Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100013 - TK Ružomberok | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | TK Ružomberok , Makovického 26,03401, Ružomberok | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Sekera Milan (K) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Madliak Martin (A) | |||
Termín od: | 08.07.2020 | Termín do: | 11.07.2020 | |
Kontakt: | Martin Madliak | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0907624968, | |||
Kontakt e-mail: | martinmad@seznam.cz | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 06. 07. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 48 | 24 | - | 07.07.2020 9:00 | TK Ružomberok |
dorastenci | 48 | 24 | - | 07.07.2020 9:00 | TK Ružomberok |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Sekera Milan, ZVR: Madliak Martin
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Balus I. Drugdová S. | ||||
6:3 4:6 10:4 | |||||
2. | Garguláková B. Šabíková A. | 16 8 SF F | |||
3. | Čuboňová Ž. Krivosudská L. | ||||
6:1 3:6 10:1 | |||||
4. | Babíková N. Sameliaková K. | 16 8 SF F | |||
5. | Šramková T. Karasová E. | ||||
6:1 6:2 | |||||
6. | Janigová P. Vancelová Z. | 16 8 SF F | |||
7. | Gombitová A. Gombitová I. | ||||
7:5 6:0 | |||||
8. | Barčíková A. Zelinová T. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Drugdová Salma | 31.10.2024 | 2004 | Ž | Fresh club Zvolen | 15 | ||||
2 | Barčíková Alexandra | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TK Žilina | 22 | ||||
3 | Gondorová Miriam | 31.10.2024 | 2003 | Ž | TJT Michalovce | 23 | ||||
4 | Balus Irina | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 29 | ||||
5 | Paľovská Nina | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 30 | ||||
6 | Nádaská Laura | 31.10.2024 | 2004 | Ž | JJ Tenis Trnava | 32 | ||||
7 | Lacková Viktória | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 33 | ||||
8 | Vancelová Zuzana | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TK Žilina | 34 | ||||
9 | Krivosudská Lucia | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 35 | ||||
10 | Zelinová Tereza | 31.10.2024 | 2002 | Ž | TK Žilina | 36 | ||||
11 | Šurinová Simona | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | TK Inter Bratislava | 39 | ||||
12 | Babíková Noemi | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 40 | ||||
13 | Šabíková Ana | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Zlaté Moravce | 42 | ||||
14 | Janigová Petra | 31.10.2025 | 2005 | Ž | MatchPoint Tennis Club Púchov | 45 | ||||
15 | Ferencová Veronika | 31.10.2024 | 2002 | Ž | Tenisová akadémia Prešov | 49 | ||||
16 | Lukáčová Sandra | 31.10.2022 !!! | 2002 | Ž | Tenisová akadémia Prešov | 50 | ||||
17 | Gombitová Ivana | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TJT Michalovce | 51 | ||||
18 | Garguláková Barbora | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Žilina | 58 | ||||
19 | Grešová Ivana | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK 1901 Spišská Nová Ves | 58 | ||||
20 | Dobrucká Natália | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 60 | ||||
21 | Sameliaková Klára | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 63 | ||||
22 | Čuboňová Žofia | 31.10.2024 | 2004 | Ž | JJ Tenis Trnava | 64 | ||||
23 | Krajmer Karolína | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 65 | ||||
24 | Perháčová Terézia | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK MŠK Žiar nad Hronom | 66 | ||||
25 | Škvrndová Linda | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 69 | ||||
26 | Naňová Gabriela | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 73 | ||||
27 | Dičérová Ema | 31.10.2023 !!! | 2003 | Ž | TC Topoľčany | 81 | ||||
28 | Šramková Tamara | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 83 | ||||
29 | Pavlíková Vladimíra | 31.10.2024 | 2004 | Ž | Tennis club Veľké Kostoľany | 88 | ||||
30 | Pavlechová Katarína | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TennisTradex NMnV | 94 | ||||
31 | Gavalcová Terézia | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 95 | ||||
32 | Hubinská Mária | 31.10.2023 !!! | 2003 | Ž | Oukey Tenis Chorvátsky Grob | 96 | ||||
33 | Karasová Emma | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Šport Park Lúčky | 99 | ||||
34 | Gemzická Adela | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 101 | ||||
35 | Plajová Nina | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | 105 | ||||
36 | Koppová Natália | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 105 | ||||
37 | USP | Kalašová Zuzana | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Mladosť Košice | 114 | |||
38 | STZ | Margočová Lara | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 115 | |||
39 | USP | Kamenská Chiara | 31.10.2024 | 2005 | Ž | ŠA Trenčianske Teplice | 120 | |||
40 | STZ | Mravcová Ema | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 125 | |||
41 | STZ | Gonosová Ester | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 127 | |||
42 | USP | Melicháčová Eliška | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | 129 | |||
43 | USP | Potičná Vivienne | 31.10.2024 | 2006 | D-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 159 | |||
44 | STZ | Gejdošová Sára | 31.10.2025 | 2005 | Ž | Šport Park Lúčky | 189 | |||
45 | USP | Košecká Gabriela | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 190 | |||
46 | STZ | Mešková Ema | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 262 | |||
47 | USP | Surovčíková Nina | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | TK Žilina | 347 | |||
48 | STZ | Žabková Kiara | 31.10.2024 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Gombitová Alexandra | 06. 06. 2020 | 2004 | Ž | TJT Michalovce | 232 | |||||
2 | Hazuchová Vanda | 15. 05. 2020 | 2005 | Ž | LTK Liptovský Mikuláš | 327 | |||||
3 | Mrzenová Vanesa | 10. 06. 2020 | 2005 | Ž | TK Tvrdošín | 347 |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Kolesárová Ema | 28. 06. 2020 | 2005 | Ž | TK Dargov | 112 | |||||
2 | Kurucová Nina | 25. 06. 2020 | 2003 | Ž | TK Slovan Bratislava | 120 | |||||
3 | Šimonová Nina | 29. 06. 2020 | 2005 | Ž | TK AS Trenčín | 123 | |||||
4 | Mudranincová Sofia | 25. 06. 2020 | 2004 | Ž | TK AS Trenčín | 134 | |||||
5 | Ifailova Sofia | 26. 06. 2020 | 2003 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Balontayová Lucia | 06. 07. 2020 12:29 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 90 | ||||
2 | Baraniaková Ema | 26. 06. 2020 07:40 | 2002 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 9 | ||||
3 | Baraniaková Terézia | 26. 06. 2020 07:38 | 2002 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 27 | ||||
4 | Barlová Timea | 06. 07. 2020 06:17 | 2004 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | 199 | ||||
5 | Barteková Sára | 08. 07. 2020 08:04 [N] | 2003 | Ž | TK AS Trenčín | 159 | ||||
6 | Bérešová Laura | 05. 07. 2020 19:30 | 2002 | Ž | Tenisová akadémia Prešov | 21 | ||||
7 | Bolebruchová Ema | 04. 07. 2020 17:14 | 2003 | Ž | JJ Tenis Trnava | 11 | ||||
8 | Cíleková Laura | 29. 06. 2020 17:03 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 84 | ||||
9 | Cvanciger Lilly | 06. 07. 2020 21:16 | 2005 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 71 | ||||
10 | Fedáková Viktória | 06. 07. 2020 06:59 | 2005 | Ž | TC 92 Levoča | 105 | ||||
11 | Feketeová Liliana | 02. 07. 2020 11:10 | 2005 | Ž | TK DRANaM Košice | 91 | ||||
12 | Forgáčová Sára | 06. 07. 2020 09:34 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 85 | ||||
13 | Ftorková Ella | 07. 07. 2020 07:57 | 2007 | D-d | TK Kysucké Nové Mesto | 148 | ||||
14 | Grajciarová Nikola | 06. 07. 2020 23:10 | 2003 | Ž | Fresh club Zvolen | 180 | ||||
15 | Haňdiaková Karin | 05. 07. 2020 17:09 | 2002 | Ž | United Tennis Academy BA | 53 | ||||
16 | Hradecká Lucia | 02. 07. 2020 14:58 | 2007 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | |||||
17 | Chudejová Mia | 05. 07. 2020 14:36 | 2003 | Ž | TK Žilina | 8 | ||||
18 | Jedličková Simona | 07. 07. 2020 08:14 | 2004 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 101 | ||||
19 | Kaňovská Sabína | 07. 07. 2020 06:08 | 2003 | Ž | TC Topoľčany | 62 | ||||
20 | Klanduchová Michaela | 06. 07. 2020 15:44 | 2003 | Ž | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 79 | ||||
21 | Knapová Tamara | 05. 07. 2020 16:53 | 2002 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 13 | ||||
22 | Kolesárová Vanessa | 30. 06. 2020 20:12 | 2005 | Ž | Cassovia Tennis Academy Košice | 170 | ||||
23 | Kolodžejová Lea | 02. 07. 2020 21:03 | 2006 | D-d | TK DRANaM Košice | 154 | ||||
24 | Kutešová Emma | 01. 07. 2020 16:23 | 2005 | Ž | Tenisový klub Dúbravka BA | 165 | ||||
25 | Kyseľová Nina | 02. 07. 2020 13:30 | 2006 | D-d | TC Topoľčany | 78 | ||||
26 | Lašáková Lilien | 02. 07. 2020 18:16 | 2005 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 217 | ||||
27 | Pinková Lucia | 04. 07. 2020 12:09 | 2003 | Ž | Lieskovský tenisový klub-LTC | 46 | ||||
28 | Pirohová Dominika | 27. 06. 2020 23:56 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 141 | ||||
29 | Pláteníková Ela | 04. 07. 2020 12:25 | 2004 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 28 | ||||
30 | Podolcová Viktória | 06. 07. 2020 09:04 | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 132 | ||||
31 | Polakovičová Adela | 06. 07. 2020 22:56 | 2005 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 143 | ||||
32 | Poldaufová Simona | 06. 07. 2020 21:14 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 217 | ||||
33 | Provazníková Agáta | 06. 07. 2020 21:54 | 2004 | Ž | AŠK Skalica | 57 | ||||
34 | Ptáčková Patrícia | 26. 06. 2020 09:20 | 2002 | Ž | AŠK Skalica | 67 | ||||
35 | Šašková Barbora | 04. 07. 2020 21:32 | 2005 | Ž | TK Tvrdošín | 86 | ||||
36 | Šimonová Alexandra | 02. 07. 2020 14:44 | 2004 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | 143 | ||||
37 | Smoleňová Martina | 03. 07. 2020 10:05 | 2003 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 14 | ||||
38 | Stolárová Lenka | 28. 06. 2020 19:23 | 2005 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 56 | ||||
39 | Suchánková Sara | 06. 07. 2020 14:39 | 2003 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 6 | ||||
40 | Svatošová Miroslava | 06. 07. 2020 21:17 | 2005 | Ž | TK DRANaM Košice | 77 | ||||
41 | Svitková Sofia | 06. 07. 2020 13:01 | 2005 | Ž | TK Žilina | 87 | ||||
42 | Švorcová Klára Mária | 06. 07. 2020 19:37 | 2003 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 60 | ||||
43 | Trebuňová Zuzana | 06. 07. 2020 21:17 | 2004 | Ž | TK Mladosť Košice | 38 | ||||
44 | Valitova Arina | 02. 07. 2020 23:29 | 2004 | Ž | TC ROYAL Bratislava | |||||
45 | Vallová Marianna | 07. 07. 2020 08:38 | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 347 | ||||
46 | Veličová Nina | 06. 07. 2020 22:21 | 2005 | Ž | TK AS Trenčín | 100 | ||||
47 | Vighová Nelly | 26. 06. 2020 21:24 | 2004 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 41 | ||||
48 | Zaicová Daniela | 23. 06. 2020 17:54 | 2004 | Ž | TK Mladosť Košice | 110 |