Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110001 - TC 92 Levoča | |||
Názov turnaja: | SPIŠMARKET CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | TA TC 92 Levoča, Potočná 26 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Sedlák Vavrinec (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Sedlák Vavrinec (B) | |||
Termín od: | 27.06.2020 | Termín do: | 01.07.2020 | |
Kontakt: | Vavrinec Sedlák | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325, | |||
Kontakt e-mail: | vased@zoznam.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 25. 06. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
ženy | 32 | 16 | - | 26.06.2020 13:00 | Potočná 26, Levoča |
muži | 32 | 16 | - | 26.06.2020 13:00 | Potočná 26, Levoča |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Sedlák Vavrinec, st., ZVR: Sedlák Vavrinec, ml.
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Dobrý Martin | ||||
6:1 6:1 | |||||
2. | Grnáč Marko | 32 16 8 SF F | |||
3. | Dulík Rudolf | ||||
6:1 6:0 | |||||
4. | Minárik Krištof | 32 16 8 SF F | |||
5. | Kucbeľ Filip | ||||
6:0 7:6(6) | |||||
6. | Kulich Adam | 32 16 8 SF F | |||
7. | Kaťuch Jakub | ||||
6:3 6:3 | |||||
8. | Polakovič Samuel | 32 16 8 SF F | |||
9. | Pjontek Sebastián | ||||
6:4 6:0 | |||||
10. | Paulovčák Samuel | 32 16 8 SF F | |||
11. | Baláži Tomáš | ||||
6:2 3:1 skr | |||||
12. | Hric Ivan | 32 16 8 SF F | |||
13. | Novák Jakub | ||||
6:7(4) 6:4 6:4 | |||||
14. | Fekete János | 32 16 8 SF F | |||
15. | Minich Sebastián | ||||
6:1 6:3 | |||||
16. | Ľahký Nikolas | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Kucbeľ F. Habšuda Š. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Mokrý A. Peško S. | ||||
4. | BYE | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Grnáč M. Habšuda P. | |||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Novák J. Novák M. | ||||
6:2 6:4 | |||||
8. | Vranovský M. Kurtin K. | 16 8 SF F | |||
9. | Ľahký N. Samoši P. | ||||
6:4 6:2 | |||||
10. | Fekete J. Minárik K. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | (3-4) | Dobrý M. Paulovčák S. | 16 8 SF F | ||
13. | BYE | ||||
14. | Pacera T. Rapšík M. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Polakovič S. Pjontek S. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Dobrý Martin | 31.10.2025 | 2000 | M | TK Slávia STU Bratislava | 13 | ||||
2 | Ľahký Nikolas | 31.10.2024 | 1999 | M | TK AS Trenčín | 14 | ||||
3 | Hric Ivan | 31.10.2024 | 1994 | M | TK Jednotka Bratislava | 16 | ||||
4 | Kucbeľ Filip | 31.10.2024 | 1999 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 17 | ||||
5 | Minárik Krištof | 31.10.2024 | 2001 | M | TK Slávia STU Bratislava | 18 | ||||
6 | Pjontek Sebastián | 31.10.2024 | 2001 | M | ŠK 26 Karlovka BA | 20 | ||||
7 | Novák Jakub | 31.10.2022 !!! | 1995 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 22 | ||||
8 | Polakovič Samuel | 31.10.2024 | 1999 | M | TK Slávia STU Bratislava | 23 | ||||
9 | Paulovčák Samuel | 31.10.2024 | 2000 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 24 | ||||
10 | Kulich Adam | 31.10.2025 | 1995 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 25 | ||||
11 | Baláži Tomáš | 31.10.2023 !!! | 2000 | M | TK Kúpele Piešťany | 27 | ||||
12 | Mokrý Alex | 31.10.2022 !!! | 1999 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 31 | ||||
13 | Peško Samuel | 31.10.2024 | 2001 | M | TK Slávia STU Bratislava | 39 | ||||
14 | Nováček Peter | 31.10.2021 !!! | 1996 | M | TK Pro Set Bratislava | 41 | ||||
15 | Habšuda Šimon | 31.10.2024 | 2001 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 42 | ||||
16 | Červenák Peter | 31.10.2024 | 2002 | M | TK Jednotka Bratislava | 48 | ||||
17 | Grnáč Marko | 31.10.2021 !!! | 2001 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 50 | ||||
18 | Pacera Tomáš | 31.10.2025 | 2000 | M | TK Žilina | 54 | ||||
19 | Fekete János | 31.10.2024 | 2001 | M | TC EMPIRE Trnava | 61 | ||||
20 | Pavur Lukáš | 31.10.2024 | 1998 | M | TK GSM Prešov | 80 | ||||
21 | Habšuda Pavol | 31.10.2023 !!! | 1998 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 112 | ||||
22 | Rapšík Michal | 31.10.2025 | 1997 | M | DuTaF Sport Dubnica n/V. | 144 | ||||
23 | Osuský Ján | 31.10.2021 !!! | 2000 | M | AŠK Skalica | 211 | ||||
24 | STZ | Novák Maxim | 31.10.2024 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 251 | |||
25 | STZ | Samoši Peter | 31.10.2025 | 1998 | M | TK Športvýroba Košice | 270 | |||
26 | USP | Dulík Rudolf | 31.10.2024 | 1999 | M | TKM Betliar | 328 | |||
27 | USP | Vranovský Michal | 31.10.2021 !!! | 2000 | M | TK Slávia STU Bratislava | 481 | |||
28 | USP | Mogrovič Lukáš | 31.10.2021 !!! | 2001 | M | Tenisová akadémia Prešov | 545 | |||
29 | STZ | Kaťuch Jakub | 31.10.2024 | 2002 | M | MŠK Poprad-Tatry | ||||
30 | USP | Minich Sebastián | 31.10.2025 | 2005 | M | 1.TC Humenné | ||||
31 | Kurtin Kevin | 31.10.2023 !!! | 2000 | M | TK Slávia STU Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Arbet Adam | 26. 06. 2020 01:38 | 2001 | M | TK HSC Piešťany | |||||
2 | Bielik Lukáš | 25. 06. 2020 07:27 | 2001 | M | TC EMPIRE Trnava | 350 | ||||
3 | Černák Filip | 25. 06. 2020 11:07 | 2001 | M | TK Slovan Bratislava | 545 | ||||
4 | Fekete Richard | 25. 06. 2020 18:12 | 1998 | M | TK Slovan Galanta | 77 | ||||
5 | Gálik Matej | 24. 06. 2020 05:43 | 2002 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 72 | ||||
6 | Gula Pavel | 24. 06. 2020 17:08 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 289 | ||||
7 | Hadidom Matúš | 25. 06. 2020 12:29 | 1999 | M | TK 1901 Spišská Nová Ves | 152 | ||||
8 | Jančovič Patrik | 25. 06. 2020 10:55 | 1996 | M | TC DRACI Matúškovo | 26 | ||||
9 | Janičko Branislav | 25. 06. 2020 21:15 | 1993 | M | TK GSM Prešov | 108 | ||||
10 | Jarco Tomáš | 23. 06. 2020 19:13 | 1997 | M | TKM Betliar | 58 | ||||
11 | Jaščur Juraj | 18. 06. 2020 16:46 | 2001 | M | TK GSM Prešov | 170 | ||||
12 | Jerlija Samuel | 23. 06. 2020 22:14 | 2003 | M | TK DRANaM Košice | 93 | ||||
13 | Kebísek Ivan | 25. 06. 2020 09:19 | 2000 | M | TK AS Trenčín | 126 | ||||
14 | Kido Matúš | 26. 06. 2020 06:52 | 2005 | M | TK AS Trenčín | |||||
15 | Kirkov Mário | 24. 06. 2020 22:05 | 2004 | M | TK Profitennis Academy Prešov | 173 | ||||
16 | Kožiak Martin | 25. 06. 2020 19:49 | 2003 | M | TK Mladosť Košice | 481 | ||||
17 | Krajčí Michal | 25. 06. 2020 04:33 | 2005 | M | TK Mladosť Košice | |||||
18 | Kravec Vladimír | 13. 05. 2020 12:47 | 2004 | M | TK Baník Prievidza | 399 | ||||
19 | Longauer Tomáš | 25. 06. 2020 14:26 | 1979 | SM 45 | TK Podbrezová | 82 | ||||
20 | Lupták Adam | 26. 06. 2020 07:21 | 2002 | M | MŠK Poprad-Tatry | 135 | ||||
21 | Melicherík Tomáš | 15. 06. 2020 05:38 | 2004 | M | TC Trnavský šport | |||||
22 | Michalik Radovan | 25. 06. 2020 10:16 | 2003 | M | MŠK Poprad-Tatry | 118 | ||||
23 | Mikuš Jozef | 26. 06. 2020 08:44 | 2001 | M | TKM Betliar | 180 | ||||
24 | Novanský Michal | 25. 06. 2020 20:14 | 2002 | M | OZ Slávia Trnava | 46 | ||||
25 | Oberta Dušan | 25. 06. 2020 13:02 | 2001 | M | TK 1901 Spišská Nová Ves | 147 | ||||
26 | Oleš Ladislav | 25. 06. 2020 00:02 | 1995 | M | DuTaF Sport Dubnica n/V. | 44 | ||||
27 | Palčo Matej | 25. 06. 2020 10:21 | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | 173 | ||||
28 | Palovič Lukáš | 19. 06. 2020 13:21 | 2002 | M | TK Slávia STU Bratislava | 116 | ||||
29 | Pavlovský Tomáš | 26. 06. 2020 12:17 | 1995 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 14 | ||||
30 | Pivoluska Juraj | 26. 06. 2020 09:04 [N] | 1977 | SM 45 | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 152 | ||||
31 | Pokorný Lukáš | 18. 06. 2020 15:04 | 2002 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 180 | ||||
32 | Potaš Kevin | 26. 06. 2020 12:17 | 2003 | M | Tenisová akadémia Prešov | 144 | ||||
33 | Shcherba Vitalii | 26. 06. 2020 08:58 | 1997 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 545 | ||||
34 | Schwarc David | 07. 06. 2020 11:32 | 2005 | M | Tenisový klub Dúbravka BA | |||||
35 | Šmotlák Oliver | 26. 06. 2020 00:24 | 2001 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 126 | ||||
36 | Stolárik Samuel | 25. 06. 2020 19:41 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 94 | ||||
37 | Šuran Tomáš | 26. 06. 2020 08:55 | 2002 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 178 | ||||
38 | Toporcer Martin | 25. 06. 2020 00:26 | 1984 | SM 40 | TK GSM Prešov | 74 | ||||
39 | Turčan Mário | 26. 06. 2020 12:17 | 1992 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 21 | ||||
40 | Vanko Tomáš | 05. 06. 2020 23:06 | 2001 | M | TC EMPIRE Trnava | 126 |