Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110001 - TC 92 Levoča | |||
Názov turnaja: | SPIŠ CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | TA TC 92 Levoča, Potočná 26 | |||
Trieda: | Turnaje detí do 10 rokov | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Sedlák Vavrinec (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Sedlák Vavrinec (B) | |||
Termín od: | 01.08.2020 | Termín do: | 02.08.2020 | |
Kontakt: | Vavrinec Sedlák | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325, | |||
Kontakt e-mail: | vased@zoznam.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 30. 07. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
deti - dievčatá | 24 | - | - | 31.07.2020 10:00 | Potočná 26, Levoča |
deti - chlapci | 24 | - | - | 31.07.2020 10:00 | Potočná 26, Levoča |
Poznámky:
rozpis, správa, útecha CH/D
VR: Sedlák Vavrinec, ZVR: Sedlák Vavrinec, ml.
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Puškárová Nela | ||||
6:4 | |||||
2. | Piňková Eliška | 32 16 8 SF F | |||
3. | Jabrocká Daniela | ||||
6:0 | |||||
4. | Humenchak Daniela | 32 16 8 SF F | |||
5. | Zajacová Zara | ||||
6:4 | |||||
6. | Stanková Sophia Laura | 32 16 8 SF F | |||
7. | Uhrínová Simona | ||||
6:0 | |||||
8. | Varga Benetta | 32 16 8 SF F | |||
9. | Rusnačková Riana | ||||
6:0 | |||||
10. | Mihalovičová Sofia | 32 16 8 SF F | |||
11. | Janáčiková Petra | ||||
6:1 | |||||
12. | Kandrová Elin | 32 16 8 SF F | |||
13. | Kačurová Nikola | ||||
6:2 | |||||
14. | Bartáková Ella | 32 16 8 SF F | |||
15. | Bednárová Tamara | ||||
6:2 | |||||
16. | Kissová Ema | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | USP | Puškárová Nela | 31.10.2025 | 2011 | S-d | 1.TC Humenné | ||||
2 | USP | Kissová Ema | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK DRANaM Košice | ||||
3 | USP | Zajacová Zara | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Profitennis Academy Prešov | ||||
4 | Kandrová Elin | 31.10.2023 !!! | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | |||||
5 | Žiaková Lucia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | |||||
6 | Priesterová Miroslava | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | |||||
7 | Erdélyi Olívia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | |||||
8 | Miklošová Ema | 31.10.2022 !!! | 2010 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | |||||
9 | Rusnačková Riana | 31.10.2025 | 2011 | S-d | MŠK Poprad-Tatry | |||||
10 | Drozdová Adela | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK DRANaM Košice | |||||
11 | Stanková Sophia Laura | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | |||||
12 | Janáčiková Petra | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | |||||
13 | Balázsová Veronika | 31.10.2021 !!! | 2011 | S-d | TJT Michalovce | |||||
14 | Mihalovičová Sofia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | |||||
15 | Bednárová Tamara | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC 92 Levoča | |||||
16 | Chylová Nikola | 31.10.2025 | 2011 | S-d | MŠK Poprad-Tatry | |||||
17 | Piňková Eliška | 31.10.2023 !!! | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | |||||
18 | Uhrínová Simona | 31.10.2024 | 2010 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | |||||
19 | Jabrocká Daniela | 31.10.2024 | 2010 | S-d | MŠK Poprad-Tatry | |||||
20 | Varga Benetta | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | |||||
21 | Kačurová Nikola | 31.10.2024 | 2010 | S-d | 1.TC Humenné | |||||
22 | USP | Bartáková Ella | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||
23 | USP | Humenchak Daniela | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TC Topoľčany |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bachanová Karolína | 30. 07. 2020 13:55 | 2010 | S-d | TC Topoľčany | |||||
2 | Dienešová Laura | 25. 07. 2020 17:38 | 2011 | S-d | TJ Sokol Prešov | |||||
3 | Halásová Lucia | 27. 07. 2020 15:22 | 2010 | S-d | TC EMPIRE Trnava | |||||
4 | Handzo Zoe | 29. 07. 2020 15:51 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
5 | Jeníková Lota | 30. 07. 2020 17:24 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | |||||
6 | Kočišová Sofia Rachel | 25. 07. 2020 17:58 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | |||||
7 | Kubalová Lilien | 30. 07. 2020 16:49 | 2011 | S-d | TK Žilina | |||||
8 | Lőkeová Nelka Júlia | 28. 07. 2020 15:11 | 2010 | S-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
9 | Palková Laura | 30. 07. 2020 13:11 | 2011 | S-d | TK Sparta Považská Bystrica | |||||
10 | Rišiaňová Bianka | 28. 07. 2020 14:25 | 2010 | S-d | TK Mladosť Košice | |||||
11 | Šteinerová Sarah | 26. 07. 2020 09:05 | 2010 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | |||||
12 | Štelmachová Timea | 29. 07. 2020 17:06 | 2011 | S-d | TK Profitennis Academy Prešov | |||||
13 | Šušková Sofia | 29. 07. 2020 18:25 | 2011 | S-d | MatchPoint Tennis Club Púchov | |||||
14 | Švachová Eliška | 30. 07. 2020 14:53 | 2010 | S-d | TK AS Trenčín | |||||
15 | Tajtáková Izabela | 27. 07. 2020 09:17 | 2012 | M-d | Tenis Komplex Košice | |||||
16 | Ten Sofiia | 30. 07. 2020 13:50 | 2010 | S-d | JJ Tenis Trnava | |||||
17 | Varga Christina | 23. 07. 2020 09:57 | 2013 | M-d | TK DRANaM Košice |