Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090024 - TK Kúpele Piešťany | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Piešťany, E. Belluša 2 | |||
Trieda: | Letné MSR | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Šimo Pavol (A) | Počet dvorcov: | 11 | |
Zástupca rozhodcu: | Šimová Petra (A) | |||
Termín od: | 29.05.2017 | Termín do: | 02.06.2017 | |
Kontakt: | Ing. Pavol Šimo | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0903506086, | |||
Kontakt e-mail: | stasin@slovanet.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 27. 05. 2017 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | neurčené | |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | neurčené |
Poznámky:
NOMINÁCIA: chlapci, dievčatá
Rozpis, organizačný výbor, nominačné kritériá na letné ME 2017, správa
VR: Pavol Šimo, ZVR: Petra Šimová
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Lábaj Patrik | ||||
6:3 6:1 | |||||
2. | Tóth Bence | 64 32 16 8 SF F | |||
3. | Macháč Max Mikuláš | ||||
6:0 6:3 | |||||
4. | Chovanec Jakub | 64 32 16 8 SF F | |||
5. | Lazarčík Markus | ||||
6:1 6:2 | |||||
6. | Ondrášik Adam | 64 32 16 8 SF F | |||
7. | Safko Sebastián Jonáš | ||||
6:2 6:2 | |||||
8. | Krajčí Michal | 64 32 16 8 SF F | |||
9. | Sabol Michal | ||||
6:3 6:1 | |||||
10. | Kubovič Rastislav | 64 32 16 8 SF F | |||
11. | Pivník Oliver | ||||
6:1 6:1 | |||||
12. | Norrman Simon | 64 32 16 8 SF F | |||
13. | Minich Sebastián | ||||
6:3 2:6 10:7 | |||||
14. | Králik Jakub | 64 32 16 8 SF F | |||
15. | Guzoň Samuel | ||||
6:1 6:1 | |||||
16. | Schwarc David | 64 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Lábaj P. Lazarčík M. | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Rogulski Y. Srnánek M. | ||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Ivan M. Pavliščík R. | ||||
6:4 6:4 | |||||
6. | Kardoš M. Kido M. | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Macháč M. Králik J. | |||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Schwarc D. Guzoň S. | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Laca M. Chren P. | ||||
6:2 6:1 | |||||
12. | Klanduch M. Jasenák T. | 32 16 8 SF F | |||
13. | Kladivík J. Medveď J. | ||||
6:3 5:7 10:5 | |||||
14. | Hulín P. Naňo M. | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (5-8) | Tóth B. Pivník O. | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
18. | (5-8) | Kompiš A. Chovanec J. | 32 16 8 SF F | ||
19. | Juriga S. Vrtiel N. | ||||
6:2 6:3 | |||||
20. | Duroška L. Karovič J. | 32 16 8 SF F | |||
21. | Halahija N. Zsemlye B. | ||||
7:6(3) 7:5 | |||||
22. | Bottlik R. Safko S. | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Sabol M. Minich S. | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | (5-8) | Kubovič R. Ondrášik A. | 32 16 8 SF F | ||
27. | Melaga S. Talajka T. | ||||
7:5 6:2 | |||||
28. | Michalica A. Kutný O. | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
30. | Jakubovič X. Keller D. | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Krajčí M. Norrman S. | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Lábaj Patrik | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Mladosť Košice | 1 | ||||
2 | Schwarc David | 31.10.2025 | 2005 | M | Tenisový klub Dúbravka BA | 2 | ||||
3 | Norrman Simon | 31.10.2025 | 2005 | M | TC EMPIRE Trnava | 3 | ||||
4 | Lazarčík Markus | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Slovan Bratislava | 4 | ||||
5 | Krajčí Michal | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Mladosť Košice | 5 | ||||
6 | Minich Sebastián | 31.10.2025 | 2005 | M | 1.TC Humenné | 6 | ||||
7 | Chovanec Jakub | 31.10.2025 | 2005 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 7 | ||||
8 | Sabol Michal | 31.10.2021 !!! | 2005 | M | TK Petržalka | 8 | ||||
9 | Guzoň Samuel | 31.10.2025 | 2005 | M | JJ Tenis Trnava | 9 | ||||
10 | Macháč Max Mikuláš | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 10 | ||||
11 | Pivník Oliver | 31.10.2025 | 2005 | M | ŠK Progress Rimavská Sobota | 11 | ||||
12 | Tóth Bence | 31.10.2025 | 2005 | M | TKM Betliar | 12 | ||||
13 | Králik Jakub | 31.10.2025 | 2005 | M | DuTaF Sport Dubnica n/V. | 13 | ||||
14 | Ondrášik Adam | 31.10.2025 | 2005 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 14 | ||||
15 | Kubovič Rastislav | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Raketa Nedožery-Brezany | 15 | ||||
16 | Kido Matúš | 31.10.2025 | 2005 | M | TK AS Trenčín | 16 | ||||
17 | Safko Sebastián Jonáš | 31.10.2025 | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 18 | ||||
18 | Bottlik Richard | 31.10.2025 | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 19 | ||||
19 | USP | Kompiš Andrej | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Žilina | 20 | |||
20 | Zsemlye Bence | 31.10.2019 !!! | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 21 | ||||
21 | Halahija Nathan André | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 23 | ||||
22 | Kutný Oskar | 31.10.2021 !!! | 2005 | M | TK Kúpele Piešťany | 24 | ||||
23 | Duroška Lukáš | 31.10.2025 | 2005 | M | VTC Pezinok | 25 | ||||
24 | Novák Kristián Jakub | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Profitennis Academy Prešov | 26 | ||||
25 | Laca Martin | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 27 | ||||
26 | Kardoš Markus | 31.10.2019 !!! | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 28 | ||||
27 | Srnánek Martin | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 29 | ||||
28 | USP | Michalica Aleš | 31.10.2025 | 2005 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 33 | |||
29 | Keller Dávid | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | 1.TC Humenné | 34 | ||||
30 | Rogulski Yannik | 31.10.2025 | 2005 | M | TKM - Tenisový klub Madunice | 36 | ||||
31 | Imrišek Lukáš | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 39 | ||||
32 | Béreš Jonáš | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Matchpoint Trebatice | 44 | ||||
33 | Melaga Samuel | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
34 | Talajka Tomáš | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
35 | Medveď Jakub | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
36 | Hulín Patrik | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
37 | WC | Chren Patrik | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | ||||
38 | Juriga Samuel | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-ch | OZ ŠK Odema Púchov | |||||
39 | Ivan Marko | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TK Mladosť Košice | |||||
40 | Naňo Marek | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
41 | Kladivík Jakub | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
42 | Jakubovič Xavier | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
43 | Vrtiel Nicolas | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | |||||
44 | WC | Karovič Jaroslav | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | ||||
45 | Klanduch Marek | 31.10.2018 !!! | 2006 | D-ch | Top tennis academy Zvolen | |||||
46 | Letavay Matej | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Ružomberok | |||||
47 | Pavliščík Richard | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | |||||
48 | Jasenák Tomáš | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TK Ladomerská Vieska |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Daňuš Boris | 08. 03. 2017 | 2005 | M | TA Rimavská Sobota | 21 | |||||
2 | Dvorský David | 06. 02. 2017 | 2005 | M | TK 77 Skalica | 47 | |||||
3 | Kuba-Danaj Matúš | 16. 11. 2016 | 2005 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 50 | |||||
4 | Krnáč Samuel | 31. 03. 2017 | 2005 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 52 | |||||
5 | Višňovský Lukáš | 22. 11. 2016 | 2005 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 52 | |||||
6 | Dosedla Artur | 22. 11. 2016 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | ||||||
7 | Karasz Milan | 03. 05. 2017 | 2006 | D-ch | TK Spartak Komárno | ||||||
8 | Paulík Martin | 13. 03. 2017 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | ||||||
9 | Paulovčák Sebastián | 22. 02. 2017 | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | ||||||
10 | Hubinský Július | 28. 01. 2017 | 2006 | D-ch | VTC Pezinok | ||||||
11 | Hochel Lukáš | 31. 01. 2017 | 2006 | D-ch | TK Matchpoint Trebatice | ||||||
12 | Paulovič Nikolas | 23. 11. 2016 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | ||||||
13 | Baláž David | 26. 02. 2017 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | ||||||
14 | Vaco Marek | 15. 05. 2017 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | ||||||
15 | Jaroščák Maximilián | 26. 01. 2017 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | ||||||
16 | Lapšanský Alex | 10. 03. 2017 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | ||||||
17 | Matula Jakub | 05. 01. 2017 | 2006 | D-ch | TK Vrútky | ||||||
18 | Kostoláni Alex | 25. 01. 2017 | 2006 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | ||||||
19 | Adamko Jakub | 25. 02. 2017 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | ||||||
20 | Sirota Timon | 15. 11. 2016 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Czinege Richard | 30. 05. 2017 21:36 [N] | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | |||||
2 | Dvorský Daniel | 25. 05. 2017 20:42 | 2005 | M | TK Kúpele Piešťany | 90 | ||||
3 | Ferech Dominik | 27. 04. 2017 09:15 | 2006 | D-ch | Tennis club Veľké Kostoľany | |||||
4 | Ferletjak Samuel | 12. 05. 2017 12:34 | 2006 | D-ch | TK AS Trenčín | |||||
5 | Kollárik Filip | 26. 05. 2017 08:07 | 2005 | M | TK Petržalka | 51 | ||||
6 | Markovič Martin | 09. 05. 2017 15:23 | 2005 | M | GSM Europe Trenčín | 77 | ||||
7 | Papuščák Šimon | 29. 05. 2017 09:09 | 2005 | M | TKM Martin | 17 | ||||
8 | Sádovský Adam | 24. 05. 2017 19:40 | 2005 | M | TK Spartak Komárno | |||||
9 | Sarouphim Jean Pierre | 23. 05. 2017 11:57 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
10 | Stanovský Daniel | 18. 05. 2017 07:07 | 2006 | D-ch | Bratislavský tenisový zväz |