Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090122 - TKM - Tenisový klub Madunice | |||
Názov turnaja: | O POHÁR TKM | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Madunice, Vážska ul. 1 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Porubský Martin (B) | Počet dvorcov: | 2 | |
Zástupca rozhodcu: | Porubská Eva (B) | |||
Termín od: | 25.01.2020 | Termín do: | 28.01.2020 | |
Kontakt: | PhDr., PhD. Patrícia Rogulski | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0948038016, | |||
Kontakt e-mail: | rogulski.p@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 23. 01. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 32 | 16 | - | 24.01.2020 09:00 | TKM Madunice |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Porubský Martin, ZVR: Porubská Eva
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Janigová P. Hradecká L. | ||||
6:2 6:0 | |||||
2. | Šafárová S. Mayerová M. | 16 8 SF F | |||
3. | Nádaská L. Garguláková B. | ||||
6:4 skr | |||||
4. | Pláteníková E. Mráziková K. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Baraniaková Ema | 31.10.2024 | 2002 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 9 | ||||
2 | Barčíková Alexandra | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TK Žilina | 22 | ||||
3 | Mráziková Karolína | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 23 | ||||
4 | Baraniaková Terézia | 31.10.2024 | 2002 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 27 | ||||
5 | Pláteníková Ela | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 28 | ||||
6 | Mayerová Mia | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 31 | ||||
7 | Nádaská Laura | 31.10.2024 | 2004 | Ž | JJ Tenis Trnava | 32 | ||||
8 | Krivosudská Lucia | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 35 | ||||
9 | Zelinová Tereza | 31.10.2024 | 2002 | Ž | TK Žilina | 36 | ||||
10 | Šurinová Simona | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | TK Inter Bratislava | 39 | ||||
11 | Šabíková Ana | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Zlaté Moravce | 42 | ||||
12 | Stanová Zina | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Slovan Bratislava | 44 | ||||
13 | Janigová Petra | 31.10.2025 | 2005 | Ž | MatchPoint Tennis Club Púchov | 45 | ||||
14 | Šafárová Sophia Sara | 31.10.2022 !!! | 2002 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 48 | ||||
15 | Provazníková Agáta | 31.10.2024 | 2004 | Ž | AŠK Skalica | 57 | ||||
16 | Garguláková Barbora | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Žilina | 58 | ||||
17 | Švorcová Klára Mária | 31.10.2024 | 2003 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 60 | ||||
18 | Kaňovská Sabína | 31.10.2021 !!! | 2003 | Ž | TC Topoľčany | 62 | ||||
19 | Čuboňová Žofia | 31.10.2024 | 2004 | Ž | JJ Tenis Trnava | 64 | ||||
20 | Krajmer Karolína | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 65 | ||||
21 | Perháčová Terézia | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK MŠK Žiar nad Hronom | 66 | ||||
22 | Škvrndová Linda | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 69 | ||||
23 | Naňová Gabriela | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 73 | ||||
24 | Klanduchová Michaela | 31.10.2021 !!! | 2003 | Ž | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 79 | ||||
25 | USP | Šramková Tamara | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 83 | |||
26 | STZ | Pavlechová Katarína | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TennisTradex NMnV | 94 | |||
27 | STZ | Gemzická Adela | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 101 | |||
28 | STZ | Koppová Natália | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 105 | |||
29 | STZ | Mravcová Ema | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 125 | |||
30 | USP | Polakovičová Adela | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 143 | |||
31 | USP | Ceperková Kristína | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 217 | |||
32 | USP | Hradecká Lucia | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Slávia SPU Nitra |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Forgáčová Sára | 25. 11. 2019 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 85 | |||||
2 | Pavlíková Vladimíra | 27. 11. 2019 | 2004 | Ž | Tennis club Veľké Kostoľany | 88 | |||||
3 | Balontayová Lucia | 02. 12. 2019 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 90 | |||||
4 | Feketeová Liliana | 24. 12. 2019 | 2005 | Ž | TK DRANaM Košice | 91 | |||||
5 | Karasová Emma | 09. 01. 2020 | 2006 | D-d | Šport Park Lúčky | 99 | |||||
6 | Vatlavicová Monika | 02. 01. 2020 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 126 | |||||
7 | Mudranincová Sofia | 10. 12. 2019 | 2004 | Ž | TK AS Trenčín | 134 | |||||
8 | Hallová Ema | 25. 11. 2019 | 2005 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | 138 | |||||
9 | Pechová Anna Mária | 28. 11. 2019 | 2005 | Ž | LTC Leopoldov | 139 | |||||
10 | Pirohová Dominika | 25. 11. 2019 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 141 | |||||
11 | Martináková Alexandra | 02. 12. 2019 | 2003 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 150 | |||||
12 | Zapletalová Alexandra | 07. 01. 2020 | 2006 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 156 | |||||
13 | Nováková Vanessa | 08. 01. 2020 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 159 | |||||
14 | Potičná Vivienne | 07. 12. 2019 | 2006 | D-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 159 | |||||
15 | Dekanová Vanessa | 28. 11. 2019 | 2006 | D-d | LTC Leopoldov | 164 | |||||
16 | Vizváryová Veronika | 26. 11. 2019 | 2004 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 175 | |||||
17 | Košecká Gabriela | 21. 12. 2019 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 190 | |||||
18 | Jobusová Katarína | 10. 01. 2020 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 195 | |||||
19 | Hetešová Sophie | 04. 12. 2019 | 2006 | D-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 227 | |||||
20 | Mĺkva Terézia | 05. 12. 2019 | 2006 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 250 | |||||
21 | Matúšová Natália | 10. 12. 2019 | 2006 | D-d | Tenis team Nové Zámky | 347 | |||||
22 | Surovčíková Nina | 07. 01. 2020 | 2006 | D-d | TK Žilina | 347 | |||||
23 | Škoricová Martina | 08. 01. 2020 | 2007 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 347 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Babíková Noemi | 16. 01. 2020 18:33 | 2004 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 40 | ||||
2 | Brandisová Emma | 22. 01. 2020 16:04 | 2005 | Ž | TKM - Tenisový klub Madunice | 156 | ||||
3 | Bučič Veronika | 23. 01. 2020 19:10 | 2004 | Ž | TK Petržalka | 76 | ||||
4 | Cvanciger Lilly | 21. 01. 2020 20:56 | 2005 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 71 | ||||
5 | Danišková Kristína | 23. 01. 2020 00:59 | 2004 | Ž | TKM - Tenisový klub Madunice | 111 | ||||
6 | Daňková Karolína | 07. 01. 2020 22:58 | 2005 | Ž | TK DVOJKA Komárno | 130 | ||||
7 | Dičérová Ema | 24. 01. 2020 08:58 | 2003 | Ž | TC Topoľčany | 81 | ||||
8 | Dobrucká Natália | 15. 01. 2020 19:52 | 2005 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 60 | ||||
9 | Drugdová Salma | 24. 01. 2020 08:57 | 2004 | Ž | Fresh club Zvolen | 15 | ||||
10 | Gavalcová Terézia | 21. 01. 2020 22:28 | 2004 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 95 | ||||
11 | Gedayová Michaela | 22. 01. 2020 20:18 | 2005 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | 117 | ||||
12 | Gergičová Alica | 12. 01. 2020 10:29 | 2006 | D-d | LTC Leopoldov | 183 | ||||
13 | Haňdiaková Karin | 22. 01. 2020 21:56 | 2002 | Ž | United Tennis Academy BA | 53 | ||||
14 | Kamenská Chiara | 23. 01. 2020 18:25 | 2005 | Ž | ŠA Trenčianske Teplice | 120 | ||||
15 | Knapová Tamara | 23. 01. 2020 12:56 | 2002 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 13 | ||||
16 | Kyseľová Nina | 21. 01. 2020 20:51 | 2006 | D-d | TC Topoľčany | 78 | ||||
17 | Lacková Viktória | 10. 01. 2020 15:13 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 33 | ||||
18 | Mihálová Slávka | 19. 01. 2020 10:49 | 2004 | Ž | TK Senica | 52 | ||||
19 | Moravanská Klára | 16. 01. 2020 11:08 | 2005 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 140 | ||||
20 | Mrzenová Vanesa | 23. 01. 2020 21:42 | 2005 | Ž | TK Tvrdošín | 347 | ||||
21 | Pleváková Ema | 21. 01. 2020 20:36 | 2003 | Ž | OZ ŠK Odema Púchov | 70 | ||||
22 | Podolcová Viktória | 23. 01. 2020 12:13 | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 132 | ||||
23 | Poldaufová Simona | 22. 01. 2020 19:05 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 217 | ||||
24 | Ptáčková Patrícia | 22. 01. 2020 22:40 | 2002 | Ž | AŠK Skalica | 67 | ||||
25 | Svatošová Miroslava | 21. 01. 2020 10:43 | 2005 | Ž | TK DRANaM Košice | 77 | ||||
26 | Trebuňová Zuzana | 23. 01. 2020 12:03 | 2004 | Ž | TK Mladosť Košice | 38 | ||||
27 | Vancelová Zuzana | 21. 01. 2020 21:44 | 2004 | Ž | TK Žilina | 34 |