Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110087 - TK Progres Prešov | |||
Názov turnaja: | PROGRES CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nabrežna č.5, Prešov | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Kičiň Denis (A) | Počet dvorcov: | 2 | |
Zástupca rozhodcu: | Kičiň Ivan (A) | |||
Termín od: | 25.02.2017 | Termín do: | 27.02.2017 | |
Kontakt: | Ján Lehet | |||
Kontakt tel.: | byt - 0905451540, mobil - 0911931035, | |||
Kontakt e-mail: | teniskasro@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 23. 02. 2017 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 24.02.2017 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Denis Kičiň, ZVR: Ivan Kičíň
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Safko Sebastián Jonáš | ||||
6:1 6:2 | |||||
2. | Vateha Matúš | 16 8 SF F | |||
3. | Ivan Marko | ||||
6:2 6:0 | |||||
4. | Paulovčák Sebastián | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Safko Sebastián Jonáš | 31.10.2025 | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 18 | ||||
2 | Keller Dávid | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | 1.TC Humenné | 34 | ||||
3 | Lichý Alexander | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 47 | ||||
4 | Ivan Marko | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TK Mladosť Košice | |||||
5 | Vateha Matúš | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | |||||
6 | Paulovčák Sebastián | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | |||||
7 | Pavliščík Richard | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | |||||
8 | Tatarko Dominik | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC 92 Levoča | |||||
9 | Titko Timotej | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | |||||
10 | Onofrej Lukáš | 31.10.2023 !!! | 2006 | D-ch | TK Mladosť Košice | |||||
11 | Juhász Bence | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Klanduch Marek | 23. 02. 2017 20:44 | 2006 | D-ch | Top tennis academy Zvolen | |||||
2 | Seman René | 24. 01. 2017 19:19 | 2005 | M | Tenisová akadémia Prešov | 30 |