Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100020 - TK Žilina | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Tenisový klub Žilina, Za plavárňou 1, 010 01 Žilina | |||
Trieda: | Letné MSR | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Varmus Michal (A) | Počet dvorcov: | 10 | |
Zástupca rozhodcu: | Kališ Branislav (B) | |||
Termín od: | 20.08.2020 | Termín do: | 24.08.2020 | |
Kontakt: | Ing. Anton Blaško | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0902129623, mobil - 0911741962, | |||
Kontakt e-mail: | office@tkzilina.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 18. 08. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 48 | 24 | - | 19.08.2020 9:00 | na STZ |
dorastenky | 48 | 24 | - | 19.08.2020 9:00 | na STZ |
Poznámky:
NOMINÁCIA: chlapci, dievčatá
Rozpis, organizačný výbor, ubytovanie, správa
časový harmonogram nájdete na www.tkzilina.sk
VR: Varmus Michal, ZVR: Kališ Branislav
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Behúlová B. Zelníčková R. | ||||
7:6(2) 7:5 | |||||
2. | Janigová P. Kyseľová N. | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Zelníčková Radka | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 101 | 4 | |||
2 | Behúlová Bianca | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | 106 | 3 | |||
3 | Méri Eszter | 31.10.2024 | 2002 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 135 | 2 | |||
4 | Žuffová Yvonna | 31.10.2025 | 2002 | Ž | TK TENNis FUN B.Bystrica | 4 | ||||
5 | Suchánková Sara | 31.10.2025 | 2003 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 6 | ||||
6 | Ďarmatiová Nina | 31.10.2023 !!! | 2003 | Ž | Lieskovský tenisový klub-LTC | 7 | ||||
7 | Chudejová Mia | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TK Žilina | 8 | ||||
8 | Baraniaková Ema | 31.10.2024 | 2002 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 9 | ||||
9 | Marušinová Martina | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TK Žilina | 10 | ||||
10 | Bolebruchová Ema | 31.10.2025 | 2003 | Ž | JJ Tenis Trnava | 11 | ||||
11 | Daubnerová Nikola | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 12 | ||||
12 | Knapová Tamara | 31.10.2024 | 2002 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 13 | ||||
13 | Drugdová Salma | 31.10.2024 | 2004 | Ž | Fresh club Zvolen | 15 | ||||
14 | Vargová Nina | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 17 | ||||
15 | Jašková Anika | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TK Slovan Bratislava | 20 | ||||
16 | Bérešová Laura | 31.10.2022 !!! | 2002 | Ž | Tenisová akadémia Prešov | 21 | ||||
17 | USP | Barčíková Alexandra | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TK Žilina | 22 | |||
18 | Mráziková Karolína | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 23 | ||||
19 | Kerdíková Sandra Mária | 31.10.2024 | 2002 | Ž | Tenisový klub Dúbravka BA | 25 | ||||
20 | Pláteníková Ela | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 28 | ||||
21 | NVK | Balus Irina | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 29 | |||
22 | Paľovská Nina | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 30 | ||||
23 | Nádaská Laura | 31.10.2024 | 2004 | Ž | JJ Tenis Trnava | 32 | ||||
24 | NVK | Lacková Viktória | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 33 | |||
25 | Vancelová Zuzana | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TK Žilina | 34 | ||||
26 | Babíková Noemi | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 40 | ||||
27 | Vighová Nelly | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 41 | ||||
28 | Barillová Paula | 31.10.2024 | 2002 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 43 | ||||
29 | Janigová Petra | 31.10.2025 | 2005 | Ž | MatchPoint Tennis Club Púchov | 45 | ||||
30 | Pinková Lucia | 31.10.2023 !!! | 2003 | Ž | Lieskovský tenisový klub-LTC | 46 | ||||
31 | Šafárová Sophia Sara | 31.10.2022 !!! | 2002 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 48 | ||||
32 | Lukáčová Sandra | 31.10.2022 !!! | 2002 | Ž | Tenisová akadémia Prešov | 50 | ||||
33 | NVK | Šarinová Sára | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 54 | |||
34 | Stolárová Lenka | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 56 | ||||
35 | USP | Garguláková Barbora | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Žilina | 58 | |||
36 | Kaňovská Sabína | 31.10.2021 !!! | 2003 | Ž | TC Topoľčany | 62 | ||||
37 | Krajmer Karolína | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 65 | ||||
38 | Perháčová Terézia | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK MŠK Žiar nad Hronom | 66 | ||||
39 | NVK | Krivičková Stella | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 75 | |||
40 | Svatošová Miroslava | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK DRANaM Košice | 77 | ||||
41 | Kyseľová Nina | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | TC Topoľčany | 78 | ||||
42 | Šramková Tamara | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 83 | ||||
43 | WC | Pavlechová Katarína | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TennisTradex NMnV | 94 | |||
44 | Gemzická Adela | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 101 | ||||
45 | Koppová Natália | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 105 | ||||
46 | Kotlíková Inez Maria | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 159 | ||||
47 | Jamrichová Renáta | 31.10.2025 | 2007 | D-d | OZ Slávia Trnava | |||||
48 | WC | Hradecká Lucia | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Slávia SPU Nitra |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Slabá Natália | 11. 05. 2020 | 2003 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 26 | |||||
2 | Baraniaková Terézia | 21. 04. 2020 | 2002 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 27 | |||||
3 | Mayerová Mia | 04. 05. 2020 | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 31 | |||||
4 | Krivosudská Lucia | 30. 06. 2020 | 2003 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 35 | |||||
5 | Zelinová Tereza | 10. 05. 2020 | 2002 | Ž | TK Žilina | 36 | |||||
6 | Šabíková Ana | 10. 05. 2020 | 2004 | Ž | TK Zlaté Moravce | 42 | |||||
7 | Stanová Zina | 29. 04. 2020 | 2004 | Ž | TK Slovan Bratislava | 44 | |||||
8 | Ferencová Veronika | 15. 07. 2020 | 2002 | Ž | Tenisová akadémia Prešov | 49 | |||||
9 | Gombitová Ivana | 11. 05. 2020 | 2004 | Ž | TJT Michalovce | 51 | |||||
10 | Haňdiaková Karin | 28. 06. 2020 | 2002 | Ž | United Tennis Academy BA | 53 | |||||
11 | Provazníková Agáta | 17. 04. 2020 | 2004 | Ž | AŠK Skalica | 57 | |||||
12 | Švorcová Klára Mária | 09. 05. 2020 | 2003 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 60 | |||||
13 | Dobrucká Natália | 30. 03. 2020 | 2005 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 60 | |||||
14 | Sameliaková Klára | 20. 06. 2020 | 2004 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 63 | |||||
15 | Čuboňová Žofia | 05. 07. 2020 | 2004 | Ž | JJ Tenis Trnava | 64 | |||||
16 | Kmošková Barbora | 29. 04. 2020 | 2002 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 68 | |||||
17 | Škvrndová Linda | 23. 04. 2020 | 2004 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 69 | |||||
18 | Cvanciger Lilly | 14. 04. 2020 | 2005 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 71 | |||||
19 | Naňová Gabriela | 22. 06. 2020 | 2003 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 73 | |||||
20 | Bučič Veronika | 07. 05. 2020 | 2004 | Ž | TK Petržalka | 76 | |||||
21 | Maščeníková Diana | 30. 06. 2020 | 2003 | Ž | 1.TC Humenné | 80 | |||||
22 | Cíleková Laura | 24. 04. 2020 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 84 | |||||
23 | Šašková Barbora | 24. 07. 2020 | 2005 | Ž | TK Tvrdošín | 86 | |||||
24 | Svitková Sofia | 06. 07. 2020 | 2005 | Ž | TK Žilina | 87 | |||||
25 | Pavlíková Vladimíra | 06. 05. 2020 | 2004 | Ž | Tennis club Veľké Kostoľany | 88 | |||||
26 | Balontayová Lucia | 26. 04. 2020 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 90 | |||||
27 | Galovičová Laura | 03. 08. 2020 | 2002 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 93 | |||||
28 | Gavalcová Terézia | 30. 04. 2020 | 2004 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 95 | |||||
29 | Karasová Emma | 04. 05. 2020 | 2006 | D-d | Šport Park Lúčky | 99 | |||||
30 | Veličová Nina | 28. 03. 2020 | 2005 | Ž | TK AS Trenčín | 100 | |||||
31 | Plajová Nina | 03. 07. 2020 | 2004 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | 105 | |||||
32 | Hrabovská Karolína | 12. 07. 2020 | 2004 | Ž | TK Tennis Classic Bratislava | 118 | |||||
33 | Kamenská Chiara | 26. 03. 2020 | 2005 | Ž | ŠA Trenčianske Teplice | 120 | |||||
34 | Šimonová Nina | 05. 05. 2020 | 2005 | Ž | TK AS Trenčín | 123 | |||||
35 | Mravcová Ema | 27. 04. 2020 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 125 | |||||
36 | Vatlavicová Monika | 09. 04. 2020 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 126 | |||||
37 | Melicháčová Eliška | 06. 07. 2020 | 2004 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | 129 | |||||
38 | Mudranincová Sofia | 06. 07. 2020 | 2004 | Ž | TK AS Trenčín | 134 | |||||
39 | Pirohová Dominika | 29. 03. 2020 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 141 | |||||
40 | Šimonová Alexandra | 11. 05. 2020 | 2004 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | 143 | |||||
41 | Polakovičová Adela | 01. 04. 2020 | 2005 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 143 | |||||
42 | Zapletalová Alexandra | 26. 04. 2020 | 2006 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 156 | |||||
43 | Potičná Vivienne | 30. 06. 2020 | 2006 | D-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 159 | |||||
44 | Gallová Anabela | 13. 07. 2020 | 2005 | Ž | Benet LTC Bytča | 165 | |||||
45 | Gejdošová Sára | 22. 06. 2020 | 2005 | Ž | Šport Park Lúčky | 189 | |||||
46 | Košecká Gabriela | 01. 05. 2020 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 190 | |||||
47 | Michalčíková Bernadette | 02. 05. 2020 | 2006 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 199 | |||||
48 | Vatrtová Ema | 01. 07. 2020 | 2005 | Ž | TK HSC Piešťany | 217 | |||||
49 | Lašáková Lilien | 04. 07. 2020 | 2005 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 217 | |||||
50 | Poldaufová Simona | 25. 03. 2020 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 217 | |||||
51 | Gombitová Alexandra | 11. 05. 2020 | 2004 | Ž | TJT Michalovce | 232 | |||||
52 | Mešková Ema | 29. 04. 2020 | 2005 | Ž | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 262 | |||||
53 | Smoleňová Natália | 02. 05. 2020 | 2006 | D-d | MŠK Poprad-Tatry | 289 | |||||
54 | Félixová Saša | 20. 06. 2020 | 2006 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 305 | |||||
55 | Vallová Marianna | 04. 08. 2020 | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 347 | |||||
56 | Kolibková Lorraine Amie | 27. 04. 2020 | 2007 | D-d | Benet LTC Bytča |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Portašíková Sofia | 08. 08. 2020 | 2006 | D-d | TK Žilina | 217 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Čisovská Romana | 18. 08. 2020 18:48 | 2002 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 51 | 1 | |||
2 | Danišková Kristína | 29. 07. 2020 10:30 | 2004 | Ž | TKM - Tenisový klub Madunice | 111 | ||||
3 | Fedáková Viktória | 11. 08. 2020 10:25 | 2005 | Ž | TC 92 Levoča | 105 | ||||
4 | Feketeová Liliana | 18. 08. 2020 21:16 | 2005 | Ž | TK DRANaM Košice | 91 | ||||
5 | Forgáčová Sára | 18. 08. 2020 13:49 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 85 | ||||
6 | Gondorová Miriam | 14. 08. 2020 20:55 | 2003 | Ž | TJT Michalovce | 23 | ||||
7 | Gonosová Ester | 05. 08. 2020 19:28 | 2006 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 127 | ||||
8 | Chudová Michaela | 12. 07. 2020 22:53 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | |||||
9 | Kalašová Zuzana | 11. 08. 2020 19:44 | 2005 | Ž | TK Mladosť Košice | 114 | ||||
10 | Kolesárová Ema | 03. 08. 2020 21:15 | 2005 | Ž | TK Dargov | 112 | ||||
11 | Kratochvílová Karin | 27. 07. 2020 19:06 | 2004 | Ž | TK Petržalka | 47 | ||||
12 | Mihálová Slávka | 18. 08. 2020 07:53 | 2004 | Ž | TK Senica | 52 | ||||
13 | Mrzenová Vanesa | 17. 08. 2020 17:52 | 2005 | Ž | TK Tvrdošín | 347 | ||||
14 | Rečková Daniela | 18. 08. 2020 07:05 | 2003 | Ž | Tenis Club Nové Zámky | 71 | ||||
15 | Smoleňová Martina | 11. 08. 2020 13:14 | 2003 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 14 | ||||
16 | Šurinová Simona | 18. 08. 2020 14:43 | 2005 | Ž | TK Inter Bratislava | 39 | ||||
17 | Surovčíková Nina | 17. 08. 2020 07:55 | 2006 | D-d | TK Žilina | 347 | ||||
18 | Tóthová Emma | 14. 08. 2020 12:49 | 2005 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 37 | ||||
19 | Trebuňová Zuzana | 18. 08. 2020 10:48 | 2004 | Ž | TK Mladosť Košice | 38 |