Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080087 - TK Jednotka Bratislava | |||
Názov turnaja: | TK JEDNOTKA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Prokofievova 5 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hrušovský Michal (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Šramková Lucia (A) | |||
Termín od: | 11.07.2020 | Termín do: | 14.07.2020 | |
Kontakt: | Lucia Šramková | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903232027, | |||
Kontakt e-mail: | tkjednotka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 09. 07. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
muži | 32 | 16 | - | 11.07.2020 10:00 | Prokofievova 5 |
ženy | 32 | 16 | - | 10.07.2020 10:00 | Prokofievova 5 |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Hrušovský Michal, ZVR: Šramková Lucia
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Ľahký Nikolas | |||
6:0 6:0 | |||||
2. | Náhlovský Filip | 32 16 8 SF F | |||
3. | Purnoch Adam | ||||
4. | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 32 16 8 SF F | |||
5. | Chinoracký Matej | ||||
6:1 6:0 | |||||
6. | Černák Filip | 32 16 8 SF F | |||
7. | Halahija Nathan André | ||||
6:0 6:0 | |||||
8. | (5-8) | Škrla Michal | 32 16 8 SF F | ||
9. | (3-4) | Pjontek Sebastián | |||
7:5 6:2 | |||||
10. | Valach Tomáš | 32 16 8 SF F | |||
11. | Habšuda Šimon | ||||
0:6 6:4 6:4 | |||||
12. | Bielik Lukáš | 32 16 8 SF F | |||
13. | Dao Dung Em Oliver | ||||
2:6 6:3 6:4 | |||||
14. | Kebísek Ivan | 32 16 8 SF F | |||
15. | Rosa Alex | ||||
6:0 6:0 | |||||
16. | (5-8) | Jančovič Patrik | 32 16 8 SF F | ||
17. | (5-8) | Peško Samuel | |||
6:1 6:3 | |||||
18. | Valkovič Tomáš | 32 16 8 SF F | |||
19. | Samoši Peter | ||||
6:3 6:0 | |||||
20. | Habšuda Pavol | 32 16 8 SF F | |||
21. | Grnáč Marko | ||||
6:4 6:3 | |||||
22. | Stehlík Andrej | 32 16 8 SF F | |||
23. | Obtulovič Juraj | ||||
6:3 6:1 | |||||
24. | (3-4) | Kulich Adam | 32 16 8 SF F | ||
25. | (5-8) | Mokrý Alex | |||
6:4 7:6(6) | |||||
26. | Červenák Peter | 32 16 8 SF F | |||
27. | Hlavenka Allen | ||||
6:2 7:5 | |||||
28. | Semančík Filip | 32 16 8 SF F | |||
29. | Žilkay Filip | ||||
6:0 6:0 | |||||
30. | Kaťuch Jakub | 32 16 8 SF F | |||
31. | Krošlák Jakub | ||||
6:7(5) 6:3 6:4 | |||||
32. | (2) | Kucbeľ Filip | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Pjontek S. Kucbeľ F. | ||||
3:6 6:4 10:1 | |||||
2. | Grnáč M. Habšuda Š. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Ľahký Nikolas | 31.10.2024 | 1999 | M | TK AS Trenčín | 14 | ||||
2 | Kucbeľ Filip | 31.10.2024 | 1999 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 17 | ||||
3 | Pjontek Sebastián | 31.10.2024 | 2001 | M | ŠK 26 Karlovka BA | 20 | ||||
4 | Kulich Adam | 31.10.2025 | 1995 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 25 | ||||
5 | Jančovič Patrik | 31.10.2025 | 1996 | M | TC DRACI Matúškovo | 26 | ||||
6 | Mokrý Alex | 31.10.2022 !!! | 1999 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 31 | ||||
7 | Škrla Michal | 31.10.2024 | 1993 | M | TK Spoje Bratislava | 36 | ||||
8 | Peško Samuel | 31.10.2024 | 2001 | M | TK Slávia STU Bratislava | 39 | ||||
9 | Habšuda Šimon | 31.10.2024 | 2001 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 42 | ||||
10 | STZ | Stehlík Andrej | 31.10.2025 | 2000 | M | Tenisový klub Dúbravka BA | 47 | |||
11 | Červenák Peter | 31.10.2024 | 2002 | M | TK Jednotka Bratislava | 48 | ||||
12 | Grnáč Marko | 31.10.2021 !!! | 2001 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 50 | ||||
13 | Valkovič Tomáš | 31.10.2025 | 1986 | SM 35 | TK Zlaté Moravce | 111 | ||||
14 | Habšuda Pavol | 31.10.2023 !!! | 1998 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 112 | ||||
15 | Kebísek Ivan | 31.10.2025 | 2000 | M | TK AS Trenčín | 126 | ||||
16 | Purnoch Adam | 31.10.2024 | 2001 | M | TK Slovan Bratislava | 147 | ||||
17 | Hlavenka Allen | 31.10.2023 !!! | 2000 | M | TK Jednotka Bratislava | 171 | ||||
18 | USP | Krošlák Jakub | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 244 | |||
19 | USP | Obtulovič Juraj | 31.10.2024 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 251 | |||
20 | Dao Dung Em Oliver | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 254 | ||||
21 | Samoši Peter | 31.10.2025 | 1998 | M | TK Športvýroba Košice | 270 | ||||
22 | STZ | Semančík Filip | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 350 | |||
23 | Bielik Lukáš | 31.10.2024 | 2001 | M | TC EMPIRE Trnava | 350 | ||||
24 | USP | Náhlovský Filip | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Jednotka Bratislava | 428 | |||
25 | Žilkay Filip | 31.10.2025 | 2003 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 452 | ||||
26 | USP | Halahija Nathan André | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 545 | |||
27 | STZ | Rosa Alex | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 545 | |||
28 | Černák Filip | 31.10.2023 !!! | 2001 | M | TK Slovan Bratislava | 545 | ||||
29 | Kaťuch Jakub | 31.10.2024 | 2002 | M | MŠK Poprad-Tatry | |||||
30 | Chinoracký Matej | 31.10.2025 | 1993 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
31 | STZ | Valach Tomáš | 31.10.2021 !!! | 1994 | M | TK Jednotka Bratislava | ||||
32 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Vajgel Hugo | 12. 07. 2020 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 545 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Arbet Adam | 10. 07. 2020 00:33 | 2001 | M | TK HSC Piešťany | |||||
2 | Behúň Adam | 30. 06. 2020 19:32 | 2001 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 545 | ||||
3 | Bušniak Matúš | 10. 07. 2020 07:24 | 2002 | M | TK Slávia STU Bratislava | 152 | ||||
4 | Dobrý Martin | 09. 07. 2020 14:44 | 2000 | M | TK Slávia STU Bratislava | 13 | ||||
5 | Elan Alex | 08. 07. 2020 23:01 | 2001 | M | Tenisový klub Dúbravka BA | 545 | ||||
6 | Fekete Richard | 10. 07. 2020 08:51 | 1998 | M | TK Slovan Galanta | 77 | ||||
7 | Garaj Bruno | 10. 07. 2020 16:13 [N] | 2003 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 545 | ||||
8 | Gašpar Marcel | 12. 07. 2020 21:20 | 1989 | SM 35 | TK Pro Set Bratislava | 125 | ||||
9 | Hadidom Michal | 04. 07. 2020 20:54 | 1993 | M | MŠK Poprad-Tatry | 545 | ||||
10 | Hajduch Marko | 09. 07. 2020 12:15 | 2003 | M | TK Slovan Bratislava | 167 | ||||
11 | Jeleník Lukáš | 09. 07. 2020 08:38 | 1986 | SM 35 | TK Kúpele Piešťany | 89 | ||||
12 | Kido Matúš | 09. 07. 2020 08:00 | 2005 | M | TK AS Trenčín | |||||
13 | Kollárik Erik | 04. 07. 2020 17:05 | 1997 | M | Top tennis academy Zvolen | 165 | ||||
14 | Kormyš Jaroslav | 02. 07. 2020 10:37 | 1983 | SM 40 | TK Slávia STU Bratislava | |||||
15 | Krajčík Andrej | 07. 07. 2020 19:36 | 2000 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 34 | ||||
16 | Lapin Patrik | 09. 07. 2020 19:00 | 1991 | M | TK Strojár Malacky | 52 | ||||
17 | Líška Tomáš | 26. 06. 2020 09:01 | 1998 | M | TK Slávia STU Bratislava | 10 | ||||
18 | Maksimyuk Maxim | 06. 07. 2020 11:57 | 1993 | M | TK Spoje Bratislava | 545 | ||||
19 | Melicher Ján | 18. 06. 2020 13:45 | 1985 | SM 35 | TK Slovan Bratislava | 270 | ||||
20 | Melicherík Tomáš | 06. 07. 2020 20:21 | 2004 | M | TC Trnavský šport | |||||
21 | Mísař Aleš | 01. 07. 2020 21:50 | 2002 | M | TK Kúpele Piešťany | 98 | ||||
22 | Nižňanský Andrej | 08. 07. 2020 07:32 | 1983 | SM 40 | Tenisový klub Dúbravka BA | 254 | ||||
23 | Oleš Ladislav | 09. 07. 2020 19:00 | 1995 | M | DuTaF Sport Dubnica n/V. | 44 | ||||
24 | Osuský Ján | 09. 07. 2020 21:52 | 2000 | M | AŠK Skalica | 211 | ||||
25 | Pacera Tomáš | 09. 07. 2020 21:49 | 2000 | M | TK Žilina | 54 | ||||
26 | Partl Juraj | 07. 07. 2020 22:15 | 2002 | M | TK Slávia STU Bratislava | 194 | ||||
27 | Paulovčák Samuel | 07. 07. 2020 14:58 | 2000 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 24 | ||||
28 | Pivoluska Juraj | 09. 07. 2020 16:30 | 1977 | SM 45 | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 152 | ||||
29 | Polakovič Samuel | 09. 07. 2020 13:21 | 1999 | M | TK Slávia STU Bratislava | 23 | ||||
30 | Rušin Krištof | 30. 06. 2020 22:03 | 2003 | M | TC Stupava | |||||
31 | Sedliak Šimon | 07. 07. 2020 13:25 | 2002 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 545 | ||||
32 | Sepeši Bastien | 29. 06. 2020 21:17 | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | |||||
33 | Shcherba Vitalii | 10. 07. 2020 08:47 | 1997 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 545 | ||||
34 | Schwarc David | 06. 06. 2020 18:59 | 2005 | M | Tenisový klub Dúbravka BA | |||||
35 | Šmotlák Oliver | 09. 07. 2020 23:42 | 2001 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 126 | ||||
36 | Šobáň Filip | 08. 07. 2020 23:22 | 1997 | M | TK Kúpele Piešťany | 33 | ||||
37 | Szalai Ján | 09. 07. 2020 22:42 | 1975 | SM 45 | TK BRIA Bratislava | 353 | ||||
38 | Turčan Mário | 09. 07. 2020 21:27 | 1992 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 21 | ||||
39 | Urbánek Filip | 09. 07. 2020 12:58 | 2001 | M | TK Kúpele Piešťany | 254 |