Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100027 - LTK Liptovský Mikuláš | |||
Názov turnaja: | LTK OPEN CUP 2021 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | LTK Liptovský Mikuláš Vajanského 28 Liptovský Mikuláš | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Madliak Martin (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Lisý Martin (B) | |||
Termín od: | 19.06.2021 | Termín do: | 21.06.2021 | |
Kontakt: | Stanislav Lisý | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0907173749, mobil - 0905622885, | |||
Kontakt e-mail: | lisy@dollis.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 17. 06. 2021 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
muži | 32 | 16 | - | 18.06.2021 10:00 | v mieste konania |
ženy | 24 | 12 | - | 18.06.2021 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
VR: Madliak Martin, ZVR: Lisý Martin
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Šobáň Filip | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Kičiň Denis | ||||
6:1 6:0 | |||||
4. | Szöke Jozef | 32 16 8 SF F | |||
5. | Plančík Matúš | ||||
6:3 6:1 | |||||
6. | Roštek Samuel | 32 16 8 SF F | |||
7. | odhlásený 1 po vyžrebovaní | ||||
skr | |||||
8. | (5-8) | Pacera Tomáš | 32 16 8 SF F | ||
9. | (3-4) | Drahovzal Oldřich | |||
6:4 6:2 | |||||
10. | Belák Michal | 32 16 8 SF F | |||
11. | Kuna Tomáš | ||||
skr | |||||
12. | odhlásený 2 po vyžrebovaní | 32 16 8 SF F | |||
13. | Fiačan Jakub | ||||
6:1 6:2 | |||||
14. | Janičko Branislav | 32 16 8 SF F | |||
15. | Uherčík Peter | ||||
skr | |||||
16. | (5-8) | odhlásený 3 po vyžrebovaní | 32 16 8 SF F | ||
17. | (5-8) | Palider Martin | |||
6:0 6:1 | |||||
18. | Muráň Maroš | 32 16 8 SF F | |||
19. | Geci Samuel | ||||
6:2 0:1 skr | |||||
20. | Federič Matej | 32 16 8 SF F | |||
21. | Oleš Ladislav | ||||
3:6 7:5 6:2 | |||||
22. | Meravý Radoslav | 32 16 8 SF F | |||
23. | Révaj Tomáš | ||||
3:6 6:1 7:6(3) | |||||
24. | (3-4) | Rapšík Michal | 32 16 8 SF F | ||
25. | (5-8) | Sedliak Šimon | |||
6:0 6:0 | |||||
26. | Frič Jozef | 32 16 8 SF F | |||
27. | Ozaniak Pavol | ||||
6:2 6:2 | |||||
28. | Baláž Matej | 32 16 8 SF F | |||
29. | Lehet Jakub | ||||
7:5 6:3 | |||||
30. | Barilla Marco | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Gottwald Lukáš | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Šobáň Filip | 31.10.2024 | 1997 | M | TK Kúpele Piešťany | 36 | ||||
2 | Gottwald Lukáš | 31.10.2024 | 1993 | M | TK Vrútky | 46 | ||||
3 | Drahovzal Oldřich | 31.10.2025 | 1980 | SM 40 | TK Slovan Bratislava | 50 | ||||
4 | Rapšík Michal | 31.10.2025 | 1997 | M | DuTaF Sport Dubnica n/V. | 54 | ||||
5 | Sedliak Šimon | 31.10.2024 | 2002 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 68 | ||||
6 | Palider Martin | 31.10.2025 | 2000 | M | TK Ružomberok | 70 | ||||
7 | Pacera Tomáš | 31.10.2025 | 2000 | M | TK Žilina | 78 | ||||
8 | Oleš Ladislav | 31.10.2024 | 1995 | M | DuTaF Sport Dubnica n/V. | 86 | ||||
9 | Uherčík Peter | 31.10.2025 | 1982 | SM 40 | TK Žilina | 112 | ||||
10 | Lehet Jakub | 31.10.2025 | 1996 | M | TK Progres Prešov | 122 | ||||
11 | Baláž Matej | 31.10.2025 | 1988 | SM 35 | TC Slávia UPJŠ Košice | 136 | ||||
12 | Kičiň Denis | 31.10.2024 | 1996 | M | TK Slavoj Deva Trebišov | 147 | ||||
13 | Barilla Marco | 31.10.2022 !!! | 1994 | M | Stredoslovenský tenisový zväz | 166 | ||||
14 | Janičko Branislav | 31.10.2025 | 1993 | M | TK GSM Prešov | 187 | ||||
15 | Meravý Radoslav | 31.10.2025 | 1975 | SM 45 | ŠA Trenčianske Teplice | 187 | ||||
16 | Plančík Matúš | 31.10.2025 | 1993 | M | TK Ružomberok | 229 | ||||
17 | Muráň Maroš | 31.10.2025 | 1989 | SM 35 | TK Žilina | 236 | ||||
18 | Belák Michal | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Vrútky | 236 | ||||
19 | Roštek Samuel | 31.10.2024 | 1999 | M | TK Ružomberok | 236 | ||||
20 | Szöke Jozef | 31.10.2025 | 1992 | M | TK Vrútky | 236 | ||||
21 | Frič Jozef | 31.10.2025 | 1971 | SM 50 | TK Liptovské Sliače | 236 | ||||
22 | USP | Ozaniak Pavol | 31.10.2024 | 1992 | M | TK Žilina | ||||
23 | USP | Geci Samuel | 31.10.2022 !!! | 1995 | M | TK Tatran 2007 Prešov | ||||
24 | USP | Kuna Tomáš | 31.10.2024 | 2004 | M | TK RELAX Liptovský Mikuláš | ||||
25 | USP | Federič Matej | 31.10.2024 | 1995 | M | TK Žilina | ||||
26 | USP | Fiačan Jakub | 31.10.2024 | 1996 | M | TK RELAX Liptovský Mikuláš | ||||
27 | USP | Révaj Tomáš | 31.10.2024 | 2003 | M | LTK Liptovský Mikuláš | ||||
28 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz | |||||
29 | odhlásený 2 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz | |||||
30 | odhlásený 3 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Balážik Pavel | 17. 06. 2021 09:21 | 1979 | SM 45 | LTK Liptovský Mikuláš | 187 | ||||
2 | Baranec Dušan | 17. 06. 2021 14:35 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | 115 | ||||
3 | Benko Pavol | 18. 06. 2021 21:46 | 1989 | SM 35 | Bratislavský tenisový zväz | 236 | ||||
4 | Bežák Milan | 17. 06. 2021 22:57 | 2002 | M | TK Nová Dubnica | 38 | ||||
5 | Čurlej Michal | 17. 06. 2021 08:57 | 2004 | M | TK Žilina | |||||
6 | Dulík Rudolf | 18. 06. 2021 08:19 | 1999 | M | TKM Betliar | 57 | ||||
7 | Elan Alex | 16. 06. 2021 22:11 | 2001 | M | Tenisový klub Dúbravka BA | 236 | ||||
8 | Freibold Jakub | 19. 06. 2021 16:19 | 1993 | M | Fresh club Zvolen | 56 | ||||
9 | Hlaváč Roland | 16. 06. 2021 08:02 | 2002 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 236 | ||||
10 | Hýbl Hugo | 17. 06. 2021 10:51 | 1997 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
11 | Kido Matúš | 17. 06. 2021 15:51 | 2005 | M | TK AS Trenčín | 187 | ||||
12 | Koprna Gregor | 17. 06. 2021 16:19 | 2001 | M | TK Matchpoint Trebatice | 178 | ||||
13 | Lisý Martin | 14. 06. 2021 09:11 | 1998 | M | LTK Liptovský Mikuláš | 187 | ||||
14 | Macák Milan | 09. 06. 2021 13:49 | 2006 | D-ch | MŠK Poprad-Tatry | |||||
15 | Maxa Juraj | 16. 06. 2021 22:16 | 1998 | M | Stredoslovenský tenisový zväz | 236 | ||||
16 | Németh Igor | 07. 06. 2021 12:50 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 150 | ||||
17 | Ondrášik Adam | 18. 06. 2021 08:36 | 2005 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 187 | ||||
18 | Pavur Lukáš | 17. 06. 2021 20:15 | 1998 | M | TK GSM Prešov | 38 | ||||
19 | Přibáň Martin | 18. 06. 2021 21:46 | 2003 | M | TK Jednotka Bratislava | |||||
20 | Rusnák Matúš | 18. 06. 2021 08:59 | 2000 | M | TK HSC Piešťany | 84 | ||||
21 | Šmeringai Ján | 16. 06. 2021 06:50 | 1965 | SM 55 | LTK Liptovský Mikuláš | |||||
22 | Šuran Tomáš | 14. 06. 2021 17:53 | 2002 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 70 | ||||
23 | Surový Jan | 18. 06. 2021 08:31 | 1961 | SM 60 | TK Ružomberok | 187 |