Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090027 - TK Ratufa Levice | |||
Názov turnaja: | WILSON WINTER CUP LEVICE | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Tenisové kurty TK Ratufa Levice, Turecký rad | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Plexipave | |
Vrchný rozhodca: | Lamper Erik (A) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Mókuš Milan (B) | |||
Termín od: | 02.01.2017 | Termín do: | 04.01.2017 | |
Kontakt: | Ing. Erik Lamper | |||
Kontakt tel.: | mobil - 421903450920, | |||
Kontakt e-mail: | lamper.erik@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 31. 12. 2016 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 01.01.2017 15:00 | Levice |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Erik Lamper, ZVR: Milan Mókuš
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Melaga Samuel | ||||
6:4 6:0 | |||||
2. | Medveď Jakub | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Daňuš Boris | 31.10.2019 !!! | 2005 | M | TA Rimavská Sobota | 21 | ||||
2 | Rogulski Yannik | 31.10.2025 | 2005 | M | TKM - Tenisový klub Madunice | 36 | ||||
3 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz | 90 | ||||
4 | Demčák Martin | 31.10.2018 !!! | 2005 | M | SPŠ Bratislava | 90 | ||||
5 | Melaga Samuel | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
6 | Medveď Jakub | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
7 | Hulín Patrik | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
8 | Kladivík Jakub | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
9 | Dosedla Artur | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
10 | Hochel Lukáš | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TK Matchpoint Trebatice | |||||
11 | Baláž David | 31.10.2018 !!! | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
12 | Jasenák Tomáš | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TK Ladomerská Vieska | |||||
13 | Sirota Timon | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
14 | Tarač Ramon | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
15 | Kováčik Peter | 31.10.2022 !!! | 2005 | M | TK Ratufa Levice | |||||
16 | Košuth Lukáš | 31.10.2024 | 2005 | M | TK Ratufa Levice | |||||
17 | Juriga Samuel | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-ch | OZ ŠK Odema Púchov | |||||
18 | Hubinský Július | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | VTC Pezinok |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bielik Adam | 30. 12. 2016 09:22 | 2006 | D-ch | TK Ratufa Levice | |||||
2 | Czinege Richard | 01. 01. 2017 01:15 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | |||||
3 | Imrišek Lukáš | 20. 12. 2016 22:43 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 39 | ||||
4 | Karasz Milan | 01. 01. 2017 07:35 | 2006 | D-ch | TK Spartak Komárno | |||||
5 | Klanduch Marek | 30. 12. 2016 11:34 | 2006 | D-ch | Top tennis academy Zvolen | |||||
6 | Kohút Alex | 30. 12. 2016 11:41 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
7 | Krnáč Samuel | 30. 12. 2016 10:51 | 2005 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 52 | ||||
8 | Peňažka Rastislav | 02. 01. 2017 08:51 | 2006 | D-ch | TK Ratufa Levice | |||||
9 | Vaco Marek | 30. 12. 2016 21:45 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC |