Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080050 - VTC Pezinok | |||
Názov turnaja: | TWOECO OPEN | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Fraňa Kráľa 1/A, Pezinok | |||
Trieda: | Turnaje detí do 10 rokov | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Grič Peter (B) | Počet dvorcov: | 2 | |
Zástupca rozhodcu: | Nemčovič František (C) | |||
Termín od: | 08.12.2018 | Termín do: | 09.12.2018 | |
Kontakt: | František Nemčovič | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905356112, | |||
Kontakt e-mail: | fnemcovic10@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 06. 12. 2018 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
deti - chlapci | 24 | - | - | 07.12.2018 8:30 | VTC Pezinok |
deti - dievčatá | 24 | - | - | 07.12.2018 8:30 | VTC Pezinok |
Poznámky:
POZOR! Chlapci začínajú v sobotu, dievčatá v nedeľu.
rozpis, správa, útecha CH/D
VR: Peter Grič, ZVR: František Nemčovič
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Barháčová Sofia | ||||
6:0 | |||||
2. | Gombáriková Lea | 32 16 8 SF F | |||
3. | Farkašová Nikola | ||||
6:1 | |||||
4. | Dvorská Karin | 32 16 8 SF F | |||
5. | Rablánska Flóra | ||||
6:0 | |||||
6. | Šupová Kali | 32 16 8 SF F | |||
7. | Fuchs Vivien | ||||
6:4 | |||||
8. | Hnidets Anastasiia | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2020 | De-d | Slovenský tenisový zväz | |||||
2 | Šupová Kali | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK HSC Piešťany | |||||
3 | USP | Kušnírová Hana | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-d | VTC Pezinok | ||||
4 | Dvorská Karin | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK 77 Skalica | |||||
5 | Fuchs Vivien | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Nová Dubnica | |||||
6 | Balážová Ella | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | |||||
7 | Nováková Viktória | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TC EMPIRE Trnava | |||||
8 | Chudová Alexandra | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-d | TK Kúpele Piešťany | |||||
9 | Barháčová Sofia | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Slovan Galanta | |||||
10 | Demidenko Kristina | 31.10.2023 !!! | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
11 | Gombáriková Lea | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | |||||
12 | Baánová Sofia | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
13 | Humenchak Daniela | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TC Topoľčany | |||||
14 | Ondriáš Sarah Caroline | 31.10.2022 !!! | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | |||||
15 | Štricová Daniela Elle | 31.10.2025 | 2009 | D-d | OZ Slávia Trnava | |||||
16 | Kozlíková Laura | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK AS Trenčín | |||||
17 | Hoľková Tereza | 31.10.2022 !!! | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
18 | Farkašová Nikola | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
19 | USP | Skalická Ela | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||
20 | Rablánska Flóra | 31.10.2025 | 2009 | D-d | Tenis team Nové Zámky | |||||
21 | USP | Klieštencová Klára | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK HSC Piešťany | ||||
22 | USP | Sedláková Sofia | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Sereď | ||||
23 | USP | Riszdorferová Sophia | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Spartak Komárno | ||||
24 | USP | Hnidets Anastasiia | 31.10.2024 | 2009 | D-d | TC EMPIRE Trnava |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Čerňanská Kiara | 04. 12. 2018 | 2009 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bachanová Karolína | 02. 12. 2018 18:12 | 2010 | S-d | TC Topoľčany | |||||
2 | Bežáková Sofia | 05. 12. 2018 17:02 | 2010 | S-d | TK Nová Dubnica | |||||
3 | Čelústková Viktória | 08. 12. 2018 20:32 | 2010 | S-d | TK 77 Skalica | |||||
4 | Cimmermannová Natália | 02. 12. 2018 23:48 | 2009 | D-d | TC EMPIRE Trnava | |||||
5 | Mrázová Vanesa | 05. 12. 2018 20:59 | 2009 | D-d | TC MERY Academy Holíč | |||||
6 | Pecníková Jana | 05. 12. 2018 11:06 | 2009 | D-d | TK Petržalka | |||||
7 | Ten Sofiia | 06. 12. 2018 14:15 | 2010 | S-d | JJ Tenis Trnava |