Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090035 - TC Topoľčany | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Javorová 4640, Topoľčany | |||
Trieda: | Halové regionálne majstrovstvá | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Kopál František (A) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Mokrá Marcela (B) | |||
Termín od: | 17.12.2016 | Termín do: | 20.12.2016 | |
Kontakt: | Ing Róbert Korec | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905209130, | |||
Kontakt e-mail: | robinokorec@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 15. 12. 2016 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 16.12.2016 11:30 | ZsTZ |
Poznámky:
Rozpis, správa
VR: František Kopál, ZVR: Marcela Mokrá
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Schwarc David | ||||
6:0 6:0 | |||||
2. | Jakubovič Xavier | 32 16 8 SF F | |||
3. | Hulín Patrik | ||||
6:2 6:1 | |||||
4. | Kutný Oskar | 32 16 8 SF F | |||
5. | Kido Matúš | ||||
6:0 6:2 | |||||
6. | Hochel Lukáš | 32 16 8 SF F | |||
7. | Naňo Marek | ||||
6:2 6:4 | |||||
8. | Michalica Aleš | 32 16 8 SF F | |||
9. | Rogulski Yannik | ||||
6:3 6:7(2) 10:2 | |||||
10. | Paulík Martin | 32 16 8 SF F | |||
11. | odhlásený 1 po vyžrebovaní | ||||
skr | |||||
12. | Králik Jakub | 32 16 8 SF F | |||
13. | Srnánek Martin | ||||
6:0 6:3 | |||||
14. | Kuba-Danaj Matúš | 32 16 8 SF F | |||
15. | Palenčík Filip | ||||
6:0 6:0 | |||||
16. | Guzoň Samuel | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Guzoň S. Schwarc D. | |||
2. | BYE | 8 SF F | |||
3. | Jakubovič X. Naňo M. | ||||
2:5 skr | |||||
4. | Hochel L. Paulík M. | 8 SF F | |||
5. | Hulín P. Talajka T. | ||||
6:3 2:6 10:7 | |||||
6. | Kuba-Danaj M. Michalica A. | 8 SF F | |||
7. | Srnánek M. Rogulski Y. | ||||
6:1 6:0 | |||||
8. | (2) | Kido M. Králik J. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Schwarc David | 31.10.2025 | 2005 | M | Tenisový klub Dúbravka BA | 2 | ||||
2 | Guzoň Samuel | 31.10.2025 | 2005 | M | JJ Tenis Trnava | 9 | ||||
3 | Králik Jakub | 31.10.2025 | 2005 | M | DuTaF Sport Dubnica n/V. | 13 | ||||
4 | Kido Matúš | 31.10.2025 | 2005 | M | TK AS Trenčín | 16 | ||||
5 | Kutný Oskar | 31.10.2021 !!! | 2005 | M | TK Kúpele Piešťany | 24 | ||||
6 | Srnánek Martin | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 29 | ||||
7 | Michalica Aleš | 31.10.2025 | 2005 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 33 | ||||
8 | Rogulski Yannik | 31.10.2025 | 2005 | M | TKM - Tenisový klub Madunice | 36 | ||||
9 | Kuba-Danaj Matúš | 31.10.2021 !!! | 2005 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 50 | ||||
10 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz | 90 | ||||
11 | Naňo Marek | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
12 | Hulín Patrik | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
13 | Paulík Martin | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
14 | Hochel Lukáš | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TK Matchpoint Trebatice | |||||
15 | Dosedla Artur | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
16 | Jakubovič Xavier | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
17 | Talajka Tomáš | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
18 | Palenčík Filip | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | |||||
19 | Janec Samuel | 31.10.2022 !!! | 2005 | M | Tennis club Veľké Kostoľany | |||||
20 | USP | Orihel Juraj | 31.10.2019 !!! | 2005 | M | Tennis club Veľké Kostoľany |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bačík Adam | 20. 12. 2016 15:27 | 2005 | M | TC EMPIRE Trnava | 61 | ||||
2 | Baláž David | 15. 12. 2016 17:51 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
3 | Czinege Richard | 14. 12. 2016 21:30 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | |||||
4 | Dvorský Daniel | 15. 12. 2016 17:48 | 2005 | M | TK Kúpele Piešťany | 90 | ||||
5 | Karasz Milan | 15. 12. 2016 19:30 | 2006 | D-ch | TK Spartak Komárno | |||||
6 | Lazarčík Markus | 14. 12. 2016 20:25 | 2005 | M | TK Slovan Bratislava | 4 | ||||
7 | Zsemlye Bence | 04. 12. 2016 21:20 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 21 |