga Samuel | 14. 03. 2017 19:41 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
12 | Michalica Aleš | 04. 04. 2017 12:16 | 2005 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 33 | ||||
13 | Milata Nikolas | 10. 03. 2017 16:06 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
14 | Naňo Marek | 06. 03. 2017 19:43 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
15 | Sarouphim Jean Pierre | 05. 04. 2017 18:55 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
16 | Stanovský Daniel | 08. 04. 2017 08:52 | 2006 | D-ch | Bratislavský tenisový zväz | |||||
17 | Trávnik Hugo | 05. 04. 2017 11:00 | 2006 | D-ch | TK Senica | |||||
18 | Višňovský Lukáš | 04. 04. 2017 09:01 | 2005 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 52 |