Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090087 - TK HSC Piešťany | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | HS Centrum, Hlboká 92, 921 01 Piešťany | |||
Trieda: | Letné regionálne majstrovstvá | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Šimo Pavol (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Stevič Kristián (C) | |||
Termín od: | 13.06.2020 | Termín do: | 16.06.2020 | |
Kontakt: | Pavol Šimo | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903506086, | |||
Kontakt e-mail: | stasin@slovanet.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 11. 06. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
ženy | 48 | 24 | - | 12.06.2020 9:00 | ZsTZ |
muži | 48 | 24 | - | 12.06.2020 9:00 | ZsTZ |
Poznámky:
rozpis, organizačný výbor, správa
VR: Šimo Pavol, ZVR: Stevič Kristián
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Ondrejčeková Klára | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Polakovičová Adela | ||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Kmošková Barbora | ||||
6:0 6:2 | |||||
6. | Škodáčková Katarína | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Šabíková Ana | |||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Samková Vanesa | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Švorcová Klára Mária | ||||
12. | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 32 16 8 SF F | |||
13. | Mihálová Slávka | ||||
6:0 6:2 | |||||
14. | Mráziková Karolína | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (5-8) | Baraniaková Terézia | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
18. | (5-8) | Chramcová Victoria | 32 16 8 SF F | ||
19. | Rogulski Patrícia | ||||
6:1 6:3 | |||||
20. | Kaňovská Sabína | 32 16 8 SF F | |||
21. | Forgáčová Sára | ||||
6:0 6:0 | |||||
22. | Brandisová Emma | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Kozáková Kristína | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | (5-8) | Ptáčková Patrícia | 32 16 8 SF F | ||
27. | Poldaufová Simona | ||||
7:5 6:3 | |||||
28. | Krajčovičová Ashley | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
30. | Gedayová Michaela | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Baraniaková Ema | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Baraniaková E. Baraniaková T. | ||||
6:4 6:1 | |||||
2. | Čuboňová Ž. Rogulski P. | 8 SF F | |||
3. | Šabíková A. Šabíková H. | ||||
6:3 6:3 | |||||
4. | Kmošková B. Kozáková K. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Ondrejčeková Klára | 31.10.2022 !!! | 2001 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 28 | ||||
2 | Baraniaková Ema | 31.10.2024 | 2002 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 43 | ||||
3 | Kozáková Kristína | 31.10.2022 !!! | 2001 | Ž | TK TENNis FUN B.Bystrica | 46 | ||||
4 | Samková Vanesa | 31.10.2022 !!! | 2001 | Ž | TC Moravský Svätý Ján | 50 | ||||
5 | Baraniaková Terézia | 31.10.2024 | 2002 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 54 | ||||
6 | Ptáčková Patrícia | 31.10.2022 !!! | 2002 | Ž | AŠK Skalica | 59 | ||||
7 | Šabíková Ana | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Zlaté Moravce | 61 | ||||
8 | Chramcová Victoria | 31.10.2022 !!! | 2000 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 95 | ||||
9 | Švorcová Klára Mária | 31.10.2024 | 2003 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 125 | ||||
10 | Škodáčková Katarína | 31.10.2024 | 1996 | Ž | Tennis club Veľké Kostoľany | 151 | ||||
11 | Kmošková Barbora | 31.10.2022 !!! | 2002 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 166 | ||||
12 | Kaňovská Sabína | 31.10.2021 !!! | 2003 | Ž | TC Topoľčany | 166 | ||||
13 | Poldaufová Simona | 31.10.2024 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 219 | ||||
14 | Mihálová Slávka | 31.10.2025 | 2004 | Ž | TK Senica | 219 | ||||
15 | Polakovičová Adela | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TC EMPIRE Trnava | |||||
16 | Krajčovičová Ashley | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | LTC Leopoldov | |||||
17 | Mráziková Karolína | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Kúpele Piešťany | |||||
18 | Forgáčová Sára | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | |||||
19 | Rogulski Patrícia | 31.10.2024 | 1973 | SŽ 50 | TKM - Tenisový klub Madunice | |||||
20 | Gedayová Michaela | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | |||||
21 | Brandisová Emma | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TKM - Tenisový klub Madunice | |||||
22 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-d | Slovenský tenisový zväz |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Čuboňová Žofia | 13. 06. 2020 | 2004 | Ž | JJ Tenis Trnava | 89 | |||||
2 | Šabíková Henrieta | 13. 06. 2020 | 1978 | SŽ 45 | TK Zlaté Moravce | 151 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Balontayová Lucia | 11. 06. 2020 08:23 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | |||||
2 | Barcajová Bianka | 10. 06. 2020 14:53 | 1999 | Ž | TK 77 Skalica | 78 | ||||
3 | Barteková Sára | 10. 06. 2020 18:21 | 2003 | Ž | TK AS Trenčín | 219 | ||||
4 | Bolebruchová Ema | 11. 06. 2020 20:53 | 2003 | Ž | JJ Tenis Trnava | 35 | ||||
5 | Danišková Kristína | 11. 06. 2020 21:20 | 2004 | Ž | TKM - Tenisový klub Madunice | 219 | ||||
6 | Gavalcová Terézia | 13. 06. 2020 09:03 | 2004 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 219 | ||||
7 | Mráziková Kristína | 03. 06. 2020 22:14 | 2001 | Ž | TK Kúpele Piešťany | |||||
8 | Nádaská Laura | 11. 06. 2020 21:26 | 2004 | Ž | JJ Tenis Trnava | 80 | ||||
9 | Pavlechová Katarína | 10. 06. 2020 20:37 | 2005 | Ž | TennisTradex NMnV | |||||
10 | Pavlíková Vladimíra | 09. 06. 2020 14:22 | 2004 | Ž | Tennis club Veľké Kostoľany | 192 | ||||
11 | Pláteníková Ela | 11. 06. 2020 07:57 | 2004 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 132 | ||||
12 | Slabá Natália | 11. 06. 2020 14:24 | 2003 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 31 |