Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090109 - ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||
Názov turnaja: | BLAVA AND PACIFIC OPEN 2020 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hlavná 1/70, 919 30 Jaslovské Bohunice | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Porubský Martin (B) | Počet dvorcov: | 10 | |
Zástupca rozhodcu: | Jobus Miroslav (A) | |||
Termín od: | 19.08.2020 | Termín do: | 21.08.2020 | |
Kontakt: | Mgr. Martin Porubský | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903971398, | |||
Kontakt e-mail: | porubsky.porko@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 17. 08. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 48 | 24 | - | 18.08.2020 13:00 | v mieste konania |
dorastenky | 48 | 24 | - | 18.08.2020 12:45 | v mieste konania |
Poznámky:
POZOR! Bude sa hrať aj na dvorcoch Tennis Clubu V.Kostoľany, Školská 5.
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Porubský Martin, ZVR: Jobus Miroslav
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Dičérová Ema | ||||
6:0 6:2 | |||||
2. | Mihálová Slávka | 64 32 16 8 SF F | |||
3. | Gavalcová Terézia | ||||
6:1 6:3 | |||||
4. | Šabíková Ana | 64 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Sameliaková K. Provazníková A. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Balontayová L. Polakovičová A. | ||||
7:6(5) 6:3 | |||||
4. | Jávorková K. Pavlíková V. | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Gedayová M. Kalašová Z. | |||
6:2 6:2 | |||||
6. | Šimonová N. Kamenská C. | 16 8 SF F | |||
7. | Brandisová E. Krajčovičová A. | ||||
4:6 6:0 10:4 | |||||
8. | Margočová L. Vatlavicová M. | 16 8 SF F | |||
9. | Zelenayová R. Vatrtová E. | ||||
6:3 7:5 | |||||
10. | Bučič V. Košecká G. | 16 8 SF F | |||
11. | Žabková K. Potičná V. | ||||
4:6 6:3 11:9 | |||||
12. | (3-4) | Dičérová E. Forgáčová S. | 16 8 SF F | ||
13. | Čuboňová L. Čuboňová Ž. | ||||
6:2 6:1 | |||||
14. | Jobusová K. Čelustková K. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Mihálová S. Gavalcová T. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Trebuňová Zuzana | 31.10.2023 !!! | 2004 | Ž | TK Mladosť Košice | 38 | ||||
2 | Šabíková Ana | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Zlaté Moravce | 42 | ||||
3 | Mihálová Slávka | 31.10.2025 | 2004 | Ž | TK Senica | 52 | ||||
4 | Provazníková Agáta | 31.10.2024 | 2004 | Ž | AŠK Skalica | 57 | ||||
5 | Švorcová Klára Mária | 31.10.2024 | 2003 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 60 | ||||
6 | Dobrucká Natália | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 60 | ||||
7 | Sameliaková Klára | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 63 | ||||
8 | Celušáková Nina | 31.10.2024 | 2004 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 74 | ||||
9 | Bučič Veronika | 31.10.2021 !!! | 2004 | Ž | TK Petržalka | 76 | ||||
10 | Dičérová Ema | 31.10.2023 !!! | 2003 | Ž | TC Topoľčany | 81 | ||||
11 | Forgáčová Sára | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 85 | ||||
12 | Pavlíková Vladimíra | 31.10.2024 | 2004 | Ž | Tennis club Veľké Kostoľany | 88 | ||||
13 | Balontayová Lucia | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 90 | ||||
14 | Gavalcová Terézia | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 95 | ||||
15 | USP | Čelustková Klára | 31.10.2022 !!! | 2002 | Ž | TK 77 Skalica | 112 | |||
16 | Kalašová Zuzana | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Mladosť Košice | 114 | ||||
17 | Margočová Lara | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 115 | ||||
18 | Gedayová Michaela | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | 117 | ||||
19 | Hrabovská Karolína | 31.10.2025 | 2004 | Ž | TK Tennis Classic Bratislava | 118 | ||||
20 | Krajčovičová Ashley | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | LTC Leopoldov | 119 | ||||
21 | Kamenská Chiara | 31.10.2024 | 2005 | Ž | ŠA Trenčianske Teplice | 120 | ||||
22 | Šimonová Nina | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK AS Trenčín | 123 | ||||
23 | Vatlavicová Monika | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 126 | ||||
24 | Daňková Karolína | 31.10.2024 | 2005 | Ž | TK DVOJKA Komárno | 130 | ||||
25 | USP | Mrvová Natália | 31.10.2024 | 2005 | Ž | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 133 | |||
26 | Lapšová Emma | 31.10.2025 | 2005 | Ž | Gevorg Tennis Club Trenčín | 137 | ||||
27 | Moravanská Klára | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 140 | ||||
28 | Polakovičová Adela | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 143 | ||||
29 | USP | Brandisová Emma | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TKM - Tenisový klub Madunice | 156 | |||
30 | Jávorková Karin | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Hi-Ten TAC D. Streda | 156 | ||||
31 | Zapletalová Alexandra | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 156 | ||||
32 | Potičná Vivienne | 31.10.2024 | 2006 | D-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 159 | ||||
33 | Dekanová Vanessa | 31.10.2024 | 2006 | D-d | LTC Leopoldov | 164 | ||||
34 | Gallová Anabela | 31.10.2024 | 2005 | Ž | Benet LTC Bytča | 165 | ||||
35 | Kutešová Emma | 31.10.2024 | 2005 | Ž | Tenisový klub Dúbravka BA | 165 | ||||
36 | Košlíková Viktoria Dominika | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Tennis Classic Bratislava | 170 | ||||
37 | Košecká Gabriela | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 190 | ||||
38 | Jobusová Katarína | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 195 | ||||
39 | Odorová Emma | 31.10.2024 | 2005 | Ž | Hi-Ten TAC D. Streda | 199 | ||||
40 | USP | Berceliová Emma | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Hi-Ten TAC D. Streda | 217 | |||
41 | USP | Vatrtová Ema | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK HSC Piešťany | 217 | |||
42 | USP | Moravčíková Kristína | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 262 | |||
43 | USP | Buranská Nina | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 268 | |||
44 | USP | Parízeková Laura | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Ratufa Levice | 278 | |||
45 | USP | Čuboňová Lucia | 31.10.2024 | 2006 | D-d | JJ Tenis Trnava | 327 | |||
46 | USP | Štvrtecká Silvia | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK 77 Skalica | 347 | |||
47 | USP | Zelenayová Romana | 31.10.2023 !!! | 2004 | Ž | TK Kúpele Piešťany | ||||
48 | USP | Žabková Kiara | 31.10.2024 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Kernová Karin | 22. 07. 2020 | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 250 | |||||
2 | Petrovičová Nella | 02. 07. 2020 | 2006 | D-d | TK Petržalka | 275 | |||||
3 | Pšenková Viktória | 17. 07. 2020 | 2005 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 347 | |||||
4 | Štibrányová Natália | 26. 06. 2020 | 2006 | D-d | Tenis team Nové Zámky | ||||||
5 | Szőllősy Emma | 26. 06. 2020 | 2005 | Ž | TK SAAG Šahy | ||||||
6 | Wollent Emily Caroline | 26. 06. 2020 | 2005 | Ž | TK SAAG Šahy | ||||||
7 | Gubík Amanda | 19. 07. 2020 | 2006 | D-d | TJ Lokomotíva Bánov | ||||||
8 | Jarošíková Alexandra | 05. 07. 2020 | 2004 | Ž | TK SAAG Šahy |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Čuboňová Žofia | 19. 08. 2020 | 2004 | Ž | JJ Tenis Trnava | 64 | |||||
2 | Tomášová Nina | 10. 08. 2020 | 2005 | Ž | ŠA Trenčianske Teplice | 327 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Babíková Noemi | 13. 08. 2020 10:14 | 2004 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 40 | ||||
2 | Barteková Sára | 10. 08. 2020 10:46 | 2003 | Ž | TK AS Trenčín | 159 | ||||
3 | Bjerregaard Claudia | 17. 08. 2020 18:26 | 2004 | Ž | TK Raketa Nedožery-Brezany | |||||
4 | Burík Anna | 16. 08. 2020 21:42 | 2007 | D-d | TK SAAG Šahy | |||||
5 | Ceperková Kristína | 12. 08. 2020 20:16 | 2006 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 217 | ||||
6 | Cíleková Laura | 16. 08. 2020 19:05 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 84 | ||||
7 | Danišková Kristína | 18. 08. 2020 08:26 | 2004 | Ž | TKM - Tenisový klub Madunice | 111 | ||||
8 | Gál Noémi | 13. 08. 2020 18:50 | 2006 | D-d | TK SAAG Šahy | |||||
9 | Garguláková Barbora | 03. 08. 2020 18:21 | 2005 | Ž | TK Žilina | 58 | ||||
10 | Gemzická Adela | 16. 08. 2020 19:41 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 101 | ||||
11 | Gergičová Alica | 13. 08. 2020 22:07 | 2006 | D-d | LTC Leopoldov | 183 | ||||
12 | Hetešová Sophie | 17. 08. 2020 12:36 | 2006 | D-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 227 | ||||
13 | Hradecká Lucia | 12. 08. 2020 22:50 | 2007 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | |||||
14 | Kolesárová Ema | 06. 08. 2020 12:01 | 2005 | Ž | TK Dargov | 112 | ||||
15 | Krivosudská Lucia | 16. 08. 2020 18:05 | 2003 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 35 | ||||
16 | Kuksina Kristina | 18. 08. 2020 18:40 [N] | 2004 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
17 | Kurucová Nina | 14. 08. 2020 06:49 | 2003 | Ž | TK Slovan Bratislava | 120 | ||||
18 | Lacková Viktória | 12. 08. 2020 17:43 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 33 | ||||
19 | Lašáková Lilien | 18. 08. 2020 09:53 [N] | 2005 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 217 | ||||
20 | Líšková Barbora | 31. 07. 2020 15:55 | 2006 | D-d | TA M. Ryšavého Bojnice | |||||
21 | Mravcová Ema | 17. 08. 2020 21:40 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 125 | ||||
22 | Mrzenová Vanesa | 17. 08. 2020 17:52 | 2005 | Ž | TK Tvrdošín | 347 | ||||
23 | Mudranincová Sofia | 17. 08. 2020 14:24 | 2004 | Ž | TK AS Trenčín | 134 | ||||
24 | Mydlárová Barbora | 18. 08. 2020 09:20 [N] | 2004 | Ž | TC ROYAL Bratislava | 347 | ||||
25 | Naňová Gabriela | 17. 08. 2020 22:35 | 2003 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 73 | ||||
26 | Palkovičová Viktoria | 16. 08. 2020 19:23 | 2004 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 148 | ||||
27 | Pechová Anna Mária | 15. 08. 2020 13:42 | 2005 | Ž | LTC Leopoldov | 139 | ||||
28 | Pirohová Dominika | 16. 08. 2020 15:39 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 141 | ||||
29 | Poldaufová Simona | 18. 08. 2020 08:40 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 217 | ||||
30 | Ptáčková Patrícia | 07. 08. 2020 13:43 | 2002 | Ž | AŠK Skalica | 67 | ||||
31 | Rečková Daniela | 18. 08. 2020 07:04 | 2003 | Ž | Tenis Club Nové Zámky | 71 | ||||
32 | Šašková Barbora | 17. 08. 2020 12:21 | 2005 | Ž | TK Tvrdošín | 86 | ||||
33 | Škvrndová Linda | 11. 08. 2020 09:53 | 2004 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 69 | ||||
34 | Šurinová Simona | 15. 08. 2020 20:48 | 2005 | Ž | TK Inter Bratislava | 39 | ||||
35 | Svitková Sofia | 17. 08. 2020 17:13 | 2005 | Ž | TK Žilina | 87 | ||||
36 | Uličná Zuzana | 03. 08. 2020 10:34 | 2003 | Ž | VTC Pezinok | 170 | ||||
37 | Valitova Arina | 12. 08. 2020 22:39 | 2004 | Ž | TC ROYAL Bratislava | |||||
38 | Veličová Nina | 17. 08. 2020 18:02 | 2005 | Ž | TK AS Trenčín | 100 | ||||
39 | Vighová Nelly | 18. 08. 2020 00:10 | 2004 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 41 | ||||
40 | Vizváryová Veronika | 17. 08. 2020 14:27 | 2004 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 175 |