Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100080 - Lieskovský tenisový klub-LTC | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hájik 405/17, Lieskovec 962 21 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Green set | |
Vrchný rozhodca: | Homolová Jana (B) | Počet dvorcov: | 2 | |
Zástupca rozhodcu: | Strečok Martin (C) | |||
Termín od: | 21.01.2017 | Termín do: | 23.01.2017 | |
Kontakt: | Ing. Jana Tužinská | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0915874845, mobil - 0905892677, | |||
Kontakt e-mail: | jana.tuzinska@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 19. 01. 2017 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 20.01.2017 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Jana Homolová, ZVR: Martin Strečok
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Pivník Oliver | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Jasenák Tomáš | ||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Kladivík Jakub | ||||
5:7 6:0 10:6 | |||||
6. | Tarač Ramon | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Dvorský Daniel | |||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Daňuš Boris | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Melaga Samuel | ||||
12. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
13. | Vaco Marek | ||||
6:1 6:0 | |||||
14. | Ševčík Peter | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (5-8) | Srogoň Marko | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
18. | (5-8) | Gejdoš Adam | 32 16 8 SF F | ||
19. | Klanduch Marek | ||||
6:1 6:1 | |||||
20. | Talajka Tomáš | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
22. | Sirota Timon | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Novák Kristián Jakub | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | (5-8) | Krnáč Samuel | 32 16 8 SF F | ||
27. | Medveď Jakub | ||||
skr | |||||
28. | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
30. | Matula Jakub | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Ondrášik Adam | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Pivník O. Ondrášik A. | |||
2. | BYE | 8 SF F | |||
3. | Klanduch M. Krnáč S. | ||||
6:1 6:2 | |||||
4. | Vaco M. Jasenák T. | 8 SF F | |||
5. | Talajka T. Melaga S. | ||||
6:0 6:1 | |||||
6. | Srogoň M. Gejdoš A. | 8 SF F | |||
7. | Dvorský D. Kladivík J. | ||||
3:6 7:5 10:6 | |||||
8. | (2) | Novák K. Sirota T. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Pivník Oliver | 31.10.2025 | 2005 | M | ŠK Progress Rimavská Sobota | 11 | ||||
2 | Ondrášik Adam | 31.10.2025 | 2005 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 14 | ||||
3 | Daňuš Boris | 31.10.2019 !!! | 2005 | M | TA Rimavská Sobota | 21 | ||||
4 | Novák Kristián Jakub | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Profitennis Academy Prešov | 26 | ||||
5 | Krnáč Samuel | 31.10.2025 | 2005 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 52 | ||||
6 | Srogoň Marko | 31.03.2018 !!! | 2005 | M | TK Tvrdošín | 83 | ||||
7 | Gejdoš Adam | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Tvrdošín | 83 | ||||
8 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz | 90 | ||||
9 | Dvorský Daniel | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Kúpele Piešťany | 90 | ||||
10 | Melaga Samuel | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
11 | Medveď Jakub | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
12 | Kladivík Jakub | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
13 | Talajka Tomáš | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
14 | Vaco Marek | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
15 | Jasenák Tomáš | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TK Ladomerská Vieska | |||||
16 | Sirota Timon | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
17 | Tarač Ramon | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
18 | Klanduch Marek | 31.10.2018 !!! | 2006 | D-ch | Top tennis academy Zvolen | |||||
19 | Ševčík Peter | 31.10.2018 !!! | 2006 | D-ch | TK Mladosť Košice | |||||
20 | Matula Jakub | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TK Vrútky |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Cetner Nikolas Alec | 17. 01. 2017 17:36 | 2005 | M | TA Rimavská Sobota | |||||
2 | Duraj Martin | 15. 01. 2017 17:48 | 2005 | M | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 44 | ||||
3 | Papuščák Šimon | 17. 11. 2016 16:37 | 2005 | M | TKM Martin | 17 | ||||
4 | Puskeiler Martin | 24. 01. 2017 15:03 | 2006 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
5 | Rogulski Yannik | 18. 01. 2017 20:45 | 2005 | M | TKM - Tenisový klub Madunice | 36 |