Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110001 - TC 92 Levoča | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Francisciho 21, Poprad | |||
Trieda: | Halové regionálne majstrovstvá | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Sedlák Vavrinec (A) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Sedlák Vavrinec (B) | |||
Termín od: | 17.12.2016 | Termín do: | 19.12.2016 | |
Kontakt: | Vavrinec Sedlák | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325, | |||
Kontakt e-mail: | vased@zoznam.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 15. 12. 2016 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 16.12.2016 09:00 | Potočná 26, Levoča |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 16.12.2016 09:00 | Potočná 26, Levoča |
Poznámky:
rozpis, správa
VR: Vavrinec Sedlák, ZVR: Vavrinec Sedlák, ml.
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Lábaj Patrik | ||||
6:1 6:1 | |||||
2. | Safko Sebastián Jonáš | 16 8 SF F | |||
3. | Tóth Bence | ||||
1:6 6:0 10:5 | |||||
4. | Bottlik Richard | 16 8 SF F | |||
5. | Keller Dávid | ||||
skr | |||||
6. | Minich Sebastián | 16 8 SF F | |||
7. | Novák Kristián Jakub | ||||
6:0 6:1 | |||||
8. | Krajčí Michal | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Lábaj Patrik | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Mladosť Košice | 1 | ||||
2 | Krajčí Michal | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Mladosť Košice | 5 | ||||
3 | Minich Sebastián | 31.10.2025 | 2005 | M | 1.TC Humenné | 6 | ||||
4 | Tóth Bence | 31.10.2025 | 2005 | M | TKM Betliar | 12 | ||||
5 | Safko Sebastián Jonáš | 31.10.2025 | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 18 | ||||
6 | Bottlik Richard | 31.10.2025 | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 19 | ||||
7 | Novák Kristián Jakub | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Profitennis Academy Prešov | 26 | ||||
8 | Seman René | 31.10.2025 | 2005 | M | Tenisová akadémia Prešov | 30 | ||||
9 | Keller Dávid | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | 1.TC Humenné | 34 | ||||
10 | Lichý Alexander | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 47 | ||||
11 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz | 90 | ||||
12 | Ivan Marko | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TK Mladosť Košice | |||||
13 | Pavliščík Richard | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | |||||
14 | Tatarko Dominik | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC 92 Levoča | |||||
15 | Ševčík Peter | 31.10.2018 !!! | 2006 | D-ch | TK Mladosť Košice | |||||
16 | Onofrej Lukáš | 31.10.2023 !!! | 2006 | D-ch | TK Mladosť Košice |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Ondáš Sebastian | 11. 12. 2016 21:24 | 2005 | M | Východoslovenský tenisový zväz | |||||
2 | Skupin Nicolas David | 17. 12. 2016 07:18 | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 59 |