Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090058 - TK Tenkur Trenčín | |||
Názov turnaja: | TENKUR CUP 2020 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Tenisový klub Tenkur, Považská 1696/III, Trenčín | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Martiška Gabriel (A) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Martiška Gabriel (B) | |||
Termín od: | 18.01.2020 | Termín do: | 20.01.2020 | |
Kontakt: | Gabriel Martiška ml. | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0915/738934, | |||
Kontakt e-mail: | gabriel.martiska@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 16. 01. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 32 | 16 | - | 17.01.2020 8:30 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Martiška Gabriel, st. ZVR: Martiška Gabriel
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Krivosudská L. Švorcová K. | ||||
6:3 7:5 | |||||
2. | Škvrndová L. Krivičková S. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Krivosudská Lucia | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 35 | ||||
2 | Švorcová Klára Mária | 31.10.2024 | 2003 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 60 | ||||
3 | Kaňovská Sabína | 31.10.2021 !!! | 2003 | Ž | TC Topoľčany | 62 | ||||
4 | Škvrndová Linda | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 69 | ||||
5 | Celušáková Nina | 31.10.2024 | 2004 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 74 | ||||
6 | USP | Krivičková Stella | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 75 | |||
7 | Dičérová Ema | 31.10.2023 !!! | 2003 | Ž | TC Topoľčany | 81 | ||||
8 | Šramková Tamara | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 83 | ||||
9 | Forgáčová Sára | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 85 | ||||
10 | Pavlíková Vladimíra | 31.10.2024 | 2004 | Ž | Tennis club Veľké Kostoľany | 88 | ||||
11 | USP | Pavlechová Katarína | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TennisTradex NMnV | 94 | |||
12 | Veličová Nina | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK AS Trenčín | 100 | ||||
13 | Koppová Natália | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 105 | ||||
14 | Danišková Kristína | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TKM - Tenisový klub Madunice | 111 | ||||
15 | Margočová Lara | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 115 | ||||
16 | Kamenská Chiara | 31.10.2024 | 2005 | Ž | ŠA Trenčianske Teplice | 120 | ||||
17 | Šimonová Nina | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK AS Trenčín | 123 | ||||
18 | Podolcová Viktória | 31.10.2021 !!! | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 132 | ||||
19 | Mrvová Natália | 31.10.2024 | 2005 | Ž | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 133 | ||||
20 | Mudranincová Sofia | 31.10.2023 !!! | 2004 | Ž | TK AS Trenčín | 134 | ||||
21 | Lapšová Emma | 31.10.2025 | 2005 | Ž | Gevorg Tennis Club Trenčín | 137 | ||||
22 | Pechová Anna Mária | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | LTC Leopoldov | 139 | ||||
23 | Moravanská Klára | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 140 | ||||
24 | Polakovičová Adela | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 143 | ||||
25 | Martináková Alexandra | 31.10.2021 !!! | 2003 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 150 | ||||
26 | Čatovičová Lea | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | 150 | ||||
27 | USP | Brandisová Emma | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TKM - Tenisový klub Madunice | 156 | |||
28 | USP | Potičná Vivienne | 31.10.2024 | 2006 | D-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 159 | |||
29 | USP | Barteková Sára | 31.10.2021 !!! | 2003 | Ž | TK AS Trenčín | 159 | |||
30 | USP | Žilinčanová Sára | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK AS Trenčín | 205 | |||
31 | USP | Slotíková Katrin | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | TK AS Trenčín | 211 | |||
32 | USP | Krištofová Nina | 31.10.2025 | 2006 | D-d | TK ASICS Trenčín | 250 |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Kučíková Kiara Nina | 03. 01. 2020 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 250 | |||||
2 | Tomášová Nina | 18. 11. 2019 | 2005 | Ž | ŠA Trenčianske Teplice | 327 | |||||
3 | Kolibková Lorraine Amie | 10. 12. 2019 | 2007 | D-d | Benet LTC Bytča | ||||||
4 | Žabková Kiara | 18. 11. 2019 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Škoricová Martina | 08. 01. 2020 | 2007 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 347 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Babíková Noemi | 16. 01. 2020 15:29 | 2004 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 40 | ||||
2 | Balontayová Lucia | 15. 01. 2020 19:07 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 90 | ||||
3 | Blahovcová Alexandra | 17. 01. 2020 07:15 | 2005 | Ž | ŠA Trenčianske Teplice | |||||
4 | Bučič Veronika | 17. 01. 2020 03:06 | 2004 | Ž | TK Petržalka | 76 | ||||
5 | Čuboňová Žofia | 16. 01. 2020 08:27 | 2004 | Ž | JJ Tenis Trnava | 64 | ||||
6 | Daňková Karolína | 07. 01. 2020 22:58 | 2005 | Ž | TK DVOJKA Komárno | 130 | ||||
7 | Dekanová Vanessa | 17. 01. 2020 07:15 | 2006 | D-d | LTC Leopoldov | 164 | ||||
8 | Gallová Anabela | 16. 01. 2020 07:44 | 2005 | Ž | Benet LTC Bytča | 165 | ||||
9 | Garguláková Barbora | 16. 01. 2020 16:17 | 2005 | Ž | TK Žilina | 58 | ||||
10 | Gavalcová Terézia | 14. 01. 2020 22:39 | 2004 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 95 | ||||
11 | Gemzická Adela | 13. 01. 2020 14:16 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 101 | ||||
12 | Gergičová Alica | 15. 01. 2020 20:24 | 2006 | D-d | LTC Leopoldov | 183 | ||||
13 | Hallová Ema | 14. 01. 2020 07:46 | 2005 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | 138 | ||||
14 | Hetešová Sophie | 16. 01. 2020 11:21 | 2006 | D-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 227 | ||||
15 | Hozdeková Victória | 16. 01. 2020 21:28 | 2007 | D-d | TK Sparta Považská Bystrica | |||||
16 | Hradecká Lucia | 15. 01. 2020 19:01 | 2007 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | |||||
17 | Janíčková Adriana | 16. 12. 2019 11:18 | 2005 | Ž | TK Kysucké Nové Mesto | 190 | ||||
18 | Košecká Gabriela | 14. 01. 2020 19:23 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 190 | ||||
19 | Krajčovičová Ashley | 17. 01. 2020 06:13 | 2005 | Ž | LTC Leopoldov | 119 | ||||
20 | Kratochvílová Karin | 15. 01. 2020 09:17 | 2004 | Ž | TK Petržalka | 47 | ||||
21 | Kurucová Nina | 08. 01. 2020 17:12 | 2003 | Ž | TK Slovan Bratislava | 120 | ||||
22 | Luhová Soňa | 21. 12. 2019 15:10 | 2002 | Ž | OZ ŠK Odema Púchov | 347 | ||||
23 | Mikocziová Petra | 10. 01. 2020 20:14 | 2006 | D-d | TK PROFI Senec | |||||
24 | Nádaská Laura | 17. 01. 2020 06:57 | 2004 | Ž | JJ Tenis Trnava | 32 | ||||
25 | Naňová Gabriela | 16. 01. 2020 11:01 | 2003 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 73 | ||||
26 | Pirohová Dominika | 16. 01. 2020 20:14 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 141 | ||||
27 | Pleváková Ema | 12. 01. 2020 21:13 | 2003 | Ž | OZ ŠK Odema Púchov | 70 | ||||
28 | Poldaufová Simona | 16. 01. 2020 06:54 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 217 | ||||
29 | Provazníková Agáta | 16. 01. 2020 19:01 | 2004 | Ž | AŠK Skalica | 57 | ||||
30 | Štvrtecká Silvia | 16. 01. 2020 20:57 | 2005 | Ž | TK 77 Skalica | 347 | ||||
31 | Svitková Sofia | 16. 01. 2020 20:24 | 2005 | Ž | TK Žilina | 87 | ||||
32 | Vallová Marianna | 17. 01. 2020 12:21 [N] | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 347 | ||||
33 | Vatlavicová Monika | 11. 01. 2020 21:11 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 126 | ||||
34 | Vatrtová Ema | 16. 01. 2020 14:06 | 2005 | Ž | TK HSC Piešťany | 217 | ||||
35 | Zapletalová Alexandra | 09. 01. 2020 09:11 | 2006 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 156 |