Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080003 - TK Slávia STU Bratislava | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Májová 21,Bratislava 850 05 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hasaj Ján (A) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Bušniak Matúš (C) | |||
Termín od: | 01.07.2020 | Termín do: | 05.07.2020 | |
Kontakt: | Ing. Mário Popovič | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0903991122, mobil - 0911661111, | |||
Kontakt e-mail: | i.mario.popovic@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 29. 06. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 48 | 24 | - | 30.06.2020 9:30 | TK Slávia STU |
dorastenci | 48 | 24 | - | 30.06.2020 9:30 | TK Slávia STU |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Hasaj Ján, ZVR: Bušniak Matúš
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Lacková V. Mayerová M. | ||||
2:6 6:2 10:5 | |||||
2. | Pláteníková E. Chudejová M. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Ďarmatiová Nina | 31.10.2023 !!! | 2003 | Ž | Lieskovský tenisový klub-LTC | 7 | ||||
2 | Chudejová Mia | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TK Žilina | 8 | ||||
3 | Baraniaková Ema | 31.10.2024 | 2002 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 9 | ||||
4 | Marušinová Martina | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TK Žilina | 10 | ||||
5 | Gondorová Miriam | 31.10.2024 | 2003 | Ž | TJT Michalovce | 23 | ||||
6 | Kerdíková Sandra Mária | 31.10.2024 | 2002 | Ž | Tenisový klub Dúbravka BA | 25 | ||||
7 | Slabá Natália | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 26 | ||||
8 | Baraniaková Terézia | 31.10.2024 | 2002 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 27 | ||||
9 | Pláteníková Ela | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 28 | ||||
10 | Mayerová Mia | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 31 | ||||
11 | Lacková Viktória | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 33 | ||||
12 | Vancelová Zuzana | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TK Žilina | 34 | ||||
13 | Krivosudská Lucia | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 35 | ||||
14 | Šurinová Simona | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | TK Inter Bratislava | 39 | ||||
15 | Babíková Noemi | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 40 | ||||
16 | Vighová Nelly | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 41 | ||||
17 | Šabíková Ana | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Zlaté Moravce | 42 | ||||
18 | Stanová Zina | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Slovan Bratislava | 44 | ||||
19 | Janigová Petra | 31.10.2025 | 2005 | Ž | MatchPoint Tennis Club Púchov | 45 | ||||
20 | Lukáčová Sandra | 31.10.2022 !!! | 2002 | Ž | Tenisová akadémia Prešov | 50 | ||||
21 | Haňdiaková Karin | 31.10.2023 !!! | 2002 | Ž | United Tennis Academy BA | 53 | ||||
22 | Provazníková Agáta | 31.10.2024 | 2004 | Ž | AŠK Skalica | 57 | ||||
23 | Švorcová Klára Mária | 31.10.2024 | 2003 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 60 | ||||
24 | Dobrucká Natália | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 60 | ||||
25 | Sameliaková Klára | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 63 | ||||
26 | Čuboňová Žofia | 31.10.2024 | 2004 | Ž | JJ Tenis Trnava | 64 | ||||
27 | Krajmer Karolína | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 65 | ||||
28 | Perháčová Terézia | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK MŠK Žiar nad Hronom | 66 | ||||
29 | Škvrndová Linda | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 69 | ||||
30 | Naňová Gabriela | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 73 | ||||
31 | Bučič Veronika | 31.10.2021 !!! | 2004 | Ž | TK Petržalka | 76 | ||||
32 | Kyseľová Nina | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | TC Topoľčany | 78 | ||||
33 | Klanduchová Michaela | 31.10.2021 !!! | 2003 | Ž | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 79 | ||||
34 | Šramková Tamara | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 83 | ||||
35 | Cíleková Laura | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 84 | ||||
36 | Feketeová Liliana | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK DRANaM Košice | 91 | ||||
37 | USP | Galovičová Laura | 31.10.2025 | 2002 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 93 | |||
38 | STZ | Pavlechová Katarína | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TennisTradex NMnV | 94 | |||
39 | STZ | Karasová Emma | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Šport Park Lúčky | 99 | |||
40 | STZ | Gemzická Adela | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 101 | |||
41 | USP | Gibová Simona | 31.10.2022 !!! | 2002 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 115 | |||
42 | STZ | Gedayová Michaela | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | 117 | |||
43 | STZ | Krajčovičová Ashley | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | LTC Leopoldov | 119 | |||
44 | USP | Palkovičová Viktoria | 31.10.2021 !!! | 2004 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 148 | |||
45 | STZ | Vatrtová Ema | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK HSC Piešťany | 217 | |||
46 | USP | Škoricová Martina | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 347 | |||
47 | USP | Simonová Sophia | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 347 | |||
48 | USP | Vallová Marianna | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 347 |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Gavalcová Terézia | 12. 05. 2020 | 2004 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 95 | |||||
2 | Plajová Nina | 03. 06. 2020 | 2004 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | 105 | |||||
3 | Melicháčová Eliška | 13. 05. 2020 | 2004 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | 129 | |||||
4 | Polakovičová Adela | 11. 05. 2020 | 2005 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 143 | |||||
5 | Potičná Vivienne | 12. 05. 2020 | 2006 | D-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 159 | |||||
6 | Grajciarová Nikola | 07. 06. 2020 | 2003 | Ž | Fresh club Zvolen | 180 | |||||
7 | Poldaufová Simona | 04. 05. 2020 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 217 | |||||
8 | Lašáková Lilien | 14. 05. 2020 | 2005 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 217 | |||||
9 | Kernová Karin | 06. 06. 2020 | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 250 | |||||
10 | Petrovičová Nella | 14. 05. 2020 | 2006 | D-d | TK Petržalka | 275 | |||||
11 | Čuboňová Lucia | 15. 06. 2020 | 2006 | D-d | JJ Tenis Trnava | 327 | |||||
12 | Nikolayeva Violeta | 18. 05. 2020 | 2004 | Ž | JH Tenis Akadémia Bratislava | ||||||
13 | Molchanova Olga | 06. 05. 2020 | 2004 | Ž | TC EMPIRE Trnava |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Krivičková Stella | 29. 06. 2020 | 2005 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 75 | |||||
2 | Hubinská Mária | 21. 06. 2020 | 2003 | Ž | Oukey Tenis Chorvátsky Grob | 96 | |||||
3 | Kurucová Nina | 25. 06. 2020 | 2003 | Ž | TK Slovan Bratislava | 120 | |||||
4 | Félixová Saša | 20. 06. 2020 | 2006 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 305 | |||||
5 | Kuksina Kristina | 23. 06. 2020 | 2004 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Balontayová Lucia | 30. 06. 2020 06:07 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 90 | ||||
2 | Balus Irina | 24. 06. 2020 11:45 | 2005 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 29 | ||||
3 | Barčíková Alexandra | 26. 06. 2020 13:45 | 2004 | Ž | TK Žilina | 22 | ||||
4 | Behúlová Bianca | 22. 06. 2020 22:47 | 2003 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | 106 | 3 | |||
5 | Bolebruchová Ema | 30. 06. 2020 06:16 | 2003 | Ž | JJ Tenis Trnava | 11 | ||||
6 | Borš Ella | 28. 06. 2020 00:10 | 2006 | D-d | TK Tennis Classic Bratislava | 312 | ||||
7 | Brandisová Emma | 19. 06. 2020 17:00 | 2005 | Ž | TKM - Tenisový klub Madunice | 156 | ||||
8 | Danišková Kristína | 29. 06. 2020 18:20 | 2004 | Ž | TKM - Tenisový klub Madunice | 111 | ||||
9 | Daubnerová Nikola | 23. 06. 2020 10:18 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 12 | ||||
10 | Dičérová Ema | 30. 06. 2020 05:42 | 2003 | Ž | TC Topoľčany | 81 | ||||
11 | Drugdová Salma | 24. 06. 2020 08:14 | 2004 | Ž | Fresh club Zvolen | 15 | ||||
12 | Ferencová Veronika | 28. 06. 2020 21:43 | 2002 | Ž | Tenisová akadémia Prešov | 49 | ||||
13 | Forgáčová Sára | 29. 06. 2020 10:01 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 85 | ||||
14 | Garguláková Barbora | 30. 06. 2020 06:35 | 2005 | Ž | TK Žilina | 58 | ||||
15 | Gombitová Alexandra | 28. 06. 2020 20:29 | 2004 | Ž | TJT Michalovce | 232 | ||||
16 | Gombitová Ivana | 28. 06. 2020 20:35 | 2004 | Ž | TJT Michalovce | 51 | ||||
17 | Hrabovská Karolína | 29. 06. 2020 21:59 | 2004 | Ž | TK Tennis Classic Bratislava | 118 | ||||
18 | Hradecká Lucia | 23. 06. 2020 12:39 | 2007 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | |||||
19 | Jamrichová Renáta | 23. 06. 2020 13:00 | 2007 | D-d | OZ Slávia Trnava | |||||
20 | Jašková Anika | 23. 06. 2020 09:51 | 2003 | Ž | TK Slovan Bratislava | 20 | ||||
21 | Jávorková Karin | 26. 06. 2020 15:50 | 2006 | D-d | Hi-Ten TAC D. Streda | 156 | ||||
22 | Kalašová Zuzana | 29. 06. 2020 22:18 | 2005 | Ž | TK Mladosť Košice | 114 | ||||
23 | Kamenská Chiara | 30. 06. 2020 06:42 | 2005 | Ž | ŠA Trenčianske Teplice | 120 | ||||
24 | Kaňovská Sabína | 28. 06. 2020 20:28 | 2003 | Ž | TC Topoľčany | 62 | ||||
25 | Koppová Natália | 25. 06. 2020 20:58 | 2006 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 105 | ||||
26 | Košecká Gabriela | 29. 06. 2020 18:44 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 190 | ||||
27 | Kotlíková Inez Maria | 25. 06. 2020 09:02 | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 159 | ||||
28 | Martináková Alexandra | 25. 06. 2020 11:45 | 2003 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 150 | ||||
29 | Méri Eszter | 23. 06. 2020 07:52 | 2002 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 135 | 2 | |||
30 | Mihálová Slávka | 29. 06. 2020 22:21 | 2004 | Ž | TK Senica | 52 | ||||
31 | Michalčíková Bernadette | 30. 06. 2020 09:58 [N] | 2006 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 199 | ||||
32 | Mravcová Ema | 30. 06. 2020 08:41 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 125 | ||||
33 | Mráziková Karolína | 28. 06. 2020 17:22 | 2004 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 23 | ||||
34 | Nádaská Laura | 29. 06. 2020 17:50 | 2004 | Ž | JJ Tenis Trnava | 32 | ||||
35 | Pavlíková Vladimíra | 30. 06. 2020 07:45 | 2004 | Ž | Tennis club Veľké Kostoľany | 88 | ||||
36 | Pinková Lucia | 29. 06. 2020 13:31 | 2003 | Ž | Lieskovský tenisový klub-LTC | 46 | ||||
37 | Pirohová Dominika | 30. 06. 2020 08:58 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 141 | ||||
38 | Podolcová Viktória | 29. 06. 2020 09:20 | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 132 | ||||
39 | Ptáčková Patrícia | 26. 06. 2020 09:22 | 2002 | Ž | AŠK Skalica | 67 | ||||
40 | Rečková Daniela | 28. 06. 2020 17:27 | 2003 | Ž | Tenis Club Nové Zámky | 71 | ||||
41 | Šafárová Sophia Sara | 28. 06. 2020 12:43 | 2002 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 48 | ||||
42 | Šarinová Sára | 25. 06. 2020 06:09 | 2005 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 54 | ||||
43 | Smoleňová Martina | 26. 06. 2020 18:22 | 2003 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 14 | ||||
44 | Suchánková Sara | 25. 06. 2020 22:10 | 2003 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 6 | ||||
45 | Surovčíková Nina | 28. 06. 2020 09:08 | 2006 | D-d | TK Žilina | 347 | ||||
46 | Svatošová Miroslava | 27. 06. 2020 13:07 | 2005 | Ž | TK DRANaM Košice | 77 | ||||
47 | Trebuňová Zuzana | 28. 06. 2020 20:21 | 2004 | Ž | TK Mladosť Košice | 38 | ||||
48 | Valitova Arina | 29. 06. 2020 18:26 | 2004 | Ž | TC ROYAL Bratislava | |||||
49 | Vargová Nina | 23. 06. 2020 12:53 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 17 | ||||
50 | Žabková Kiara | 29. 06. 2020 16:46 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava | |||||
51 | Zelinová Tereza | 28. 06. 2020 08:20 | 2002 | Ž | TK Žilina | 36 | ||||
52 | Zelníčková Radka | 23. 06. 2020 09:26 | 2003 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 101 | 4 | |||
53 | Žuffová Yvonna | 25. 06. 2020 19:50 | 2002 | Ž | TK TENNis FUN B.Bystrica | 4 |