Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080050 - VTC Pezinok | |||
Názov turnaja: | VTC OPEN | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Fraňa Kráľa 1/A, Pezinok | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Grič Peter (B) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Nemčovič František (C) | |||
Termín od: | 29.07.2020 | Termín do: | 31.07.2020 | |
Kontakt: | František Nemčovič | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905356112, | |||
Kontakt e-mail: | fnemcovic10@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 27. 07. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 32 | 16 | - | 28.07.2020 10:00 | v mieste konania |
dorastenci | 32 | 16 | - | 28.07.2020 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Grič Peter, ZVR: Nemčovič František
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Babíková Noemi | ||||
6:1 6:1 | |||||
2. | Forgáčová Sára | 32 16 8 SF F | |||
3. | Polakovičová Adela | ||||
4:6 6:0 6:3 | |||||
4. | Škvrndová Linda | 32 16 8 SF F | |||
5. | Daňková Karolína | ||||
6:2 6:3 | |||||
6. | Brandisová Emma | 32 16 8 SF F | |||
7. | Galovičová Laura | ||||
6:2 6:1 | |||||
8. | Bučič Veronika | 32 16 8 SF F | |||
9. | Gemzická Adela | ||||
6:1 6:1 | |||||
10. | Krajčovičová Ashley | 32 16 8 SF F | |||
11. | Šramková Tamara | ||||
3:6 7:5 6:3 | |||||
12. | Sameliaková Klára | 32 16 8 SF F | |||
13. | Naňová Gabriela | ||||
6:1 6:4 | |||||
14. | Mudranincová Sofia | 32 16 8 SF F | |||
15. | Borš Ella | ||||
6:0 6:0 | |||||
16. | Stanová Zina | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Stanová Z. Dobrucká N. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Košecká G. Bučič V. | ||||
4. | BYE | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Naňová G. Hubinská M. | |||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Daňková K. Jávorková K. | ||||
6:3 6:4 | |||||
8. | Krajčovičová A. Brandisová E. | 16 8 SF F | |||
9. | Kamenská C. Šimonová N. | ||||
6:0 6:0 | |||||
10. | Bauerová E. Nováková K. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | (3-4) | Dičérová E. Forgáčová S. | 16 8 SF F | ||
13. | BYE | ||||
14. | Martišová M. Pravdová T. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Sameliaková K. Balontayová L. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Babíková Noemi | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 40 | ||||
2 | Stanová Zina | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Slovan Bratislava | 44 | ||||
3 | Provazníková Agáta | 31.10.2024 | 2004 | Ž | AŠK Skalica | 57 | ||||
4 | Sameliaková Klára | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 63 | ||||
5 | Škvrndová Linda | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 69 | ||||
6 | Naňová Gabriela | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 73 | ||||
7 | Bučič Veronika | 31.10.2021 !!! | 2004 | Ž | TK Petržalka | 76 | ||||
8 | Dičérová Ema | 31.10.2023 !!! | 2003 | Ž | TC Topoľčany | 81 | ||||
9 | Šramková Tamara | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 83 | ||||
10 | Forgáčová Sára | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 85 | ||||
11 | Balontayová Lucia | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 90 | ||||
12 | Galovičová Laura | 31.10.2025 | 2002 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 93 | ||||
13 | Hubinská Mária | 31.10.2023 !!! | 2003 | Ž | Oukey Tenis Chorvátsky Grob | 96 | ||||
14 | Veličová Nina | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK AS Trenčín | 100 | ||||
15 | Gemzická Adela | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 101 | ||||
16 | Krajčovičová Ashley | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | LTC Leopoldov | 119 | ||||
17 | Kamenská Chiara | 31.10.2024 | 2005 | Ž | ŠA Trenčianske Teplice | 120 | ||||
18 | Šimonová Nina | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK AS Trenčín | 123 | ||||
19 | Daňková Karolína | 31.10.2024 | 2005 | Ž | TK DVOJKA Komárno | 130 | ||||
20 | Mudranincová Sofia | 31.10.2023 !!! | 2004 | Ž | TK AS Trenčín | 134 | ||||
21 | Pechová Anna Mária | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | LTC Leopoldov | 139 | ||||
22 | Polakovičová Adela | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 143 | ||||
23 | Jávorková Karin | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Hi-Ten TAC D. Streda | 156 | ||||
24 | Brandisová Emma | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TKM - Tenisový klub Madunice | 156 | ||||
25 | USP | Dekanová Vanessa | 31.10.2024 | 2006 | D-d | LTC Leopoldov | 164 | |||
26 | USP | Kutešová Emma | 31.10.2024 | 2005 | Ž | Tenisový klub Dúbravka BA | 165 | |||
27 | USP | Košlíková Viktoria Dominika | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Tennis Classic Bratislava | 170 | |||
28 | USP | Košecká Gabriela | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 190 | |||
29 | USP | Borš Ella | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Tennis Classic Bratislava | 312 | |||
30 | USP | Nováková Kristína | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | VTC Pezinok | 347 | |||
31 | USP | Štvrtecká Silvia | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK 77 Skalica | 347 | |||
32 | USP | Bauerová Ema | 31.10.2022 !!! | 2005 | Ž | VTC Pezinok |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Gergičová Alica | 15. 06. 2020 | 2006 | D-d | LTC Leopoldov | 183 | |||||
2 | Lašáková Lilien | 07. 06. 2020 | 2005 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 217 | |||||
3 | Ceperková Kristína | 25. 06. 2020 | 2006 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 217 | |||||
4 | Vatrtová Ema | 07. 06. 2020 | 2005 | Ž | TK HSC Piešťany | 217 | |||||
5 | Poldaufová Simona | 04. 06. 2020 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 217 | |||||
6 | Kernová Karin | 20. 06. 2020 | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 250 | |||||
7 | Moravčíková Kristína | 05. 07. 2020 | 2004 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 262 | |||||
8 | Buranská Nina | 03. 06. 2020 | 2006 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 268 | |||||
9 | Petrovičová Nella | 28. 06. 2020 | 2006 | D-d | TK Petržalka | 275 | |||||
10 | Čuboňová Lucia | 05. 07. 2020 | 2006 | D-d | JJ Tenis Trnava | 327 | |||||
11 | Simonová Sophia | 13. 07. 2020 | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 347 | |||||
12 | Štibrányová Natália | 26. 06. 2020 | 2006 | D-d | Tenis team Nové Zámky | ||||||
13 | Ifailova Sofia | 26. 06. 2020 | 2003 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||||
14 | Molchanova Olga | 17. 06. 2020 | 2004 | Ž | TC EMPIRE Trnava | ||||||
15 | Kuksina Kristina | 14. 07. 2020 | 2004 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Dobrucká Natália | 29. 07. 2020 | 2005 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 60 | |||||
2 | Martišová Michaela | 29. 07. 2020 | 2008 | D-d | VTC Pezinok | 347 | |||||
3 | Hevessy Nina Mária | 20. 07. 2020 | 2005 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 347 | |||||
4 | Pravdová Terézia | 29. 07. 2020 | 2007 | D-d | VTC Pezinok |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Čuboňová Žofia | 27. 07. 2020 17:20 | 2004 | Ž | JJ Tenis Trnava | 64 | ||||
2 | Danišková Kristína | 16. 07. 2020 19:18 | 2004 | Ž | TKM - Tenisový klub Madunice | 111 | ||||
3 | Gallová Anabela | 19. 07. 2020 22:20 | 2005 | Ž | Benet LTC Bytča | 165 | ||||
4 | Gavalcová Terézia | 28. 07. 2020 08:58 | 2004 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 95 | ||||
5 | Gombitová Alexandra | 23. 07. 2020 12:43 | 2004 | Ž | TJT Michalovce | 232 | ||||
6 | Gombitová Ivana | 23. 07. 2020 12:41 | 2004 | Ž | TJT Michalovce | 51 | ||||
7 | Hallová Ema | 25. 07. 2020 00:05 | 2005 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | 138 | ||||
8 | Hrabovská Karolína | 19. 07. 2020 19:56 | 2004 | Ž | TK Tennis Classic Bratislava | 118 | ||||
9 | Chabadová Timea | 16. 07. 2020 23:46 | 2007 | D-d | TKM Martin | 262 | ||||
10 | Kalašová Zuzana | 21. 07. 2020 16:25 | 2005 | Ž | TK Mladosť Košice | 114 | ||||
11 | Kratochvílová Karin | 18. 07. 2020 21:23 | 2004 | Ž | TK Petržalka | 47 | ||||
12 | Krivosudská Lucia | 26. 07. 2020 21:51 | 2003 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 35 | ||||
13 | Lacková Viktória | 27. 07. 2020 11:20 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 33 | ||||
14 | Margočová Lara | 26. 07. 2020 11:17 | 2006 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 115 | ||||
15 | Mayerová Mia | 14. 07. 2020 23:01 | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 31 | ||||
16 | Melicháčová Eliška | 27. 07. 2020 21:29 | 2004 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | 129 | ||||
17 | Mihálová Slávka | 27. 07. 2020 15:43 | 2004 | Ž | TK Senica | 52 | ||||
18 | Moravanská Klára | 27. 07. 2020 20:03 | 2005 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 140 | ||||
19 | Mravcová Ema | 27. 07. 2020 09:09 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 125 | ||||
20 | Mydlárová Barbora | 27. 07. 2020 16:12 | 2004 | Ž | TC ROYAL Bratislava | 347 | ||||
21 | Nádaská Laura | 27. 07. 2020 20:43 | 2004 | Ž | JJ Tenis Trnava | 32 | ||||
22 | Panáková Veronika | 28. 06. 2020 17:19 | 2005 | Ž | VTC Pezinok | 347 | ||||
23 | Parízeková Laura | 26. 07. 2020 08:31 | 2006 | D-d | TK Ratufa Levice | 278 | ||||
24 | Pavlíková Vladimíra | 27. 07. 2020 07:38 | 2004 | Ž | Tennis club Veľké Kostoľany | 88 | ||||
25 | Perháčová Terézia | 27. 07. 2020 09:31 | 2004 | Ž | TK MŠK Žiar nad Hronom | 66 | ||||
26 | Podolcová Viktória | 15. 07. 2020 10:34 | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 132 | ||||
27 | Potičná Vivienne | 21. 07. 2020 21:54 | 2006 | D-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 159 | ||||
28 | Pšenková Viktória | 21. 07. 2020 12:46 | 2005 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 347 | ||||
29 | Rečková Daniela | 27. 07. 2020 20:31 | 2003 | Ž | Tenis Club Nové Zámky | 71 | ||||
30 | Šabíková Ana | 27. 07. 2020 12:31 | 2004 | Ž | TK Zlaté Moravce | 42 | ||||
31 | Šurinová Simona | 27. 07. 2020 22:38 | 2005 | Ž | TK Inter Bratislava | 39 | ||||
32 | Uličná Zuzana | 25. 07. 2020 11:47 | 2003 | Ž | VTC Pezinok | 170 | ||||
33 | Valitova Arina | 19. 07. 2020 21:32 | 2004 | Ž | TC ROYAL Bratislava | |||||
34 | Vallová Marianna | 27. 07. 2020 19:14 | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 347 | ||||
35 | Vatlavicová Monika | 27. 07. 2020 21:13 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 126 | ||||
36 | Vighová Nelly | 27. 07. 2020 16:49 | 2004 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 41 | ||||
37 | Vizváryová Veronika | 23. 07. 2020 10:30 | 2004 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 175 | ||||
38 | Žabková Kiara | 26. 07. 2020 21:50 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava |