Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100100 - TC BASELINE Banská Bystrica | |||
Názov turnaja: | BASELINE CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Švermova 6515/32, 974 04 B.Bystrica | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Sýč-Kriváňová Barbora (B) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Novák Marek (C) | |||
Termín od: | 17.08.2021 | Termín do: | 19.08.2021 | |
Kontakt: | Marek Novák | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905524647, | |||
Kontakt e-mail: | mnovak@tenisbb.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 15. 08. 2021 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 32 | 16 | - | 16.08.2021 10:00 | BASELINE SPORT ARENA |
dorastenky | 32 | 16 | - | 16.08.2021 10:00 | BASELINE SPORT ARENA |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
VR: Syč-Kriváňová Barbora, ZVR: Novák Marek
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Šabíková A. Stolárová L. | ||||
6:2 6:2 | |||||
2. | Baniarová N. Plajová N. | 16 8 SF F | |||
3. | Kamenská C. Mudranincová S. | ||||
5:7 6:3 10:5 | |||||
4. | Kernová K. Petrovičová N. | 16 8 SF F | |||
5. | Chabadová T. Petríková D. | ||||
skr | |||||
6. | Krajčovičová A. Veličová N. | 16 8 SF F | |||
7. | Zapletalová A. Margočová L. | ||||
6:1 6:1 | |||||
8. | Gombitová I. Gombitová A. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Šabíková Ana | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Zlaté Moravce | 25 | ||||
2 | Stolárová Lenka | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 37 | ||||
3 | Gedayová Michaela | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | 62 | ||||
4 | Gombitová Ivana | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TJT Michalovce | 66 | ||||
5 | Gombitová Alexandra | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TJT Michalovce | 72 | ||||
6 | Mudranincová Sofia | 31.10.2023 !!! | 2004 | Ž | TK AS Trenčín | 74 | ||||
7 | Krajčovičová Ashley | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | LTC Leopoldov | 77 | ||||
8 | Margočová Lara | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 81 | ||||
9 | Kamenská Chiara | 31.10.2024 | 2005 | Ž | ŠA Trenčianske Teplice | 86 | ||||
10 | Veličová Nina | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK AS Trenčín | 92 | ||||
11 | Mešková Ema | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 100 | ||||
12 | Baniarová Nina | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | 103 | ||||
13 | Petrovičová Nella | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Petržalka | 107 | ||||
14 | USP | Melicháčová Eliška | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | 109 | |||
15 | Kernová Karin | 31.10.2025 | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 111 | ||||
16 | USP | Plajová Nina | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | 114 | |||
17 | Gejdošová Sára | 31.10.2025 | 2005 | Ž | Šport Park Lúčky | 116 | ||||
18 | Zapletalová Alexandra | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 121 | ||||
19 | Ceperková Kristína | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 136 | ||||
20 | Parízeková Laura | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Ratufa Levice | 137 | ||||
21 | Andrusová Juliana | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 139 | ||||
22 | Hetešová Sophie | 31.10.2024 | 2006 | D-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 144 | ||||
23 | Chabadová Timea | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-d | TKM Martin | 166 | ||||
24 | Sedliačiková Tereza | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | Fresh club Zvolen | 173 | ||||
25 | Husárová Silvia | 31.10.2025 | 2006 | D-d | TK Hriňová | 191 | ||||
26 | Podolská Diana | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TJT Michalovce | 203 | ||||
27 | USP | Kulichová Karolína | 31.10.2024 | 2005 | Ž | TK Tenis Centrum Bojnice | 221 | |||
28 | USP | Jakubcová Katarína | 31.10.2025 | 2007 | D-d | STK Martin Priekopa | 224 | |||
29 | USP | Jabrocká Noemi | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 224 | |||
30 | WC | Petríková Dominika | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||
31 | USP | Franco Claudini | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TC EMPIRE Trnava | ||||
32 | USP | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-d | Slovenský tenisový zväz |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Mikocziová Petra | 23. 06. 2021 | 2006 | D-d | TK PROFI Senec | 224 | |||||
2 | Brestovičová Daniela | 13. 07. 2021 | 2006 | D-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 224 |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Kolodžejová Lea | 07. 08. 2021 | 2006 | D-d | TK DRANaM Košice | 104 | |||||
2 | Kolibková Lorraine Amie | 04. 08. 2021 | 2007 | D-d | Benet LTC Bytča | 156 | |||||
3 | Lišková Ema | 08. 08. 2021 | 2007 | D-d | TK Baník Prievidza | 224 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Balontayová Lucia | 13. 08. 2021 20:07 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 78 | ||||
2 | Barlová Timea | 13. 08. 2021 20:54 | 2004 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | 183 | ||||
3 | Bjerregaard Claudia | 16. 08. 2021 08:09 | 2004 | Ž | TK Raketa Nedožery-Brezany | |||||
4 | Bohunčáková Stela | 09. 08. 2021 15:51 | 2008 | D-d | MŠK Poprad-Tatry | |||||
5 | Borguľová Sandra | 15. 08. 2021 22:15 | 2007 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 166 | ||||
6 | Brandisová Emma | 31. 07. 2021 19:21 | 2005 | Ž | TKM - Tenisový klub Madunice | 91 | ||||
7 | Celušáková Nina | 10. 08. 2021 09:59 | 2004 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 124 | ||||
8 | Cíleková Nicol | 16. 08. 2021 00:29 | 2007 | D-d | TK Slovan Bratislava | 224 | ||||
9 | Daňková Karolína | 10. 08. 2021 21:47 | 2005 | Ž | TK DVOJKA Komárno | 89 | ||||
10 | Dubcová Ema | 15. 08. 2021 20:05 | 2007 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 191 | ||||
11 | Feketeová Liliana | 01. 08. 2021 20:20 | 2005 | Ž | TK DRANaM Košice | 61 | ||||
12 | Forgáčová Sára | 12. 08. 2021 22:56 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 59 | ||||
13 | Gallová Anabela | 16. 08. 2021 07:10 | 2005 | Ž | Benet LTC Bytča | 193 | ||||
14 | Garguláková Barbora | 15. 08. 2021 23:40 | 2005 | Ž | TK Žilina | 46 | ||||
15 | Grabanová Stella | 12. 08. 2021 12:35 | 2006 | D-d | TC Slávia UPJŠ Košice | |||||
16 | Grajciarová Nikola | 16. 08. 2021 12:51 [N] | 2003 | Ž | Fresh club Zvolen | 158 | ||||
17 | Gubík Amanda | 10. 08. 2021 07:12 | 2006 | D-d | TJ Lokomotíva Bánov | 138 | ||||
18 | Chudová Michaela | 01. 08. 2021 10:38 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 203 | ||||
19 | Jávorková Karin | 04. 08. 2021 19:41 | 2006 | D-d | Hi-Ten TAC D. Streda | 100 | ||||
20 | Jobusová Katarína | 23. 08. 2021 16:43 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 224 | ||||
21 | Kalašová Zuzana | 15. 08. 2021 22:48 | 2005 | Ž | TK Mladosť Košice | 52 | ||||
22 | Karasová Emma | 15. 08. 2021 20:34 | 2006 | D-d | Šport Park Lúčky | 59 | ||||
23 | Kolesárová Ema | 12. 08. 2021 15:24 | 2005 | Ž | TK Dargov | 99 | ||||
24 | Košecká Gabriela | 15. 08. 2021 13:28 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 102 | ||||
25 | Kováčiková Nina | 04. 08. 2021 15:10 | 2007 | D-d | Tenis team Nové Zámky | |||||
26 | Kozmová Lujza | 08. 08. 2021 19:50 | 2007 | D-d | TK Mladosť Košice | 160 | ||||
27 | Líšková Barbora | 12. 08. 2021 10:20 | 2006 | D-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 141 | ||||
28 | Mrzenová Vanesa | 07. 08. 2021 11:30 | 2005 | Ž | TK Tvrdošín | 162 | ||||
29 | Pánisová Romana | 16. 08. 2021 15:00 [N] | 2003 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 224 | ||||
30 | Polakovičová Adela | 14. 08. 2021 20:22 | 2005 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 79 | ||||
31 | Poldaufová Simona | 14. 08. 2021 14:22 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 154 | ||||
32 | Šaranová Lillian | 28. 07. 2021 21:03 | 2004 | Ž | TK Slovan Bratislava | 224 | ||||
33 | Scheberová Lucia | 11. 08. 2021 08:40 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
34 | Šimonová Nina | 15. 08. 2021 23:00 | 2005 | Ž | TK AS Trenčín | 83 | ||||
35 | Sopková Lucia | 12. 08. 2021 22:24 | 2007 | D-d | JJ Tenis Trnava | 224 | ||||
36 | Svatošová Miroslava | 15. 08. 2021 10:59 | 2005 | Ž | TK DRANaM Košice | 45 | ||||
37 | Vatrtová Ema | 09. 08. 2021 08:44 | 2005 | Ž | TK HSC Piešťany | 105 | ||||
38 | Vavrová Yasmin | 15. 08. 2021 09:26 | 2007 | D-d | TK Petržalka | 224 | ||||
39 | Zitová Tamara | 16. 08. 2021 08:15 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza |