Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090064 - ŠA Trenčianske Teplice | |||
Názov turnaja: | BARAČKA OPEN | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Športový areál Baračka, ul. 17 novembra na Baračke, 914 51 Trenčianske Teplice | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Ježík Daniel (B) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Martiška Gabriel (B) | |||
Termín od: | 25.09.2021 | Termín do: | 27.09.2021 | |
Kontakt: | Daniel Ježík | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0326553091, fax - 0326553098, mobil - 0903451982, | |||
Kontakt e-mail: | daniel@jezik.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 23. 09. 2021 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
ženy | 24 | 12 | - | 24.09.2021 10:00 | v mieste konania |
muži | 24 | 12 | - | 24.09.2021 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
VR: Ježík Daniel, ZVR: Martiška Gabriel ml.
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Naňová Gabriela | ||||
6:0 6:4 | |||||
2. | Dičérová Ema | 16 8 SF F | |||
3. | Peco Lana Ellen | ||||
6:1 6:1 | |||||
4. | Mikušová Patrícia | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Naňová Gabriela | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 58 | ||||
2 | Mikušová Patrícia | 31.10.2022 !!! | 2001 | Ž | TA M. Ryšavého Bojnice | 76 | ||||
3 | Gavalcová Terézia | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 139 | ||||
4 | Pavlíková Vladimíra | 31.10.2024 | 2004 | Ž | Tennis club Veľké Kostoľany | 153 | ||||
5 | Moravanská Klára | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 164 | ||||
6 | USP | Barteková Sára | 31.10.2021 !!! | 2003 | Ž | TK AS Trenčín | 176 | |||
7 | Košlíková Viktoria Dominika | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Tennis Classic Bratislava | 176 | ||||
8 | Tomášová Nina | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | ŠA Trenčianske Teplice | 176 | ||||
9 | Zacharová Martina | 31.10.2023 !!! | 1996 | Ž | Západoslovenský tenisový zväz | |||||
10 | Chudová Michaela | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | |||||
11 | Kolibková Lorraine Amie | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-d | Benet LTC Bytča | |||||
12 | Dičérová Ema | 31.10.2023 !!! | 2003 | Ž | TC Topoľčany | |||||
13 | USP | Peco Lana Ellen | 31.10.2025 | 2004 | Ž | TK AS Trenčín | ||||
14 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-d | Slovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Balontayová Lucia | 23. 09. 2021 22:09 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 151 | ||||
2 | Ftorková Ella | 23. 09. 2021 10:35 | 2007 | D-d | TK Kysucké Nové Mesto | 137 | ||||
3 | Gallová Anabela | 24. 09. 2021 12:18 | 2005 | Ž | Benet LTC Bytča | 164 | ||||
4 | Hrabovská Laura | 20. 09. 2021 10:51 | 2001 | Ž | Hi-Ten TAC D. Streda | 126 | ||||
5 | Jánošíková Jana | 23. 09. 2021 07:36 | 1997 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 68 | ||||
6 | Kamenská Chiara | 23. 09. 2021 21:21 | 2005 | Ž | ŠA Trenčianske Teplice | 115 | ||||
7 | Lašáková Lilien | 03. 09. 2021 13:07 | 2005 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 164 | ||||
8 | Mráziková Kristína | 12. 09. 2021 08:25 | 2001 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 57 | ||||
9 | Panáková Veronika | 21. 09. 2021 10:15 | 2005 | Ž | VTC Pezinok | |||||
10 | Poldaufová Simona | 23. 09. 2021 19:58 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 103 | ||||
11 | Provazníková Agáta | 22. 09. 2021 20:29 | 2004 | Ž | AŠK Skalica | 85 | ||||
12 | Šabíková Ana | 24. 09. 2021 06:20 | 2004 | Ž | TK Zlaté Moravce | 82 | ||||
13 | Sedliačiková Tereza | 24. 09. 2021 08:45 | 2005 | Ž | Fresh club Zvolen | 176 | ||||
14 | Šimonová Nina | 23. 09. 2021 16:10 | 2005 | Ž | TK AS Trenčín | 140 | ||||
15 | Slabá Natália | 23. 09. 2021 23:23 | 2003 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 17 | ||||
16 | Veličová Nina | 23. 09. 2021 19:47 | 2005 | Ž | TK AS Trenčín | 155 |