Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080003 - TK Slávia STU Bratislava | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Májová 21,Bratislava 850 05 | |||
Trieda: | Halové regionálne majstrovstvá | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hasaj Ján (A) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Krajčovič Šimon (B) | |||
Termín od: | 14.12.2019 | Termín do: | 17.12.2019 | |
Kontakt: | Ing. Mário Popovič | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0903991122, mobil - 0911661111, | |||
Kontakt e-mail: | i.mario.popovic@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 12. 12. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 32 | 16 | - | 13.12.2019 9:00 | BTZ |
dorastenci | 32 | 16 | - | 13.12.2019 9:00 | BTZ |
Poznámky:
Tieto majstrovstvá regiónu sú dotované loptami STZ, BTZ a Bratislavským samosprávnym krajom.
rozpis, organizačný výbor, správa
VR: Hasaj Ján, ZVR: Krajčovič Šimon
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Gemzická Adela | ||||
6:2 6:2 | |||||
2. | Kotlíková Inez Maria | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Kerdíková S. Vighová N. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Petrovičová N. Košlíková V. | ||||
6:2 4:6 10:3 | |||||
4. | Gibová S. Palkovičová V. | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Haňdiaková K. Mayerová M. | |||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Šramková T. Mravcová E. | ||||
6:2 6:4 | |||||
8. | Potičná V. Hrabovská K. | 16 8 SF F | |||
9. | Galovičová L. Kurucová N. | ||||
6:4 6:7(5) 10:2 | |||||
10. | Karasová E. Pirohová D. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | (3-4) | Dobrucká N. Šurinová S. | 16 8 SF F | ||
13. | Gemzická A. Lacková V. | ||||
6:1 6:1 | |||||
14. | Škoricová M. Vallová M. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Babíková N. Stanová Z. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Kerdíková Sandra Mária | 31.10.2024 | 2002 | Ž | Tenisový klub Dúbravka BA | 25 | ||||
2 | Mayerová Mia | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 31 | ||||
3 | Lacková Viktória | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 33 | ||||
4 | Šurinová Simona | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | TK Inter Bratislava | 39 | ||||
5 | Babíková Noemi | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 40 | ||||
6 | Vighová Nelly | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 41 | ||||
7 | Stanová Zina | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Slovan Bratislava | 44 | ||||
8 | Haňdiaková Karin | 31.10.2023 !!! | 2002 | Ž | United Tennis Academy BA | 53 | ||||
9 | Dobrucká Natália | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 60 | ||||
10 | Škvrndová Linda | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 69 | ||||
11 | Naňová Gabriela | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 73 | ||||
12 | Bučič Veronika | 31.10.2021 !!! | 2004 | Ž | TK Petržalka | 76 | ||||
13 | Šramková Tamara | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 83 | ||||
14 | Galovičová Laura | 31.10.2025 | 2002 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 93 | ||||
15 | Karasová Emma | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Šport Park Lúčky | 99 | ||||
16 | Gemzická Adela | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 101 | ||||
17 | Gibová Simona | 31.10.2022 !!! | 2002 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 115 | ||||
18 | Hrabovská Karolína | 31.10.2025 | 2004 | Ž | TK Tennis Classic Bratislava | 118 | ||||
19 | Kurucová Nina | 31.10.2021 !!! | 2003 | Ž | TK Slovan Bratislava | 120 | ||||
20 | Mravcová Ema | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 125 | ||||
21 | Barillová Deana | 31.10.2021 !!! | 2003 | Ž | TK OLYMP Bratislava | 128 | ||||
22 | Pirohová Dominika | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 141 | ||||
23 | Palkovičová Viktoria | 31.10.2021 !!! | 2004 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 148 | ||||
24 | Potičná Vivienne | 31.10.2024 | 2006 | D-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 159 | ||||
25 | Kotlíková Inez Maria | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 159 | ||||
26 | Kutešová Emma | 31.10.2024 | 2005 | Ž | Tenisový klub Dúbravka BA | 165 | ||||
27 | NVK | Košlíková Viktoria Dominika | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Tennis Classic Bratislava | 170 | |||
28 | NVK | Petrovičová Nella | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Petržalka | 275 | |||
29 | USP | Simonová Sophia | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 347 | |||
30 | NVK | Vallová Marianna | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 347 | |||
31 | USP | Škoricová Martina | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 347 | |||
32 | NVK | Gaburová Natália | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Uličná Zuzana | 25. 11. 2019 | 2003 | Ž | VTC Pezinok | 170 | |||||
2 | Vizváryová Veronika | 15. 11. 2019 | 2004 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 175 | |||||
3 | Zuzčáková Laura | 17. 11. 2019 | 2005 | Ž | TK Tennis Classic Bratislava | 240 | |||||
4 | Pavlasová Vanessa | 28. 11. 2019 | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 347 |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Hubinská Mária | 05. 12. 2019 | 2003 | Ž | Oukey Tenis Chorvátsky Grob | 96 | |||||
2 | Kernová Karin | 09. 12. 2019 | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 250 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Cíleková Laura | 09. 12. 2019 09:31 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 84 | ||||
2 | Fuňová Sofia | 11. 12. 2019 20:32 | 2004 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 347 | ||||
3 | Jašková Anika | 30. 11. 2019 08:43 | 2003 | Ž | TK Slovan Bratislava | 20 | ||||
4 | Kovarčíková Katarína | 25. 11. 2019 16:41 | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
5 | Kratochvílová Karin | 13. 12. 2019 06:30 | 2004 | Ž | TK Petržalka | 47 | ||||
6 | Marušinová Martina | 06. 12. 2019 13:53 | 2003 | Ž | TK Žilina | 10 | ||||
7 | Podolcová Viktória | 10. 12. 2019 15:46 | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 132 | ||||
8 | Struhárová Michaela | 12. 12. 2019 20:51 | 2002 | Ž | TK Zohor | 55 | ||||
9 | Vavrová Yasmin | 08. 12. 2019 21:06 | 2007 | D-d | TK Petržalka |