Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080087 - TK Jednotka Bratislava | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | TK Jednotka, Prokofievova 5, 851 05 Bratislava Petržalka | |||
Trieda: | Halové regionálne majstrovstvá | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hasaj Ján (A) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Šramková Lucia (A) | |||
Termín od: | 17.12.2016 | Termín do: | 20.12.2016 | |
Kontakt: | Lucia Šramková | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903232027, | |||
Kontakt e-mail: | tkjednotka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 15. 12. 2016 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 16.12.2016 10:00 | BTZ |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 16.12.2016 10:00 | BTZ |
Poznámky:
rozpis, správa
VR: Ján Hasaj, ZVR: Lucia Šramková
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Norrman Simon | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Milata Nikolas | ||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Chrenko Šimon | ||||
6:2 6:4 | |||||
6. | Hubinský Július | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Duroška Lukáš | |||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Zsemlye Bence | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Imrišek Lukáš | ||||
6:3 6:4 | |||||
12. | Višňovský Lukáš | 32 16 8 SF F | |||
13. | Kollárik Filip | ||||
6:1 6:1 | |||||
14. | Majtan Teo | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (5-8) | Laca Martin | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
18. | (5-8) | Halahija Nathan André | 32 16 8 SF F | ||
19. | Chren Patrik | ||||
6:2 6:1 | |||||
20. | Karovič Jaroslav | 32 16 8 SF F | |||
21. | Bušniak Michal | ||||
6:1 6:3 | |||||
22. | Kohút Alex | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Macháč Max Mikuláš | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | (5-8) | Vida Dominik | 32 16 8 SF F | ||
27. | Linhart Martin | ||||
6:0 4:6 10:5 | |||||
28. | Paulovič Nikolas | 32 16 8 SF F | |||
29. | Bujňák Hugo | ||||
6:1 6:1 | |||||
30. | Adamko Jakub | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Sabol Michal | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Norrman S. Sabol M. | ||||
6:3 6:4 | |||||
2. | Macháč M. Halahija N. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Norrman Simon | 31.10.2025 | 2005 | M | TC EMPIRE Trnava | 3 | ||||
2 | Sabol Michal | 31.10.2021 !!! | 2005 | M | TK Petržalka | 8 | ||||
3 | Macháč Max Mikuláš | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 10 | ||||
4 | Zsemlye Bence | 31.10.2019 !!! | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 21 | ||||
5 | Halahija Nathan André | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 23 | ||||
6 | Duroška Lukáš | 31.10.2025 | 2005 | M | VTC Pezinok | 25 | ||||
7 | Laca Martin | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 27 | ||||
8 | Vida Dominik | 31.10.2021 !!! | 2005 | M | TŠP-tenisová škola Petržalka | 31 | ||||
9 | Chrenko Šimon | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | Hi-Ten TAC D. Streda | 35 | ||||
10 | Imrišek Lukáš | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 39 | ||||
11 | Kollárik Filip | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Petržalka | 51 | ||||
12 | Višňovský Lukáš | 31.10.2019 !!! | 2005 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 52 | ||||
13 | Bujňák Hugo | 31.10.2021 !!! | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 55 | ||||
14 | Majtan Teo | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 90 | ||||
15 | Chren Patrik | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
16 | Hubinský Július | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | VTC Pezinok | |||||
17 | Paulovič Nikolas | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
18 | Bušniak Michal | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
19 | Karovič Jaroslav | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | |||||
20 | Milata Nikolas | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
21 | Linhart Martin | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
22 | Adamko Jakub | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | |||||
23 | Kohút Alex | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Brázda David | 15. 12. 2016 19:20 | 2005 | M | TK Slovan Bratislava | 77 | ||||
2 | Kardoš Markus | 14. 12. 2016 21:49 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 28 | ||||
3 | Mészár Oliver | 16. 12. 2016 06:37 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 42 | ||||
4 | Vajgel Alexej | 15. 12. 2016 07:16 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava |