Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080087 - TK Jednotka Bratislava | |||
Názov turnaja: | TK JEDNOTKA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Prokofievova 5 | |||
Trieda: | Turnaje detí do 10 rokov | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hasaj Ján (A) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Šramková Lucia (A) | |||
Termín od: | 30.11.2019 | Termín do: | 01.12.2019 | |
Kontakt: | Lucia Šramková | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903232027, | |||
Kontakt e-mail: | tkjednotka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 28. 11. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
deti - chlapci | 24 | - | - | 29.11.2019 10:00 | Prokofievova 5 |
deti - dievčatá | 24 | - | - | 29.11.2019 10:00 | Prokofievova 5 |
Poznámky:
rozpis, správa, útecha CH/D
VR: Ján Hasaj, ZVR: Lucia Šramková
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Košická Nina | ||||
6:1 | |||||
2. | Ružičková Charlotte Chloe | 32 16 8 SF F | |||
3. | Matúšová Karin | ||||
6:0 | |||||
4. | Kočišová Sofia Rachel | 32 16 8 SF F | |||
5. | Tankovičová Tereza | ||||
6:1 | |||||
6. | Ondriáš Sarah Caroline | 32 16 8 SF F | |||
7. | Červeňáková Nela | ||||
6:1 | |||||
8. | Černáková Tereza | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2020 | De-d | Slovenský tenisový zväz | |||||
2 | USP | Bab Viktória Terézia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | ||||
3 | USP | Pavlíková Sofia | 31.10.2020 !!! | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||
4 | Zajačiková Karin | 31.10.2021 !!! | 2011 | S-d | TK Petržalka | |||||
5 | Ondriáš Sarah Caroline | 31.10.2022 !!! | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | |||||
6 | Ružičková Charlotte Chloe | 31.10.2024 | 2010 | S-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | |||||
7 | Dekanová Romana | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
8 | Černáková Tereza | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
9 | Košická Nina | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | |||||
10 | Tankovičová Tereza | 31.10.2022 !!! | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
11 | Kusendová Laura | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | |||||
12 | Hegedűsová Naďa | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | |||||
13 | Hoľková Tereza | 31.10.2022 !!! | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
14 | Kočišová Sofia Rachel | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | |||||
15 | Markošová Tereza | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | |||||
16 | Matúšová Karin | 31.10.2022 !!! | 2010 | S-d | Tenis team Nové Zámky | |||||
17 | Szimandel Laura | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
18 | USP | Červeňáková Nela | 31.10.2022 !!! | 2010 | S-d | OZ Slávia Trnava | ||||
19 | Jarošková Nina | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TC EMPIRE Trnava | |||||
20 | USP | Svidraňová Sofia | 31.10.2024 | 2010 | S-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||
21 | USP | Štefanovičová Nela | 31.10.2025 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Búryová Michaela | 28. 11. 2019 20:10 | 2010 | S-d | TK Petržalka | |||||
2 | Čelústková Viktória | 26. 11. 2019 16:28 | 2010 | S-d | TK 77 Skalica | |||||
3 | Demidenko Kristina | 21. 11. 2019 21:18 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
4 | Hlucháňová Nela | 28. 11. 2019 21:04 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
5 | Janošková Alexandra | 29. 11. 2019 07:12 | 2012 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | |||||
6 | Remenárová Liana | 30. 11. 2019 18:35 | 2010 | S-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice |