Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080093 - TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Turbinova 1/13359, 831 04 Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hasaj Ján (A) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Klobušovský Matej (B) | |||
Termín od: | 05.02.2022 | Termín do: | 08.02.2022 | |
Kontakt: | Kvetoslava Sanetriková | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0911074467, | |||
Kontakt e-mail: | academy@love4tennis.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 03. 02. 2022 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
muži | 24 | 12 | - | 04.02.2022 11:00 | TK LOVE 4 TENNIS |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
VR: Hasaj Ján, ZVR: Klobušovský Matej
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Dobrý Martin | ||||
6:2 7:5 | |||||
2. | Pavlovský Tomáš | 32 16 8 SF F | |||
3. | Stehlík Andrej | ||||
6:0 6:3 | |||||
4. | Keľo Pavel | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Červenák P. Šramko M. | |||
2. | BYE | 8 SF F | |||
3. | Danilov Y. Pivoluska J. | ||||
6:4 7:6(4) | |||||
4. | Habšuda Š. Stehlík A. | 8 SF F | |||
5. | Dzhurdzha A. Janči K. | ||||
6:2 7:6(1) | |||||
6. | Kalabishka M. Jiang H. | 8 SF F | |||
7. | BYE | ||||
8. | (2) | Kurtin K. Peško S. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Dobrý Martin | 31.10.2025 | 2000 | M | TK Slávia STU Bratislava | 16 | ||||
2 | Kebísek Ivan | 31.10.2025 | 2000 | M | TK AS Trenčín | 18 | ||||
3 | Stehlík Andrej | 31.10.2025 | 2000 | M | Tenisový klub Dúbravka BA | 19 | ||||
4 | Červenák Peter | 31.10.2024 | 2002 | M | TK Jednotka Bratislava | 23 | ||||
5 | Pavlovský Tomáš | 31.10.2025 | 1995 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 31 | ||||
6 | Mísař Aleš | 31.10.2024 | 2002 | M | TK Kúpele Piešťany | 36 | ||||
7 | Hric Ivan | 31.10.2024 | 1994 | M | TK Jednotka Bratislava | 38 | ||||
8 | Keľo Pavel | 31.10.2025 | 2003 | M | TKM Betliar | 40 | ||||
9 | Habšuda Šimon | 31.10.2024 | 2001 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 45 | ||||
10 | Novodomec Radoslav | 31.10.2024 | 1993 | M | TC Stupava | 48 | ||||
11 | Jeleník Lukáš | 31.10.2024 | 1986 | SM 35 | TK Kúpele Piešťany | 57 | ||||
12 | Kovalík Jakub | 31.10.2024 | 2004 | M | Tenisová akadémia Prešov | 73 | ||||
13 | Šramko Marcel | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Jednotka Bratislava | 74 | ||||
14 | Melaga Samuel | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 82 | ||||
15 | Oleš Ladislav | 31.10.2024 | 1995 | M | DuTaF Sport Dubnica n/V. | 85 | ||||
16 | Fekete Richard | 31.10.2025 | 1998 | M | TK Slovan Galanta | 99 | ||||
17 | Masarčin Marcus | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 122 | ||||
18 | USP | Janči Kristián | 31.10.2025 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 137 | |||
19 | Dzhurdzha Artem | 31.10.2025 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 143 | ||||
20 | STZ | Palenčár Patrik | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 285 | |||
21 | STZ | Krnáč Samuel | 31.10.2025 | 2005 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 515 | |||
22 | USP | Kalabishka Maksym | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||
23 | USP | Jiang Haoda | 31.10.2023 !!! | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||
24 | WC | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Lapin Patrik | 14. 01. 2022 | 1991 | M | TK Strojár Malacky | 159 | |||||
2 | Kido Matúš | 13. 01. 2022 | 2005 | M | TK AS Trenčín | 161 | |||||
3 | Přibáň Martin | 14. 12. 2021 | 2003 | M | TK Jednotka Bratislava | 161 | |||||
4 | Černák Filip | 16. 01. 2022 | 2001 | M | TK Slovan Bratislava | 178 | |||||
5 | Kozák Peter | 13. 12. 2021 | 1987 | SM 35 | Fresh club Zvolen | 183 | |||||
6 | Rybár Vladimír | 05. 01. 2022 | 1971 | SM 50 | TC DRACI Matúškovo | 236 | |||||
7 | Benko Pavol | 21. 01. 2022 | 1989 | SM 35 | Bratislavský tenisový zväz | 246 | |||||
8 | Lomjanský Samuel | 06. 01. 2022 | 1992 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 285 | |||||
9 | Mišenka Dodi | 19. 01. 2022 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 515 | |||||
10 | Pivoluska Juraj | 13. 01. 2022 | 1977 | SM 45 | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 515 | |||||
11 | Rodman Branislav | 19. 01. 2022 | 1997 | M | Bratislavský tenisový zväz |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Peško Samuel | 29. 01. 2022 | 2001 | M | TK Slávia STU Bratislava | 50 | |||||
2 | Arbet Adam | 24. 01. 2022 | 2001 | M | TK HSC Piešťany | 160 | |||||
3 | Novák Maxim | 25. 01. 2022 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 217 | |||||
4 | Kurtin Kevin | 05. 02. 2022 | 2000 | M | TK Slávia STU Bratislava | 285 | |||||
5 | Danilov Yevgeniy | 05. 02. 2022 | 1998 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Baranec Dušan | 31. 01. 2022 19:10 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | 27 | ||||
2 | Cimra Martin | 03. 02. 2022 07:47 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 246 | ||||
3 | Čurlej Michal | 02. 02. 2022 23:26 | 2004 | M | TK Žilina | 62 | ||||
4 | Dao Dung Em Oliver | 01. 02. 2022 17:23 | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 28 | ||||
5 | Drahovzal Oldřich | 29. 01. 2022 10:22 | 1980 | SM 40 | TK Slovan Bratislava | 153 | ||||
6 | Fajth Filip | 25. 01. 2022 15:41 | 2002 | M | TK Žilina | 236 | ||||
7 | Finta Lukáš | 01. 02. 2022 19:56 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 515 | ||||
8 | Gálik Matej | 30. 01. 2022 18:02 | 2002 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 24 | ||||
9 | Garaj Bruno | 05. 02. 2022 14:52 | 2003 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 308 | ||||
10 | Gula Pavel | 01. 02. 2022 08:51 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 32 | ||||
11 | Hajduch Marko | 02. 02. 2022 10:41 | 2003 | M | TK Slovan Bratislava | 123 | ||||
12 | Hubinský Július | 02. 02. 2022 17:03 | 2006 | D-ch | VTC Pezinok | 457 | ||||
13 | Chinoracký Matej | 26. 01. 2022 19:22 | 1993 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 515 | ||||
14 | Jakubovič Xavier | 31. 01. 2022 19:23 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 515 | ||||
15 | Jonis Roman | 02. 02. 2022 07:16 | 1990 | M | TK Zlaté Moravce | 46 | ||||
16 | Kravec Vladimír | 31. 01. 2022 01:01 | 2004 | M | TK Baník Prievidza | 165 | ||||
17 | Kucbeľ Filip | 02. 02. 2022 15:44 | 1999 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 64 | ||||
18 | Kučera Peter | 01. 02. 2022 19:51 | 2003 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 41 | ||||
19 | Kulich Adam | 31. 01. 2022 08:04 | 1995 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 70 | ||||
20 | Maksimyuk Maxim | 25. 01. 2022 11:07 | 1993 | M | TK Spoje Bratislava | 71 | ||||
21 | Medveď Jakub | 03. 02. 2022 09:03 [N] | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 168 | ||||
22 | Melicherík Tomáš | 27. 01. 2022 18:01 | 2004 | M | TC Trnavský šport | 515 | ||||
23 | Náhlovský Filip | 02. 02. 2022 20:44 | 2004 | M | TK Jednotka Bratislava | 119 | ||||
24 | Németh Igor | 31. 01. 2022 12:21 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 74 | ||||
25 | Novák Jakub | 03. 02. 2022 00:32 | 1995 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 15 | ||||
26 | Obtulovič Juraj | 02. 02. 2022 22:29 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 101 | ||||
27 | Paulík Martin | 03. 02. 2022 08:45 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 276 | ||||
28 | Paulovčák Samuel | 21. 01. 2022 14:10 | 2000 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 17 | ||||
29 | Šebo Alex | 01. 02. 2022 18:14 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 515 | ||||
30 | Sedliak Šimon | 30. 01. 2022 13:11 | 2002 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 30 | ||||
31 | Selecký Michal | 03. 02. 2022 15:23 | 1997 | M | TK Slovan Bratislava | |||||
32 | Vaco Marek | 03. 02. 2022 07:47 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 337 | ||||
33 | Valkovič Tomáš | 02. 02. 2022 19:25 | 1986 | SM 35 | TK Zlaté Moravce | 127 | ||||
34 | Verčík Ivo | 02. 02. 2022 21:11 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | 53 |