Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100009 - TK Nová Dubnica | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | P. O. Hviezdoslava 2, 018 51 Nová Dubnica | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Šobáň Peter (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Leskovianská Jana (C) | |||
Termín od: | 21.08.2021 | Termín do: | 24.08.2021 | |
Kontakt: | Ing. Peter Šobáň | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0908/731772, | |||
Kontakt e-mail: | petersoban4@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 19. 08. 2021 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
muži | 32 | 16 | - | 20.08.2021 10:00 | miesto konania |
ženy | 32 | 16 | - | 20.08.2021 10:00 | miesto konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
VR: Šobáň Peter, ZVR: Leskovianská Jana
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Novodomec Radoslav | ||||
7:6(2) 6:3 | |||||
2. | Kebísek Ivan | 32 16 8 SF F | |||
3. | Stehlík Andrej | ||||
7:5 6:0 | |||||
4. | Šobáň Filip | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Novák Jakub | 31.10.2022 !!! | 1995 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 12 | ||||
2 | USP | Kulich Adam | 31.10.2025 | 1995 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 19 | |||
3 | Stehlík Andrej | 31.10.2025 | 2000 | M | Tenisový klub Dúbravka BA | 27 | ||||
4 | Kebísek Ivan | 31.10.2025 | 2000 | M | TK AS Trenčín | 29 | ||||
5 | Novodomec Radoslav | 31.10.2024 | 1993 | M | TC Stupava | 32 | ||||
6 | Šobáň Filip | 31.10.2024 | 1997 | M | TK Kúpele Piešťany | 36 | ||||
7 | Bežák Milan | 31.10.2024 | 2002 | M | TK Nová Dubnica | 38 | ||||
8 | Bielik Lukáš | 31.10.2024 | 2001 | M | TC EMPIRE Trnava | 40 | ||||
9 | Rapšík Michal | 31.10.2025 | 1997 | M | DuTaF Sport Dubnica n/V. | 54 | ||||
10 | Jeleník Lukáš | 31.10.2024 | 1986 | SM 35 | TK Kúpele Piešťany | 59 | ||||
11 | Palider Martin | 31.10.2025 | 2000 | M | TK Ružomberok | 70 | ||||
12 | Arbet Adam | 31.10.2024 | 2001 | M | TK HSC Piešťany | 76 | ||||
13 | Pacera Tomáš | 31.10.2025 | 2000 | M | TK Žilina | 78 | ||||
14 | Oleš Ladislav | 31.10.2024 | 1995 | M | DuTaF Sport Dubnica n/V. | 86 | ||||
15 | Dvorský Daniel | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Kúpele Piešťany | 150 | ||||
16 | Melicherík Tomáš | 31.10.2024 | 2004 | M | TC Trnavský šport | 187 | ||||
17 | Kravec Vladimír | 31.10.2025 | 2004 | M | TK Baník Prievidza | 187 | ||||
18 | Meravý Radoslav | 31.10.2025 | 1975 | SM 45 | ŠA Trenčianske Teplice | 187 | ||||
19 | Kido Matúš | 31.10.2025 | 2005 | M | TK AS Trenčín | 187 | ||||
20 | Králik Jakub | 31.10.2025 | 2005 | M | DuTaF Sport Dubnica n/V. | 229 | ||||
21 | USP | Benko Pavol | 31.10.2022 !!! | 1989 | SM 35 | Bratislavský tenisový zväz | 236 | |||
22 | Holas Róbert | 31.10.2024 | 1984 | SM 40 | DuTaF Sport Dubnica n/V. | 236 | ||||
23 | Šramko Marcel | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Jednotka Bratislava | 236 | ||||
24 | Ševčík Jakub | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 236 | ||||
25 | Meravý Jaroslav | 31.10.2022 !!! | 1973 | SM 50 | Stredoslovenský tenisový zväz | |||||
26 | STZ | Horváth Martin | 31.10.2022 !!! | 2003 | M | TK Slávia SPU Nitra | ||||
27 | STZ | Gula Pavel | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | ||||
28 | STZ | Lapšanský Alex | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | ||||
29 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz | |||||
30 | WC | odhlásený 2 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Baranec Dušan | 19. 08. 2021 07:34 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | 115 | ||||
2 | Barilla Marco | 10. 08. 2021 10:41 | 1994 | M | Stredoslovenský tenisový zväz | 166 | ||||
3 | Belák Michal | 20. 08. 2021 07:30 | 2003 | M | TK Vrútky | 236 | ||||
4 | Červenák Peter | 19. 08. 2021 12:42 | 2002 | M | TK Jednotka Bratislava | 31 | ||||
5 | Čurlej Michal | 19. 08. 2021 20:09 | 2004 | M | TK Žilina | |||||
6 | Federič Matej | 21. 08. 2021 08:38 | 1995 | M | TK Žilina | |||||
7 | Gibala Martin | 19. 08. 2021 15:22 | 2002 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 48 | ||||
8 | Gottwald Lukáš | 18. 08. 2021 10:33 | 1993 | M | TK Vrútky | 46 | ||||
9 | Chromek Tomáš | 15. 08. 2021 22:16 | 1998 | M | TK Matchpoint Trebatice | |||||
10 | Jergič Daniel | 18. 08. 2021 20:24 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | |||||
11 | Kleman Miroslav | 18. 08. 2021 22:00 | 1987 | SM 35 | TC DRACI Matúškovo | 41 | ||||
12 | Kučera Peter | 19. 08. 2021 17:18 | 2003 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 115 | ||||
13 | Kuna Tomáš | 19. 08. 2021 21:23 | 2004 | M | TK RELAX Liptovský Mikuláš | |||||
14 | Lukačovič Michal | 18. 08. 2021 16:20 | 1993 | M | TC EMPIRE Trnava | 187 | ||||
15 | Masarčin Marcus | 10. 08. 2021 08:25 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 236 | ||||
16 | Mísař Aleš | 19. 08. 2021 17:18 | 2002 | M | TK Kúpele Piešťany | 53 | ||||
17 | Németh Igor | 12. 08. 2021 07:49 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 150 | ||||
18 | Osuský Ján | 20. 08. 2021 21:07 | 2000 | M | AŠK Skalica | 187 | ||||
19 | Patorčev Luben | 12. 08. 2021 12:24 | 1977 | SM 45 | TK Spoje Bratislava | 150 | ||||
20 | Patráš Martin | 12. 08. 2021 19:34 | 2001 | M | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 178 | ||||
21 | Paulík Martin | 19. 08. 2021 16:54 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
22 | Paulovčák Samuel | 20. 08. 2021 09:55 | 2000 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 14 | ||||
23 | Pavlovský Tomáš | 18. 08. 2021 06:54 | 1995 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 21 | ||||
24 | Přibáň Martin | 19. 08. 2021 11:16 | 2003 | M | TK Jednotka Bratislava | |||||
25 | Sedliak Šimon | 18. 08. 2021 12:16 | 2002 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 68 | ||||
26 | Schwarc David | 22. 06. 2021 21:25 | 2005 | M | Tenisový klub Dúbravka BA | 150 | ||||
27 | Staník Štefan | 17. 08. 2021 15:59 | 1993 | M | Západoslovenský tenisový zväz | |||||
28 | Urbánek Filip | 19. 08. 2021 13:53 | 2001 | M | TK Kúpele Piešťany | 187 |