Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080093 - TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||
Názov turnaja: | Love 4 Tennis CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Turbinova 1/13359, 831 04 Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje detí do 8 rokov | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Klobušovský Matej (B) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Kohajda Tomáš (K) | |||
Termín od: | 12.02.2022 | Termín do: | 13.02.2022 | |
Kontakt: | Kvetoslava Sanetriková | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0911074467, | |||
Kontakt e-mail: | academy@love4tennis.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 10. 02. 2022 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
deti - chlapci | 24 | 12 | - | 11.02.2022 11:00 | TK LOVE 4 TENNIS |
deti - dievčatá | 24 | 12 | - | 11.02.2022 11:00 | TK LOVE 4 TENNIS |
Poznámky:
rozpis, správa
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
VR: Klobušovský Matej, ZVR: Kohajda Tomáš
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Nováková Olívia | ||||
10:4 8:10 10:4 | |||||
2. | Škrabáková Victoria | 32 16 8 SF F | |||
3. | Androvicsová Petra Romana | ||||
10:3 4:10 12:10 | |||||
4. | Hadidom Naomi | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2020 | De-d | Slovenský tenisový zväz | |||||
2 | Pavlek Livia | 31.10.2024 | 2015 | De-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
3 | Gajdošíková Sabína | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
4 | Lajdová Nina | 31.10.2025 | 2015 | De-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | |||||
5 | Pagáčová Denisa | 31.10.2024 | 2015 | De-d | TK Nová Dubnica | |||||
6 | Hodničová Nikola | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Slovan Bratislava | |||||
7 | Bartošková Edita | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Senica | |||||
8 | Nováková Olívia | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Senica | |||||
9 | Jindřichová Nela | 31.10.2025 | 2015 | De-d | TK Nová Dubnica | |||||
10 | Hadidom Naomi | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Slovan Bratislava | |||||
11 | Androvicsová Petra Romana | 31.10.2024 | 2014 | De-d | Hi-Ten TAC D. Streda | |||||
12 | Prekopp Charlotte | 31.10.2025 | 2015 | De-d | TK Nová Dubnica | |||||
13 | Grancová Lucia | 31.10.2024 | 2014 | De-d | LTC Leopoldov | |||||
14 | Malinková Jana | 31.10.2025 | 2015 | De-d | TC Topoľčany | |||||
15 | Susa Ester | 31.10.2023 !!! | 2015 | De-d | TC EMPIRE Trnava | |||||
16 | Škrabáková Victoria | 31.10.2024 | 2014 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
17 | Štefanovičová Nina | 31.10.2024 | 2014 | De-d | Tenis team Nové Zámky |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bucheňová Ema | 18. 02. 2022 07:05 | 2014 | De-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
2 | Dzhurdzha Arina | 09. 02. 2022 23:27 | 2014 | De-d | Východoslovenský tenisový zväz | |||||
3 | Mutkovičová Amia | 09. 02. 2022 09:07 | 2014 | De-d | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
4 | Prodanova Niya | 08. 02. 2022 15:33 | 2014 | De-d | Bratislavský tenisový zväz | |||||
5 | Slabá Alica | 09. 02. 2022 18:32 | 2015 | De-d | TK Slovan Bratislava | |||||
6 | Žilinčíková Zoe | 08. 02. 2022 23:02 | 2014 | De-d | TK Nová Dubnica |