Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110092 - MŠK Poprad-Tatry | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | hotel SIMI,T.Lomnica 40,Vysoké Tatry | |||
Trieda: | Halové regionálne majstrovstvá | Povrch: | Plexipave | |
Vrchný rozhodca: | Lyach Ivan (B) | Počet dvorcov: | 2 | |
Zástupca rozhodcu: | Legnavská Bibiána (C) | |||
Termín od: | 15.12.2018 | Termín do: | 17.12.2018 | |
Kontakt: | Peter Simčák | |||
Kontakt tel.: | byt - 0903773067, dv. - 0911883067, mobil - 0903773067, | |||
Kontakt e-mail: | recepcia@tatrysimi.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 13. 12. 2018 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 32 | 16 | - | 14.12.2018 16:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa
VR: Ivan Lyach, ZVR: Bibiána Legnavská
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Suchánková Sara | ||||
1:6 7:6(6) 6:3 | |||||
2. | Smoleňová Martina | 32 16 8 SF F | |||
3. | Bérešová Laura | ||||
1:6 6:3 7:5 | |||||
4. | Gondorová Miriam | 32 16 8 SF F | |||
5. | Paveleková Zuzana | ||||
6:0 6:1 | |||||
6. | Žuffová Yvonna | 32 16 8 SF F | |||
7. | Paľovská Nina | ||||
6:2 6:0 | |||||
8. | Supák Chiara Renáta | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Supák C. Paveleková Z. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Müllerová J. Zaicová D. | ||||
6:4 6:3 | |||||
4. | Barillová P. Celušáková N. | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Bérešová L. Žuffová Y. | |||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Gondorová M. Šafárová S. | ||||
6:1 6:0 | |||||
8. | Maščeníková D. Juhászová V. | 16 8 SF F | |||
9. | Svatošová M. Cvanciger L. | ||||
7:6(6) 6:3 | |||||
10. | Stolárová L. Trebuňová Z. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | (3-4) | Ferencová V. Paľovská N. | 16 8 SF F | ||
13. | Grešová I. Čopianová S. | ||||
6:3 4:6 15:13 | |||||
14. | Feketeová L. Gombitová I. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Smoleňová M. Suchánková S. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Suchánková Sara | 31.10.2025 | 2003 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 6 | ||||
2 | Supák Chiara Renáta | 31.10.2020 !!! | 2001 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 8 | ||||
3 | Žuffová Yvonna | 31.10.2025 | 2002 | Ž | TK TENNis FUN B.Bystrica | 12 | ||||
4 | Bérešová Laura | 31.10.2022 !!! | 2002 | Ž | Tenisová akadémia Prešov | 22 | ||||
5 | Paveleková Zuzana | 31.10.2023 !!! | 2001 | Ž | TK DRANaM Košice | 23 | ||||
6 | Smoleňová Martina | 31.10.2025 | 2003 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 28 | ||||
7 | Lukáčová Sandra | 31.10.2022 !!! | 2002 | Ž | Tenisová akadémia Prešov | 35 | ||||
8 | Ferencová Veronika | 31.10.2024 | 2002 | Ž | Tenisová akadémia Prešov | 36 | ||||
9 | Paľovská Nina | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 39 | ||||
10 | Gondorová Miriam | 31.10.2024 | 2003 | Ž | TJT Michalovce | 44 | ||||
11 | Martonová Ema | 31.10.2020 !!! | 2001 | Ž | TK F1 Poprad | 46 | ||||
12 | Šafárová Sophia Sara | 31.10.2022 !!! | 2002 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 54 | ||||
13 | Barillová Paula | 31.10.2024 | 2002 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 56 | ||||
14 | Trebuňová Zuzana | 31.10.2023 !!! | 2004 | Ž | TK Mladosť Košice | 65 | ||||
15 | Šarinová Sára | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 66 | ||||
16 | Stolárová Lenka | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 90 | ||||
17 | Timková Tamara | 31.10.2025 | 2003 | Ž | Tenisová akadémia Prešov | 92 | ||||
18 | Juhászová Viktória | 31.10.2020 !!! | 2002 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 100 | ||||
19 | Zaicová Daniela | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Mladosť Košice | 103 | ||||
20 | Gombitová Ivana | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TJT Michalovce | 105 | ||||
21 | Grešová Ivana | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK 1901 Spišská Nová Ves | 107 | ||||
22 | Čopianová Stela | 31.10.2022 !!! | 2003 | Ž | TK 1901 Spišská Nová Ves | 136 | ||||
23 | Svatošová Miroslava | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK DRANaM Košice | 157 | ||||
24 | Celušáková Nina | 31.10.2024 | 2004 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 197 | ||||
25 | REG | Feketeová Liliana | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK DRANaM Košice | 233 | |||
26 | REG | Cvanciger Lilly | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 261 | |||
27 | REG | Smoleňová Natália | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | MŠK Poprad-Tatry | 286 | |||
28 | REG | Šepitková Timea | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | ŠTK Poprad Veľká | 320 | |||
29 | USP | Maščeníková Diana | 31.10.2024 | 2003 | Ž | 1.TC Humenné | 338 | |||
30 | USP | Müllerová Jana | 31.10.2020 !!! | 2004 | Ž | TK Mladosť Košice | 338 | |||
31 | REG | Kolodžejová Lea | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK DRANaM Košice | ||||
32 | REG | Podolská Diana | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TJT Michalovce |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Kačalová Renáta | 04. 12. 2018 | 2002 | Ž | TK GSM Prešov | 142 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Fedáková Viktória | 12. 12. 2018 16:46 | 2005 | Ž | TC 92 Levoča | 338 | ||||
2 | Gombitová Alexandra | 18. 11. 2018 21:40 | 2004 | Ž | TJT Michalovce | 130 | ||||
3 | Kalašová Zuzana | 12. 12. 2018 22:02 | 2005 | Ž | TK Mladosť Košice | 188 | ||||
4 | Kandravá Sára | 11. 12. 2018 14:13 | 2004 | Ž | ŠTK Poprad Veľká | 338 | ||||
5 | Knapová Tamara | 06. 12. 2018 19:42 | 2002 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 16 | ||||
6 | Kolesárová Ema | 10. 12. 2018 13:31 | 2005 | Ž | TK Dargov | 192 | ||||
7 | Legátová Lucia | 12. 12. 2018 21:16 | 2005 | Ž | TC 92 Levoča | 267 | ||||
8 | Lenártová Lenka | 13. 12. 2018 18:43 | 2004 | Ž | TK Slovan Bardejovské Kúpele | |||||
9 | Martinková Michaela | 12. 12. 2018 20:48 | 2005 | Ž | TK Mladosť Košice | 197 | ||||
10 | Modlová Sofia Markéta | 12. 12. 2018 21:44 | 2004 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | |||||
11 | Pěčová Viktória | 12. 12. 2018 21:14 | 2002 | Ž | TK F1 Poprad | 120 |