Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080087 - TK Jednotka Bratislava | |||
Názov turnaja: | JEDNOTKA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Prokofievova 5 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hrušovská Dana (A) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Šramková Lucia (A) | |||
Termín od: | 26.02.2022 | Termín do: | 28.02.2022 | |
Kontakt: | Lucia Šramková | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903232027, | |||
Kontakt e-mail: | tkjednotka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 24. 02. 2022 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
muži | 32 | 16 | - | 25.02.2022 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
VR: Hrušovská Dana, ZVR: Šramková Lucia
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Dao Dung Em Oliver | ||||
skr | |||||
2. | Fekete Richard | 32 16 8 SF F | |||
3. | Valent Stanislav | ||||
4:3 skr | |||||
4. | Mikuš Jozef | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Dao Dung Em Oliver | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 28 | ||||
2 | Mikuš Jozef | 31.10.2024 | 2001 | M | TKM Betliar | 29 | ||||
3 | USP | Mísař Aleš | 31.10.2024 | 2002 | M | TK Kúpele Piešťany | 36 | |||
4 | Jonis Roman | 31.10.2025 | 1990 | M | TK Zlaté Moravce | 46 | ||||
5 | Valent Stanislav | 31.10.2024 | 2002 | M | TKM Betliar | 55 | ||||
6 | Jeleník Lukáš | 31.10.2024 | 1986 | SM 35 | TK Kúpele Piešťany | 57 | ||||
7 | USP | Kucbeľ Filip | 31.10.2024 | 1999 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 64 | |||
8 | Šramko Marcel | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Jednotka Bratislava | 74 | ||||
9 | Oleš Ladislav | 31.10.2024 | 1995 | M | DuTaF Sport Dubnica n/V. | 85 | ||||
10 | Fekete Richard | 31.10.2025 | 1998 | M | TK Slovan Galanta | 99 | ||||
11 | Náhlovský Filip | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Jednotka Bratislava | 119 | ||||
12 | Valkovič Tomáš | 31.10.2025 | 1986 | SM 35 | TK Zlaté Moravce | 127 | ||||
13 | Drahovzal Oldřich | 31.10.2025 | 1980 | SM 40 | TK Slovan Bratislava | 153 | ||||
14 | Přibáň Martin | 31.10.2024 | 2003 | M | TK Jednotka Bratislava | 161 | ||||
15 | Kido Matúš | 31.10.2025 | 2005 | M | TK AS Trenčín | 161 | ||||
16 | Kravec Vladimír | 31.10.2025 | 2004 | M | TK Baník Prievidza | 165 | ||||
17 | Černák Filip | 31.10.2023 !!! | 2001 | M | TK Slovan Bratislava | 178 | ||||
18 | Jerlija Samuel | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK DRANaM Košice | 186 | ||||
19 | Rybár Vladimír | 31.10.2025 | 1971 | SM 50 | TC DRACI Matúškovo | 236 | ||||
20 | Pálenek Peter | 31.10.2024 | 1977 | SM 45 | TK BRIA Bratislava | 239 | ||||
21 | Dvorský Daniel | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Kúpele Piešťany | 239 | ||||
22 | Paulík Martin | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 276 | ||||
23 | Palenčár Patrik | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 285 | ||||
24 | Kožiak Martin | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Mladosť Košice | 337 | ||||
25 | USP | Partl Juraj | 31.10.2022 !!! | 2002 | M | TK Slávia STU Bratislava | 356 | |||
26 | USP | Lančarič Matúš | 31.10.2024 | 2005 | M | TK Kysucké Nové Mesto | 488 | |||
27 | USP | Šebo Alex | 31.10.2023 !!! | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 515 | |||
28 | USP | Karovič Jaroslav | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 515 | |||
29 | USP | Hatiar Filip | 31.10.2022 !!! | 1995 | M | Tenisový klub Dúbravka BA | ||||
30 | USP | Benian Oskar | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | ||||
31 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz | |||||
32 | odhlásený 2 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Hubinský Július | 02. 02. 2022 | 2006 | D-ch | VTC Pezinok | 457 | |||||
2 | Pivoluska Juraj | 13. 01. 2022 | 1977 | SM 45 | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 515 | |||||
3 | Jeník Šimon | 09. 01. 2022 | 2007 | D-ch | TK Petržalka | ||||||
4 | Vrba Miloslav | 30. 12. 2021 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | ||||||
5 | Husár Maroš | 08. 02. 2022 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | ||||||
6 | Chren Patrik | 29. 01. 2022 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
7 | Hromník Filip | 01. 02. 2022 | 2006 | D-ch | United Tennis Academy BA | ||||||
8 | Roest Luc Paulus | 08. 02. 2022 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | ||||||
9 | Hron Alex Maximilián | 16. 01. 2022 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | ||||||
10 | Rodman Branislav | 07. 01. 2022 | 1997 | M | Bratislavský tenisový zväz | ||||||
11 | Kalabishka Maksym | 10. 02. 2022 | 2007 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bernáth Bruno | 23. 02. 2022 20:24 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | |||||
2 | Cimra Martin | 24. 02. 2022 06:43 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 246 | ||||
3 | Dzhurdzha Artem | 25. 02. 2022 07:49 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 143 | ||||
4 | Hric Ivan | 23. 02. 2022 23:09 | 1994 | M | TK Jednotka Bratislava | 38 | ||||
5 | Chinoracký Matej | 22. 02. 2022 15:33 | 1993 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 515 | ||||
6 | Ihring Walter | 25. 02. 2022 14:09 | 2005 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 337 | ||||
7 | Imrišek Lukáš | 24. 02. 2022 13:05 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | |||||
8 | Kincses Jakub | 24. 02. 2022 07:28 | 1993 | M | TK Slávia STU Bratislava | 345 | ||||
9 | Kozák Peter | 24. 02. 2022 11:14 | 1987 | SM 35 | Fresh club Zvolen | 183 | ||||
10 | Kučera Peter | 23. 02. 2022 19:30 | 2003 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 41 | ||||
11 | Kurtin Kevin | 26. 02. 2022 10:20 | 2000 | M | TK Slávia STU Bratislava | 285 | ||||
12 | Lomjanský Samuel | 22. 02. 2022 12:35 | 1992 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 285 | ||||
13 | Maksimyuk Maxim | 16. 02. 2022 09:58 | 1993 | M | TK Spoje Bratislava | 71 | ||||
14 | Medveď Jakub | 22. 02. 2022 12:35 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 168 | ||||
15 | Melicherík Tomáš | 17. 02. 2022 15:00 | 2004 | M | TC Trnavský šport | 515 | ||||
16 | Paulovič Nikolas | 22. 02. 2022 18:49 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 515 | ||||
17 | Peško Samuel | 26. 02. 2022 11:25 | 2001 | M | TK Slávia STU Bratislava | 50 | ||||
18 | Sťahulák Filip | 23. 02. 2022 20:16 | 1993 | M | TK Slávia STU Bratislava | 200 | ||||
19 | Vaco Marek | 23. 02. 2022 22:30 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 337 | ||||
20 | Volník Nicholas | 24. 02. 2022 08:20 | 2007 | D-ch | TK KPSF 92 Bernolákovo |