Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080060 - Tenisový klub Dúbravka BA | |||
Názov turnaja: | HM BRATISLAVA TOUR 2020 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Lysáková 1, Bratislava 84102 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Vavro Michal (A) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Paluš Radovan (B) | |||
Termín od: | 20.06.2020 | Termín do: | 23.06.2020 | |
Kontakt: | Mgr. Michal Vavro | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0902144139, | |||
Kontakt e-mail: | miso.sro@atlas.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 18. 06. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
muži | 48 | 24 | - | 19.06.2020 8:30 | Lysáková ulica 1, Ba |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Vavro Michal, ZVR: Paluš Radovan
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Halahija N. Líška T. | ||||
6:1 6:1 | |||||
2. | Paulovčák S. Dobrý M. | 16 8 SF F | |||
3. | Polakovič S. Peško S. | ||||
6:3 6:7(2) 10:3 | |||||
4. | Gálik M. Dao D. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | STZ | Líška Tomáš | 31.10.2024 | 1998 | M | TK Slávia STU Bratislava | 10 | |||
2 | Dobrý Martin | 31.10.2025 | 2000 | M | TK Slávia STU Bratislava | 13 | ||||
3 | Ľahký Nikolas | 31.10.2024 | 1999 | M | TK AS Trenčín | 14 | ||||
4 | Kucbeľ Filip | 31.10.2024 | 1999 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 17 | ||||
5 | Pjontek Sebastián | 31.10.2024 | 2001 | M | ŠK 26 Karlovka BA | 20 | ||||
6 | Polakovič Samuel | 31.10.2024 | 1999 | M | TK Slávia STU Bratislava | 23 | ||||
7 | Paulovčák Samuel | 31.10.2024 | 2000 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 24 | ||||
8 | Baláži Tomáš | 31.10.2023 !!! | 2000 | M | TK Kúpele Piešťany | 27 | ||||
9 | Mokrý Alex | 31.10.2022 !!! | 1999 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 31 | ||||
10 | Peško Samuel | 31.10.2024 | 2001 | M | TK Slávia STU Bratislava | 39 | ||||
11 | Habšuda Šimon | 31.10.2024 | 2001 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 42 | ||||
12 | Červenák Peter | 31.10.2024 | 2002 | M | TK Jednotka Bratislava | 48 | ||||
13 | Drahovzal Oldřich | 31.10.2025 | 1980 | SM 40 | TK Slovan Bratislava | 49 | ||||
14 | Grnáč Marko | 31.10.2021 !!! | 2001 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 50 | ||||
15 | USP | Lapin Patrik | 31.10.2023 !!! | 1991 | M | TK Strojár Malacky | 52 | |||
16 | Pacera Tomáš | 31.10.2025 | 2000 | M | TK Žilina | 54 | ||||
17 | Fekete János | 31.10.2024 | 2001 | M | TC EMPIRE Trnava | 61 | ||||
18 | Bežák Milan | 31.10.2024 | 2002 | M | TK Nová Dubnica | 66 | ||||
19 | Gálik Matej | 31.10.2024 | 2002 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 72 | ||||
20 | Pavur Lukáš | 31.10.2024 | 1998 | M | TK GSM Prešov | 80 | ||||
21 | USP | Jeleník Lukáš | 31.10.2024 | 1986 | SM 35 | TK Kúpele Piešťany | 89 | |||
22 | Jonis Roman | 31.10.2025 | 1990 | M | TK Zlaté Moravce | 110 | ||||
23 | Valkovič Tomáš | 31.10.2025 | 1986 | SM 35 | TK Zlaté Moravce | 111 | ||||
24 | Habšuda Pavol | 31.10.2023 !!! | 1998 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 112 | ||||
25 | Kebísek Ivan | 31.10.2025 | 2000 | M | TK AS Trenčín | 126 | ||||
26 | Šmotlák Oliver | 31.10.2022 !!! | 2001 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 126 | ||||
27 | Vidovenec Tomáš | 31.10.2020 !!! | 1999 | M | TK Žilina | 129 | ||||
28 | Rapšík Michal | 31.10.2025 | 1997 | M | DuTaF Sport Dubnica n/V. | 144 | ||||
29 | Purnoch Adam | 31.10.2024 | 2001 | M | TK Slovan Bratislava | 147 | ||||
30 | Bušniak Matúš | 31.10.2022 !!! | 2002 | M | TK Slávia STU Bratislava | 152 | ||||
31 | Hajduch Marko | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Slovan Bratislava | 167 | ||||
32 | Partl Juraj | 31.10.2022 !!! | 2002 | M | TK Slávia STU Bratislava | 194 | ||||
33 | Senaj Martin | 31.10.2020 !!! | 1995 | M | Tenisová akadémia Prešov | 223 | ||||
34 | USP | Dao Dung Em Oliver | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 254 | |||
35 | Nižňanský Andrej | 31.10.2025 | 1983 | SM 40 | Tenisový klub Dúbravka BA | 254 | ||||
36 | Samoši Peter | 31.10.2025 | 1998 | M | TK Športvýroba Košice | 270 | ||||
37 | USP | Bielik Lukáš | 31.10.2024 | 2001 | M | TC EMPIRE Trnava | 350 | |||
38 | Szalai Ján | 31.10.2025 | 1975 | SM 45 | TK BRIA Bratislava | 353 | ||||
39 | USP | Černák Filip | 31.10.2023 !!! | 2001 | M | TK Slovan Bratislava | 545 | |||
40 | STZ | Halahija Nathan André | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 545 | |||
41 | STZ | Vajgel Hugo | 31.10.2023 !!! | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 545 | |||
42 | STZ | Arbet Adam | 31.10.2024 | 2001 | M | TK HSC Piešťany | ||||
43 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz | |||||
44 | USP | odhlásený 2 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz | ||||
45 | odhlásený 3 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz | |||||
46 | odhlásený 4 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz | |||||
47 | WC | odhlásený 5 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz | ||||
48 | WC | odhlásený 6 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Babindai Patrik | 17. 06. 2020 18:20 | 1977 | SM 45 | MŠO Štúrovo | 207 | ||||
2 | Behúň Adam | 15. 06. 2020 10:09 | 2001 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 545 | ||||
3 | Elan Alex | 17. 06. 2020 16:25 | 2001 | M | Tenisový klub Dúbravka BA | 545 | ||||
4 | Fekete Richard | 18. 06. 2020 17:00 | 1998 | M | TK Slovan Galanta | 77 | ||||
5 | Garaj Bruno | 23. 06. 2020 22:02 | 2003 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 545 | ||||
6 | Gašpar Marcel | 16. 06. 2020 15:16 | 1989 | SM 35 | TK Pro Set Bratislava | 125 | ||||
7 | Gula Pavel | 19. 06. 2020 14:19 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 289 | ||||
8 | Imrišek Lukáš | 19. 06. 2020 06:50 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 545 | ||||
9 | Jančovič Patrik | 17. 06. 2020 18:46 | 1996 | M | TC DRACI Matúškovo | 26 | ||||
10 | Karol Miloš | 19. 06. 2020 07:25 | 2002 | M | TC EMPIRE Trnava | 32 | ||||
11 | Kaťuch Jakub | 19. 06. 2020 08:28 | 2002 | M | MŠK Poprad-Tatry | |||||
12 | Kido Matúš | 18. 06. 2020 21:25 | 2005 | M | TK AS Trenčín | |||||
13 | Kleman Miroslav | 19. 06. 2020 13:30 | 1987 | SM 35 | TC DRACI Matúškovo | 35 | ||||
14 | Kramár Juraj | 16. 06. 2020 21:38 | 1985 | SM 35 | TK BRIA Bratislava | 428 | ||||
15 | Kravec Vladimír | 13. 05. 2020 12:43 | 2004 | M | TK Baník Prievidza | 399 | ||||
16 | Kulich Adam | 16. 06. 2020 20:23 | 1995 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 25 | ||||
17 | Lánik Tomáš | 20. 06. 2020 14:27 | 2002 | M | TC EMPIRE Trnava | 282 | ||||
18 | Lupták Adam | 14. 06. 2020 20:05 | 2002 | M | MŠK Poprad-Tatry | 135 | ||||
19 | Masarčin Marcus | 09. 06. 2020 10:23 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | |||||
20 | Matia Kamil | 03. 06. 2020 08:03 | 1989 | SM 35 | TK Sabinov | 481 | ||||
21 | Melicherík Tomáš | 15. 06. 2020 05:36 | 2004 | M | TC Trnavský šport | |||||
22 | Michalik Radovan | 17. 06. 2020 18:33 | 2003 | M | MŠK Poprad-Tatry | 118 | ||||
23 | Mikuš Jozef | 18. 06. 2020 16:14 | 2001 | M | TKM Betliar | 180 | ||||
24 | Minárik Krištof | 18. 06. 2020 20:01 | 2001 | M | TK Slávia STU Bratislava | 18 | ||||
25 | Mísař Aleš | 10. 06. 2020 14:21 | 2002 | M | TK Kúpele Piešťany | 98 | ||||
26 | Németh Igor | 05. 06. 2020 16:09 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 227 | ||||
27 | Nováček Peter | 19. 06. 2020 08:20 | 1996 | M | TK Pro Set Bratislava | 41 | ||||
28 | Novák Jakub | 18. 06. 2020 22:14 | 1995 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 22 | ||||
29 | Novák Maxim | 19. 06. 2020 14:19 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 251 | ||||
30 | Novanský Michal | 19. 06. 2020 00:11 | 2002 | M | OZ Slávia Trnava | 46 | ||||
31 | Novosad Marek | 17. 06. 2020 13:54 | 2000 | M | TK Kúpele Piešťany | |||||
32 | Oleš Ladislav | 14. 06. 2020 16:05 | 1995 | M | DuTaF Sport Dubnica n/V. | 44 | ||||
33 | Osuský Ján | 20. 06. 2020 14:23 | 2000 | M | AŠK Skalica | 211 | ||||
34 | Pálenek Peter | 09. 06. 2020 13:44 | 1977 | SM 45 | TK BRIA Bratislava | 371 | ||||
35 | Palovič Lukáš | 19. 06. 2020 13:20 [N] | 2002 | M | TK Slávia STU Bratislava | 116 | ||||
36 | Pavlovský Tomáš | 18. 06. 2020 08:45 | 1995 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 14 | ||||
37 | Pivoluska Juraj | 19. 06. 2020 08:40 [N] | 1977 | SM 45 | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 152 | ||||
38 | Pokorný Lukáš | 18. 06. 2020 15:01 | 2002 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 180 | ||||
39 | Sepeši Bastien | 14. 06. 2020 17:54 | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | |||||
40 | Schwarc David | 06. 06. 2020 18:59 | 2005 | M | Tenisový klub Dúbravka BA | |||||
41 | Srnánek Martin | 23. 06. 2020 22:02 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | |||||
42 | Šuran Tomáš | 20. 06. 2020 14:23 | 2002 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 178 | ||||
43 | Turčan Mário | 20. 06. 2020 14:27 | 1992 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 21 | ||||
44 | Urbánek Filip | 20. 06. 2020 14:27 | 2001 | M | TK Kúpele Piešťany | 254 | ||||
45 | Vanko Tomáš | 05. 06. 2020 23:05 | 2001 | M | TC EMPIRE Trnava | 126 | ||||
46 | Zima Marian | 18. 06. 2020 10:32 | 1974 | SM 50 | Tenisový klub Dúbravka BA | 207 |