Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110092 - MŠK Poprad-Tatry | |||
Názov turnaja: | TATRY CUP 2019 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | hotel SIMI,T.Lomnica 40,Vysoké Tatry | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Plexipave | |
Vrchný rozhodca: | Lyach Ivan (B) | Počet dvorcov: | 2 | |
Zástupca rozhodcu: | Legnavská Bibiána (C) | |||
Termín od: | 24.11.2018 | Termín do: | 26.11.2018 | |
Kontakt: | Ivan Lyach | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905741798, | |||
Kontakt e-mail: | ivanlyach@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 22. 11. 2018 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 32 | 16 | - | 23.11.2018 16:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Ivan Lyach, ZVR: Bibiána Legnavská
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Knapová Tamara | ||||
skr | |||||
2. | Čopianová Stela | 32 16 8 SF F | |||
3. | Šašková Karolína | ||||
6:0 6:1 | |||||
4. | Trebuňová Zuzana | 32 16 8 SF F | |||
5. | Paľovská Nina | ||||
6:3 6:4 | |||||
6. | Škvrndová Linda | 32 16 8 SF F | |||
7. | Juhászová Viktória | ||||
6:4 6:4 | |||||
8. | Šašková Barbora | 32 16 8 SF F | |||
9. | Barillová Paula | ||||
6:1 6:2 | |||||
10. | Martinková Michaela | 32 16 8 SF F | |||
11. | Kalašová Zuzana | ||||
6:4 6:2 | |||||
12. | Vancelová Zuzana | 32 16 8 SF F | |||
13. | Šarinová Sára | ||||
6:2 6:1 | |||||
14. | Stolárová Lenka | 32 16 8 SF F | |||
15. | Grešová Ivana | ||||
6:4 6:0 | |||||
16. | Smoleňová Martina | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Knapová T. Paľovská N. | |||
2. | BYE | 8 SF F | |||
3. | Čopianová S. Grešová I. | ||||
6:7(5) 6:1 10:8 | |||||
4. | Kalašová Z. Stolárová L. | 8 SF F | |||
5. | Celušáková N. Barillová P. | ||||
6:4 6:3 | |||||
6. | Smoleňová M. Smoleňová N. | 8 SF F | |||
7. | Martinková M. Kolodžejová L. | ||||
6:1 6:1 | |||||
8. | (2) | Juhászová V. Trebuňová Z. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Knapová Tamara | 31.10.2024 | 2002 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 16 | ||||
2 | Smoleňová Martina | 31.10.2025 | 2003 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 28 | ||||
3 | Paľovská Nina | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 39 | ||||
4 | Vancelová Zuzana | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TK Žilina | 51 | ||||
5 | Barillová Paula | 31.10.2024 | 2002 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 56 | ||||
6 | Trebuňová Zuzana | 31.10.2023 !!! | 2004 | Ž | TK Mladosť Košice | 65 | ||||
7 | Šarinová Sára | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 66 | ||||
8 | Naňová Gabriela | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 67 | ||||
9 | Škvrndová Linda | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 72 | ||||
10 | Šašková Karolína | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Tvrdošín | 78 | ||||
11 | Stolárová Lenka | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 90 | ||||
12 | Juhászová Viktória | 31.10.2020 !!! | 2002 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 100 | ||||
13 | Gombitová Ivana | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TJT Michalovce | 105 | ||||
14 | Grešová Ivana | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK 1901 Spišská Nová Ves | 107 | ||||
15 | Čopianová Stela | 31.10.2022 !!! | 2003 | Ž | TK 1901 Spišská Nová Ves | 136 | ||||
16 | Svatošová Miroslava | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK DRANaM Košice | 157 | ||||
17 | Kalašová Zuzana | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Mladosť Košice | 188 | ||||
18 | Celušáková Nina | 31.10.2024 | 2004 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 197 | ||||
19 | Martinková Michaela | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Mladosť Košice | 197 | ||||
20 | Gejdošová Sára | 31.10.2025 | 2005 | Ž | Šport Park Lúčky | 253 | ||||
21 | Cvanciger Lilly | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 261 | ||||
22 | USP | Smoleňová Natália | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | MŠK Poprad-Tatry | 286 | |||
23 | Šašková Barbora | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Tvrdošín | 338 | ||||
24 | Suchá Lujza | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | TK Dargov | 338 | ||||
25 | Müllerová Jana | 31.10.2020 !!! | 2004 | Ž | TK Mladosť Košice | 338 | ||||
26 | USP | Kotianová Lenka | 31.10.2019 !!! | 2003 | Ž | TO Slávia ŽU Žilina | 338 | |||
27 | USP | Kolodžejová Lea | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK DRANaM Košice | ||||
28 | USP | Lenártová Lenka | 31.10.2023 !!! | 2004 | Ž | TK Slovan Bardejovské Kúpele |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Barteková Sára | 21. 11. 2018 18:45 | 2003 | Ž | TK AS Trenčín | 104 | ||||
2 | Gombitová Alexandra | 18. 11. 2018 21:39 | 2004 | Ž | TJT Michalovce | 130 | ||||
3 | Košlíková Viktoria Dominika | 21. 11. 2018 18:18 | 2005 | Ž | TK Tennis Classic Bratislava | 338 | ||||
4 | Krajmer Karolína | 18. 11. 2018 22:29 | 2006 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | |||||
5 | Modlová Sofia Markéta | 22. 11. 2018 13:06 | 2004 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | |||||
6 | Pinková Lucia | 20. 11. 2018 17:33 | 2003 | Ž | Lieskovský tenisový klub-LTC | 63 | ||||
7 | Šabíková Ana | 21. 11. 2018 09:56 | 2004 | Ž | TK Zlaté Moravce | 85 | ||||
8 | Storošková Antónia | 21. 11. 2018 16:55 | 2003 | Ž | TK Dargov | 297 |