Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080051 - TK Zohor | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | TK Zohor, ulica na Pasienkoch | |||
Trieda: | Letné regionálne majstrovstvá | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hubeková Andrea (A) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Vavro Michal (A) | |||
Termín od: | 13.06.2020 | Termín do: | 16.06.2020 | |
Kontakt: | František Hubek | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903685113, | |||
Kontakt e-mail: | frantisek.hubek@zohoronline.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 11. 06. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
muži | 32 | 16 | - | 12.06.2020 9:00 | BTZ |
ženy | 32 | 16 | - | 12.06.2020 9:00 | BTZ |
Poznámky:
rozpis, organizačný výbor, správa
Tieto majstrovstvá regiónu sú dotované loptami STZ a BTZ.
VR: Hubeková Andrea, ZVR: Vavro Michal
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Vargová Nina | ||||
6:3 7:5 | |||||
2. | Kotlíková Inez Maria | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Kerdíková P. Kerdíková S. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Lacková V. Cíleková L. | ||||
4. | BYE | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Mayerová M. Vighová N. | |||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Vargová N. Daubnerová N. | ||||
6:2 6:2 | |||||
8. | Kusý Alzugaray J. Hubinská M. | 16 8 SF F | |||
9. | Sameliaková K. Babíková N. | ||||
skr | |||||
10. | Barillová D. Galovičová L. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | (3-4) | Stanová Z. Dobrucká N. | 16 8 SF F | ||
13. | Koricinová M. Kožlejová K. | ||||
6:0 6:0 | |||||
14. | Hrabovská K. Hrabovská L. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Pantelič A. Juríková L. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Marušinová Martina | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TK Žilina | 23 | ||||
2 | Kusý Alzugaray Janika | 31.10.2023 !!! | 2001 | Ž | Oukey Tenis Chorvátsky Grob | 39 | ||||
3 | Kerdíková Sandra Mária | 31.10.2024 | 2002 | Ž | Tenisový klub Dúbravka BA | 40 | ||||
4 | Mayerová Mia | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 41 | ||||
5 | Kerdíková Petra Mária | 31.10.2024 | 1999 | Ž | Tenisový klub Dúbravka BA | 49 | ||||
6 | Pantelič Anastassia | 31.10.2022 !!! | 1998 | Ž | TK Petržalka | 51 | ||||
7 | Stanová Zina | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Slovan Bratislava | 62 | ||||
8 | Daubnerová Nikola | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 72 | ||||
9 | Hrabovská Laura | 31.10.2024 | 2001 | Ž | Hi-Ten TAC D. Streda | 84 | ||||
10 | Haňdiaková Karin | 31.10.2023 !!! | 2002 | Ž | United Tennis Academy BA | 92 | ||||
11 | Vighová Nelly | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 100 | ||||
12 | Koricinová Michaela | 31.10.2023 !!! | 2000 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 108 | ||||
13 | Hubinská Mária | 31.10.2023 !!! | 2003 | Ž | Oukey Tenis Chorvátsky Grob | 119 | ||||
14 | Kotlíková Inez Maria | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 132 | ||||
15 | NVK | Lacková Viktória | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 144 | |||
16 | NVK | Naňová Gabriela | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 166 | |||
17 | Hrabovská Karolína | 31.10.2025 | 2004 | Ž | TK Tennis Classic Bratislava | 192 | ||||
18 | USP | Sameliaková Klára | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 192 | |||
19 | Tabak Romana | 31.10.2025 | 1991 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 199 | ||||
20 | NVK | Dobrucká Natália | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 199 | |||
21 | Kopáčiková Kristína | 31.10.2024 | 1997 | Ž | Tenisový klub Dúbravka BA | 209 | ||||
22 | REG | Vargová Nina | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 209 | |||
23 | USP | Babíková Noemi | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 219 | |||
24 | NVK | Galovičová Laura | 31.10.2025 | 2002 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 219 | |||
25 | Gibová Simona | 31.10.2022 !!! | 2002 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | |||||
26 | NVK | Barillová Deana | 31.10.2021 !!! | 2003 | Ž | TK OLYMP Bratislava | ||||
27 | Cíleková Laura | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | |||||
28 | NVK | Šurinová Simona | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | TK Inter Bratislava | ||||
29 | Gemzická Adela | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | |||||
30 | Kožlejová Karin | 31.10.2021 !!! | 1999 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Juríková Lenka | 13. 06. 2020 | 1990 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 112 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bučič Veronika | 12. 06. 2020 08:59 | 2004 | Ž | TK Petržalka | 93 | ||||
2 | Hubeková Emma | 11. 06. 2020 07:39 | 2001 | Ž | TK Zohor | 29 | ||||
3 | Jánošíková Jana | 09. 06. 2020 09:40 | 1997 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 185 | ||||
4 | Jarušková Timea | 10. 06. 2020 12:36 | 1996 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 964 | 14 | |||
5 | Jašková Anika | 12. 06. 2020 06:08 | 2003 | Ž | TK Slovan Bratislava | |||||
6 | Kratochvílová Karin | 09. 06. 2020 10:09 | 2004 | Ž | TK Petržalka | 66 | ||||
7 | Reisová Jana | 12. 05. 2020 22:49 | 1995 | Ž | TK Inter Bratislava | 124 |