Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110001 - TC 92 Levoča | |||
Názov turnaja: | SPIŠMARKET CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | TA TC 92 Levoča, Potočná 26 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Sedlák Vavrinec (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Sedlák Vavrinec (B) | |||
Termín od: | 03.07.2021 | Termín do: | 07.07.2021 | |
Kontakt: | Vavrinec Sedlák | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325, | |||
Kontakt e-mail: | vased@zoznam.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 01. 07. 2021 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
muži | 32 | 16 | - | 02.07.2021 10:00 | Potočná 26, Levoča |
ženy | 32 | 16 | - | 02.07.2021 10:00 | Potočná 26, Levoča |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
VR: Sedlák Vavrinec, Sedlák Vavrinec ml.
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Paulovčák Samuel | ||||
6:2 6:1 | |||||
2. | Pavlovský Tomáš | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Paulovčák Samuel | 31.10.2024 | 2000 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 14 | ||||
2 | Pjontek Sebastián | 31.10.2024 | 2001 | M | ŠK 26 Karlovka BA | 18 | ||||
3 | Pavlovský Tomáš | 31.10.2025 | 1995 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 21 | ||||
4 | Polakovič Samuel | 31.10.2024 | 1999 | M | TK Slávia STU Bratislava | 22 | ||||
5 | Jančovič Patrik | 31.10.2025 | 1996 | M | TC DRACI Matúškovo | 23 | ||||
6 | Peško Samuel | 31.10.2024 | 2001 | M | TK Slávia STU Bratislava | 24 | ||||
7 | Stehlík Andrej | 31.10.2025 | 2000 | M | Tenisový klub Dúbravka BA | 27 | ||||
8 | Kebísek Ivan | 31.10.2025 | 2000 | M | TK AS Trenčín | 29 | ||||
9 | Červenák Peter | 31.10.2024 | 2002 | M | TK Jednotka Bratislava | 31 | ||||
10 | Kaťuch Jakub | 31.10.2024 | 2002 | M | MŠK Poprad-Tatry | 37 | ||||
11 | Dulík Rudolf | 31.10.2024 | 1999 | M | TKM Betliar | 57 | ||||
12 | Sura Ivan | 31.10.2022 !!! | 2002 | M | TK Mladosť Košice | 61 | ||||
13 | Michalik Radovan | 31.10.2025 | 2003 | M | MŠK Poprad-Tatry | 61 | ||||
14 | Baranec Dušan | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | 115 | ||||
15 | Lehet Jakub | 31.10.2025 | 1996 | M | TK Progres Prešov | 122 | ||||
16 | Matia Kamil | 31.10.2022 !!! | 1989 | SM 35 | TK Sabinov | 168 | ||||
17 | Verčík Ivo | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | 168 | ||||
18 | Janičko Branislav | 31.10.2025 | 1993 | M | TK GSM Prešov | 187 | ||||
19 | Gula Pavel | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | |||||
20 | Toporcer Martin | 31.10.2022 !!! | 1984 | SM 40 | TK GSM Prešov | |||||
21 | Roth Peter | 31.10.2025 | 1987 | SM 35 | MŠK Poprad-Tatry | |||||
22 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz | |||||
23 | odhlásený 2 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Arbet Adam | 01. 07. 2021 10:35 | 2001 | M | TK HSC Piešťany | 76 | ||||
2 | Baláž Matej | 28. 06. 2021 08:41 | 1988 | SM 35 | TC Slávia UPJŠ Košice | 136 | ||||
3 | Belák Michal | 30. 06. 2021 21:32 | 2003 | M | TK Vrútky | 236 | ||||
4 | Benko Pavol | 06. 06. 2021 08:51 | 1989 | SM 35 | Bratislavský tenisový zväz | 236 | ||||
5 | Bielik Lukáš | 30. 06. 2021 21:49 | 2001 | M | TC EMPIRE Trnava | 40 | ||||
6 | Čurlej Michal | 01. 07. 2021 09:11 | 2004 | M | TK Žilina | |||||
7 | Dao Dung Em Oliver | 01. 07. 2021 21:30 | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 61 | ||||
8 | Dobrý Martin | 29. 06. 2021 08:40 | 2000 | M | TK Slávia STU Bratislava | 17 | ||||
9 | Frič Róbert | 01. 07. 2021 21:07 | 2002 | M | Tenisová akadémia Prešov | 236 | ||||
10 | Garaj Bruno | 20. 06. 2021 14:17 | 2003 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 236 | ||||
11 | Geci Samuel | 23. 06. 2021 11:02 | 1995 | M | TK Tatran 2007 Prešov | |||||
12 | Gibala Martin | 01. 07. 2021 11:15 | 2002 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 48 | ||||
13 | Gottwald Lukáš | 20. 06. 2021 15:45 | 1993 | M | TK Vrútky | 46 | ||||
14 | Habšuda Šimon | 30. 06. 2021 11:16 | 2001 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 45 | ||||
15 | Hrdina Aleš | 27. 06. 2021 14:36 | 2003 | M | TK Tvrdošín | |||||
16 | Keller Dávid | 03. 07. 2021 08:42 | 2005 | M | 1.TC Humenné | |||||
17 | Keľo Pavel | 30. 06. 2021 08:20 | 2003 | M | TKM Betliar | 92 | ||||
18 | Kepič Tomáš | 30. 06. 2021 20:47 | 2001 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 236 | ||||
19 | Kičiň Denis | 30. 06. 2021 17:43 | 1996 | M | TK Slavoj Deva Trebišov | 147 | ||||
20 | Kido Matúš | 22. 06. 2021 12:19 | 2005 | M | TK AS Trenčín | 187 | ||||
21 | Krajčí Michal | 01. 07. 2021 14:05 | 2005 | M | TK Mladosť Košice | 87 | ||||
22 | Kučera Peter | 02. 07. 2021 08:38 | 2003 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 115 | ||||
23 | Lánik Tomáš | 01. 07. 2021 21:29 | 2002 | M | TC EMPIRE Trnava | 68 | ||||
24 | Marošík Norbert | 27. 06. 2021 17:08 | 2004 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 34 | ||||
25 | Mikloš Martin | 29. 06. 2021 13:48 | 1995 | M | TK GSM Prešov | 187 | ||||
26 | Mikuš Jozef | 01. 07. 2021 20:39 | 2001 | M | TKM Betliar | 50 | ||||
27 | Minárik Krištof | 01. 07. 2021 14:25 | 2001 | M | TK Slávia STU Bratislava | 9 | ||||
28 | Naňo Marek | 24. 06. 2021 20:57 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
29 | Oleš Ladislav | 01. 07. 2021 19:01 | 1995 | M | DuTaF Sport Dubnica n/V. | 86 | ||||
30 | Pacera Tomáš | 28. 06. 2021 14:32 | 2000 | M | TK Žilina | 78 | ||||
31 | Rapšík Michal | 28. 06. 2021 20:43 | 1997 | M | DuTaF Sport Dubnica n/V. | 54 | ||||
32 | Rusnák Matúš | 03. 07. 2021 09:07 | 2000 | M | TK HSC Piešťany | 84 | ||||
33 | Sedliak Šimon | 24. 06. 2021 09:12 | 2002 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 68 | ||||
34 | Schwarc David | 05. 05. 2021 17:50 | 2005 | M | Tenisový klub Dúbravka BA | 150 | ||||
35 | Široký Adam | 01. 07. 2021 12:50 | 2004 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | |||||
36 | Žilkay Filip | 01. 07. 2021 18:09 | 2003 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 161 |