Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080087 - TK Jednotka Bratislava | |||
Názov turnaja: | TK JEDNOTKA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Prokofievova 5 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hrušovská Dana (A) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Šramková Lucia (A) | |||
Termín od: | 10.08.2021 | Termín do: | 12.08.2021 | |
Kontakt: | Lucia Šramková | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903232027, | |||
Kontakt e-mail: | tkjednotka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 08. 08. 2021 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 48 | 24 | - | 09.08.2021 10:00 | Prokofievova 5 |
dorastenky | 48 | 24 | - | 09.08.2021 10:00 | Prokofievova 5 |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
VR: Hrušovská Dana, ZVR: Šramková Lucia
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Bučič V. Gedayová M. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Jávorková K. Švorcová S. | ||||
4. | BYE | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Brandisová E. Škoricová M. | |||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Berceliová E. Petrovičová N. | ||||
6:0 6:2 | |||||
8. | Fialová J. Križáková L. | 16 8 SF F | |||
9. | Beláňová E. Potičná V. | ||||
2:6 6:1 10:7 | |||||
10. | Andrusová J. Mudranincová S. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | (3-4) | Daňková K. Mináriková M. | 16 8 SF F | ||
13. | BYE | ||||
14. | Hetešová S. Nováková V. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Kamenská C. Balontayová L. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Škvrndová Linda | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 44 | ||||
2 | Gedayová Michaela | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | 62 | ||||
3 | Mudranincová Sofia | 31.10.2023 !!! | 2004 | Ž | TK AS Trenčín | 74 | ||||
4 | Balontayová Lucia | 31.10.2025 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 78 | ||||
5 | Kamenská Chiara | 31.10.2024 | 2005 | Ž | ŠA Trenčianske Teplice | 86 | ||||
6 | Bučič Veronika | 31.10.2021 !!! | 2004 | Ž | TK Petržalka | 87 | ||||
7 | Daňková Karolína | 31.10.2024 | 2005 | Ž | TK DVOJKA Komárno | 89 | ||||
8 | USP | Brandisová Emma | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TKM - Tenisový klub Madunice | 91 | |||
9 | Mináriková Mária | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Benet LTC Bytča | 98 | ||||
10 | Jávorková Karin | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Hi-Ten TAC D. Streda | 100 | ||||
11 | Škoricová Martina | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 106 | ||||
12 | Petrovičová Nella | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Petržalka | 107 | ||||
13 | USP | Odorová Emma | 31.10.2024 | 2005 | Ž | Hi-Ten TAC D. Streda | 132 | |||
14 | USP | Nováková Vanessa | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 135 | |||
15 | Parízeková Laura | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Ratufa Levice | 137 | ||||
16 | Gubík Amanda | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TJ Lokomotíva Bánov | 138 | ||||
17 | USP | Andrusová Juliana | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 139 | |||
18 | Berceliová Emma | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Hi-Ten TAC D. Streda | 144 | ||||
19 | Hetešová Sophie | 31.10.2024 | 2006 | D-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 144 | ||||
20 | Pšenková Viktória | 31.10.2022 !!! | 2005 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 148 | ||||
21 | Kutešová Emma | 31.10.2024 | 2005 | Ž | Tenisový klub Dúbravka BA | 173 | ||||
22 | Štvrtecká Silvia | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK 77 Skalica | 178 | ||||
23 | USP | Konopková Nela | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK HSC Piešťany | 224 | |||
24 | Panáková Veronika | 31.10.2025 | 2005 | Ž | VTC Pezinok | |||||
25 | Zemanová Michaela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
26 | Križáková Laura | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | JH Tenis Akadémia Bratislava | |||||
27 | Švorcová Stella Izabela | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | |||||
28 | Žuffová Liana | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
29 | Fialová Júlia | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | |||||
30 | Beláňová Ela | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Jednotka Bratislava | |||||
31 | Scheberová Lucia | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
32 | USP | Tomašovičová Lea | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||
33 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-d | Slovenský tenisový zväz |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Potičná Vivienne | 10. 08. 2021 | 2006 | D-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 76 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bjerregaard Claudia | 09. 08. 2021 07:22 | 2004 | Ž | TK Raketa Nedožery-Brezany | |||||
2 | Borguľová Sandra | 06. 08. 2021 18:17 | 2007 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 166 | ||||
3 | Buranská Nina | 31. 07. 2021 21:06 | 2006 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 158 | ||||
4 | Čačová Tereza | 01. 08. 2021 15:25 | 2008 | D-d | TK Inter Bratislava | |||||
5 | Ceperková Kristína | 08. 08. 2021 21:49 | 2006 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 136 | ||||
6 | Cibáková Natália | 07. 08. 2021 11:25 | 2007 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
7 | Cíleková Nicol | 08. 08. 2021 19:18 | 2007 | D-d | TK Slovan Bratislava | 224 | ||||
8 | Čuboňová Lucia | 08. 08. 2021 23:07 | 2006 | D-d | JJ Tenis Trnava | 111 | ||||
9 | Daubnerová Ivana | 03. 08. 2021 23:33 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | |||||
10 | Forgáčová Sára | 03. 08. 2021 17:44 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 59 | ||||
11 | Hallová Ema | 22. 07. 2021 09:02 | 2005 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | 148 | ||||
12 | Hrbáňová Simona | 05. 08. 2021 20:30 | 2007 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 224 | ||||
13 | Kernová Karin | 21. 07. 2021 10:05 | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 111 | ||||
14 | Košecká Gabriela | 08. 08. 2021 19:32 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 102 | ||||
15 | Lašáková Lilien | 31. 07. 2021 13:02 | 2005 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 199 | ||||
16 | Líšková Barbora | 04. 08. 2021 17:46 | 2006 | D-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 141 | ||||
17 | Mihálová Slávka | 01. 08. 2021 20:13 | 2004 | Ž | TK Senica | 43 | ||||
18 | Naňová Gabriela | 03. 08. 2021 10:34 | 2003 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 68 | ||||
19 | Pánisová Romana | 09. 08. 2021 08:59 | 2003 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 224 | ||||
20 | Pavlíková Vladimíra | 05. 08. 2021 06:48 | 2004 | Ž | Tennis club Veľké Kostoľany | 83 | ||||
21 | Polakovičová Adela | 08. 08. 2021 17:07 | 2005 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 79 | ||||
22 | Provazníková Agáta | 08. 08. 2021 21:06 | 2004 | Ž | AŠK Skalica | 55 | ||||
23 | Sevald Nikol | 07. 08. 2021 15:37 | 2008 | D-d | OZ Talent NiZa Bratislava | 224 | ||||
24 | Sopková Lucia | 11. 08. 2021 09:03 | 2007 | D-d | JJ Tenis Trnava | 224 | ||||
25 | Vatlavicová Monika | 06. 08. 2021 21:28 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 73 | ||||
26 | Vatrtová Ema | 09. 08. 2021 08:41 | 2005 | Ž | TK HSC Piešťany | 105 | ||||
27 | Vavrová Yasmin | 06. 08. 2021 09:04 | 2007 | D-d | TK Petržalka | 224 | ||||
28 | Zitová Tamara | 09. 08. 2021 08:45 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza |