Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110087 - TK Progres Prešov | |||
Názov turnaja: | PROGRES CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nábrežná 5, PREŠOV | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Kičiň Ivan (A) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Lehet Jakub (B) | |||
Termín od: | 05.01.2019 | Termín do: | 07.01.2019 | |
Kontakt: | Ján Lehet | |||
Kontakt tel.: | byt - 0905451540, mobil - 0911931035, | |||
Kontakt e-mail: | teniskasro@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 03. 01. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 32 | 16 | - | 04.01.2019 10:00 | TK PROGRES PREŠOV |
dorastenky | 32 | 16 | - | 04.01.2019 10:00 | TK PROGRES PREŠOV |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie CH/D
VR: Ivan Kičiň, ZVR: Jakub Lehet
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Ferencová Veronika | ||||
6:2 6:2 | |||||
2. | Trebuňová Zuzana | 32 16 8 SF F | |||
3. | Šabíková Ana | ||||
6:1 6:1 | |||||
4. | Barillová Paula | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Ferencová V. Barillová P. | |||
6:0 6:0 | |||||
2. | Müllerová J. Zaicová D. | 8 SF F | |||
3. | Martinková M. Kolodžejová L. | ||||
skr | |||||
4. | Juhászová V. Domiková M. | 8 SF F | |||
5. | Kačalová R. Dienešová D. | ||||
6:4 6:3 | |||||
6. | Herdický P. Ferjaková K. | 8 SF F | |||
7. | Maščeníková D. Gombitová I. | ||||
6:4 7:5 | |||||
8. | (2) | Trebuňová Z. Šabíková A. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | USP | Ferencová Veronika | 31.10.2024 | 2002 | Ž | Tenisová akadémia Prešov | 36 | |||
2 | Barillová Paula | 31.10.2024 | 2002 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 56 | ||||
3 | Trebuňová Zuzana | 31.10.2023 !!! | 2004 | Ž | TK Mladosť Košice | 65 | ||||
4 | Šabíková Ana | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Zlaté Moravce | 85 | ||||
5 | Domiková Miriam | 31.10.2022 !!! | 2001 | Ž | TKM Betliar | 98 | ||||
6 | Juhászová Viktória | 31.10.2020 !!! | 2002 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 100 | ||||
7 | Zaicová Daniela | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Mladosť Košice | 103 | ||||
8 | Gombitová Ivana | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TJT Michalovce | 105 | ||||
9 | Čopianová Stela | 31.10.2022 !!! | 2003 | Ž | TK 1901 Spišská Nová Ves | 136 | ||||
10 | Kačalová Renáta | 31.10.2022 !!! | 2002 | Ž | TK GSM Prešov | 142 | ||||
11 | Kolesárová Ema | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | TK Dargov | 192 | ||||
12 | USP | Celušáková Nina | 31.10.2024 | 2004 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 197 | |||
13 | Martinková Michaela | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Mladosť Košice | 197 | ||||
14 | Cvanciger Lilly | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 261 | ||||
15 | Storošková Antónia | 31.10.2021 !!! | 2003 | Ž | TK Dargov | 297 | ||||
16 | Müllerová Jana | 31.10.2020 !!! | 2004 | Ž | TK Mladosť Košice | 338 | ||||
17 | Dienešová Dagmar | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TJ Sokol Prešov | 338 | ||||
18 | Fedáková Viktória | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TC 92 Levoča | 338 | ||||
19 | Maščeníková Diana | 31.10.2024 | 2003 | Ž | 1.TC Humenné | 338 | ||||
20 | Lenártová Lenka | 31.10.2023 !!! | 2004 | Ž | TK Slovan Bardejovské Kúpele | |||||
21 | Kolesárová Vanessa | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | Cassovia Tennis Academy Košice | |||||
22 | Kolodžejová Lea | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK DRANaM Košice | |||||
23 | USP | Herdický Patrícia Zara | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-d | TK Profitennis Academy Prešov | ||||
24 | Ferjaková Karin | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | |||||
25 | Maruščáková Zuzana | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | TK Mladosť Košice |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Jedličková Simona | 01. 01. 2019 12:45 | 2004 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 107 | ||||
2 | Kamenská Chiara | 29. 12. 2018 10:32 | 2005 | Ž | ŠA Trenčianske Teplice | 140 | ||||
3 | Kotianová Lenka | 03. 01. 2019 23:19 | 2003 | Ž | TO Slávia ŽU Žilina | 338 | ||||
4 | Legátová Lucia | 02. 01. 2019 21:10 | 2005 | Ž | TC 92 Levoča | 267 | ||||
5 | Podolcová Viktória | 03. 01. 2019 18:06 | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 132 | ||||
6 | Šafárová Sophia Sara | 03. 01. 2019 14:21 | 2002 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 54 | ||||
7 | Škvrndová Linda | 25. 12. 2018 12:21 | 2004 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 72 | ||||
8 | Stolárová Lenka | 17. 11. 2018 08:58 | 2005 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 90 | ||||
9 | Svatošová Miroslava | 30. 12. 2018 08:24 | 2005 | Ž | TK DRANaM Košice | 157 |