Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100079 - TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||
Názov turnaja: | BB CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | J. M. Hurbana 1036 Banská Bystrica | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Malček Matúš (K) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 17.07.2021 | Termín do: | 19.07.2021 | |
Kontakt: | Peter Mazúch | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905914135, | |||
Kontakt e-mail: | peter.mazuch13@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 15. 07. 2021 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
muži | 48 | 24 | - | 16.07.2021 10:00 | Tajovského 55 |
Poznámky:
Hrá sa na kurtoch v parku J.M.Hurbana 1036 v B.Bystrici.
rozpis, správa, vyhodnotenie, útecha
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
VR: Malček Matúš
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Gottwald Lukáš | ||||
6:4 6:2 | |||||
2. | Macko Jozef | 32 16 8 SF F | |||
3. | Slovík Igor | ||||
6:2 6:2 | |||||
4. | Mazúch Peter | 32 16 8 SF F | |||
5. | Palider Martin | ||||
6:4 6:4 | |||||
6. | Slovík Sasha | 32 16 8 SF F | |||
7. | Šuták Timotej | ||||
6:0 6:2 | |||||
8. | Lomjanský Samuel | 32 16 8 SF F | |||
9. | Longauer Tomáš | ||||
6:1 6:1 | |||||
10. | Hýbl Hugo | 32 16 8 SF F | |||
11. | Šimko Benjamín | ||||
6:1 6:0 | |||||
12. | Sulaček Jozef | 32 16 8 SF F | |||
13. | Oleš Ladislav | ||||
6:1 6:2 | |||||
14. | Kozák Peter | 32 16 8 SF F | |||
15. | Karlík Roman | ||||
6:2 6:3 | |||||
16. | Gibala Martin | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Gottwald L. Oleš L. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Slovík I. Slovík S. | ||||
4. | BYE | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Macko J. Ďurica P. | |||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Hrnčiar D. Neuschl B. | ||||
6:3 6:3 | |||||
8. | Duraj M. Kövesi P. | 16 8 SF F | |||
9. | Chromek T. Koprna G. | ||||
6:3 6:3 | |||||
10. | Lomjanský S. Medveď J. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | (3-4) | Hýbl H. Novák M. | 16 8 SF F | ||
13. | BYE | ||||
14. | Šimko B. Ivanovič L. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Húšťava F. Sulaček J. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Gottwald Lukáš | 31.10.2024 | 1993 | M | TK Vrútky | 46 | ||||
2 | Gibala Martin | 31.10.2025 | 2002 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 48 | ||||
3 | Sulaček Jozef | 31.10.2024 | 1992 | M | TK Elán Veľký Krtíš | 64 | ||||
4 | USP | Palider Martin | 31.10.2025 | 2000 | M | TK Ružomberok | 70 | |||
5 | Oleš Ladislav | 31.10.2024 | 1995 | M | DuTaF Sport Dubnica n/V. | 86 | ||||
6 | Mazúch Peter | 31.10.2024 | 1979 | SM 45 | ŠKT Kremnica | 95 | ||||
7 | USP | Húšťava Filip | 31.10.2025 | 1999 | M | TK Elán Veľký Krtíš | 96 | |||
8 | Kováč Tomáš | 31.10.2022 !!! | 2001 | M | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 126 | ||||
9 | Šimko Benjamín | 31.10.2024 | 1988 | SM 35 | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 132 | ||||
10 | Koprna Gregor | 31.10.2021 !!! | 2001 | M | TK Matchpoint Trebatice | 178 | ||||
11 | Macko Jozef | 31.10.2025 | 1979 | SM 45 | Fresh club Zvolen | 187 | ||||
12 | Galád Tomáš | 31.10.2025 | 1988 | SM 35 | TK Sliač | 187 | ||||
13 | USP | Kozák Peter | 31.10.2024 | 1987 | SM 35 | Fresh club Zvolen | 236 | |||
14 | Duraj Martin | 31.10.2025 | 2005 | M | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 236 | ||||
15 | Maxa Juraj | 31.10.2023 !!! | 1998 | M | Stredoslovenský tenisový zväz | 236 | ||||
16 | Longauer Tomáš | 31.10.2025 | 1979 | SM 45 | TK Podbrezová | 236 | ||||
17 | Rafaj Juraj | 31.10.2022 !!! | 2001 | M | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 236 | ||||
18 | Kövesi Peter | 31.10.2023 !!! | 1990 | M | KTK Krupina | |||||
19 | Šuták Timotej | 31.10.2022 !!! | 2001 | M | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
20 | Choma Adam | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
21 | Lomjanský Samuel | 31.10.2025 | 1992 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
22 | Vaco Marek | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
23 | Karlík Roman | 31.10.2025 | 1998 | M | TK Sliač | |||||
24 | Hýbl Hugo | 31.10.2024 | 1997 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
25 | Chromek Tomáš | 31.10.2021 !!! | 1998 | M | TK Matchpoint Trebatice | |||||
26 | USP | Slovík Igor | 31.10.2024 | 2001 | M | TK TENNis FUN B.Bystrica | ||||
27 | USP | Slovík Sasha | 31.10.2023 !!! | 2002 | M | TK TENNis FUN B.Bystrica | ||||
28 | USP | Kollár Markus | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Ivanovič Lukáš | 17. 07. 2021 | 1993 | M | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 136 | |||||
2 | Novák Maxim | 17. 07. 2021 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 187 | |||||
3 | Ďurica Peter | 17. 07. 2021 | 1974 | SM 50 | Fresh club Zvolen | 236 | |||||
4 | Medveď Jakub | 17. 07. 2021 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | ||||||
5 | Hrnčiar Dušan | 17. 07. 2021 | 1968 | SM 55 | ŠKT Kremnica | ||||||
6 | Neuschl Branislav | 17. 07. 2021 | 1980 | SM 40 | ŠKT Kremnica |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Blizniak Michal | 09. 07. 2021 09:09 | 1979 | SM 45 | TK Vrútky | 165 | ||||
2 | Dúbrava Peter | 11. 07. 2021 21:33 | 1999 | M | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 224 | ||||
3 | Elan Alex | 12. 07. 2021 18:20 | 2001 | M | Tenisový klub Dúbravka BA | 236 | ||||
4 | Engler Peter | 12. 07. 2021 12:28 | 1995 | M | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 236 | ||||
5 | Fifka Filip | 15. 07. 2021 23:23 | 1991 | M | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 236 | ||||
6 | Geci Samuel | 07. 07. 2021 10:37 | 1995 | M | TK Tatran 2007 Prešov | |||||
7 | Hadidom Michal | 13. 07. 2021 07:38 | 1993 | M | MŠK Poprad-Tatry | 236 | ||||
8 | Jeleník Lukáš | 15. 07. 2021 14:09 | 1986 | SM 35 | TK Kúpele Piešťany | 59 | ||||
9 | Jonis Roman | 13. 07. 2021 07:56 | 1990 | M | TK Zlaté Moravce | 47 | ||||
10 | Kido Matúš | 13. 07. 2021 14:05 | 2005 | M | TK AS Trenčín | 187 | ||||
11 | Kmeť Vladimír | 13. 07. 2021 21:11 | 1996 | M | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 236 | ||||
12 | Kollár Enrik | 15. 07. 2021 19:50 | 2002 | M | Tennis club Veľké Kostoľany | |||||
13 | Koňár Šimon | 12. 07. 2021 12:28 | 2000 | M | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 236 | ||||
14 | Kriška Adam Ivan | 15. 07. 2021 19:51 | 1999 | M | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 236 | ||||
15 | Matula Ján | 02. 07. 2021 22:31 | 2006 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
16 | Melaga Samuel | 15. 07. 2021 22:01 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 236 | ||||
17 | Meravý Radoslav | 12. 07. 2021 12:57 | 1975 | SM 45 | ŠA Trenčianske Teplice | 187 | ||||
18 | Ondrášik Adam | 15. 07. 2021 20:22 | 2005 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 187 | ||||
19 | Osuský Ján | 16. 07. 2021 07:54 | 2000 | M | AŠK Skalica | 187 | ||||
20 | Pacera Tomáš | 15. 07. 2021 21:20 | 2000 | M | TK Žilina | 78 | ||||
21 | Patráš Martin | 11. 07. 2021 22:01 | 2001 | M | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 178 | ||||
22 | Přibáň Martin | 15. 07. 2021 19:58 | 2003 | M | TK Jednotka Bratislava | |||||
23 | Rafaj Martin | 09. 06. 2021 22:29 | 1985 | SM 35 | TK Tlmače | |||||
24 | Schmitz Sven | 11. 07. 2021 22:01 | 2003 | M | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 224 | ||||
25 | Šimák Adam | 14. 07. 2021 13:44 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 167 | ||||
26 | Šuran Tomáš | 12. 07. 2021 21:05 | 2002 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 70 |