Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080060 - Tenisový klub Dúbravka BA | |||
Názov turnaja: | HM BRATISLAVA TOUR 2019 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Bratislava , Lysáková ulica 1 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Paluš Radovan (B) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Vavro Michal (A) | |||
Termín od: | 19.01.2019 | Termín do: | 21.01.2019 | |
Kontakt: | Mgr. Michal Vavro | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0902144139, | |||
Kontakt e-mail: | miso.sro@atlas.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 17. 01. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 32 | 16 | - | 18.01.2019 8:30 | Lysáková ulica |
dorastenky | 32 | 16 | - | 18.01.2019 8:30 | Lysáková ulica |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie CH/D
VR: Radovan Paluš, ZVR: Michal Vavro
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Mayerová Mia | ||||
6:3 6:3 | |||||
2. | Babíková Noemi | 32 16 8 SF F | |||
3. | Stanová Zina | ||||
2:6 6:2 10:6 | |||||
4. | Struhárová Michaela | 32 16 8 SF F | |||
5. | Rečková Daniela | ||||
6:2 6:1 | |||||
6. | Pirohová Dominika | 32 16 8 SF F | |||
7. | Gemzická Adela | ||||
7:5 6:2 | |||||
8. | Haňdiaková Karin | 32 16 8 SF F | |||
9. | Lacková Viktória | ||||
6:2 7:5 | |||||
10. | Bučič Veronika | 32 16 8 SF F | |||
11. | Cíleková Laura | ||||
6:3 6:0 | |||||
12. | Ptáčková Patrícia | 32 16 8 SF F | |||
13. | Mihálová Slávka | ||||
6:3 7:5 | |||||
14. | Hubinská Mária | 32 16 8 SF F | |||
15. | Provazníková Agáta | ||||
6:3 6:2 | |||||
16. | Krivosudská Lucia | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Mayerová M. Haňdiaková K. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Ptáčková P. Provazníková A. | ||||
4. | BYE | 16 8 SF F | |||
5. | Volná Z. Sameliaková K. | ||||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Babíková N. Kratochvílová K. | ||||
6:4 6:2 | |||||
8. | Rečková D. Struhárová M. | 16 8 SF F | |||
9. | BYE | ||||
10. | Lacková V. Gemzická A. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | Stanová Z. Coddington S. | 16 8 SF F | |||
13. | BYE | ||||
14. | Bučič V. Cíleková L. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Krivosudská L. Švorcová K. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Mayerová Mia | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 37 | ||||
2 | Krivosudská Lucia | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 47 | ||||
3 | Rečková Daniela | 31.10.2023 !!! | 2003 | Ž | Tenis Club Nové Zámky | 59 | ||||
4 | Ptáčková Patrícia | 31.10.2022 !!! | 2002 | Ž | AŠK Skalica | 60 | ||||
5 | Struhárová Michaela | 31.10.2020 !!! | 2002 | Ž | TK Zohor | 64 | ||||
6 | Naňová Gabriela | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 67 | ||||
7 | Švorcová Klára Mária | 31.10.2024 | 2003 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 68 | ||||
8 | Haňdiaková Karin | 31.10.2023 !!! | 2002 | Ž | United Tennis Academy BA | 71 | ||||
9 | Lacková Viktória | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 75 | ||||
10 | Volná Zuzana | 31.10.2020 !!! | 2001 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 77 | ||||
11 | Stanová Zina | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Slovan Bratislava | 79 | ||||
12 | Coddington Sara | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TK Petržalka | 87 | ||||
13 | Provazníková Agáta | 31.10.2024 | 2004 | Ž | AŠK Skalica | 89 | ||||
14 | Babíková Noemi | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 96 | ||||
15 | Hubinská Mária | 31.10.2023 !!! | 2003 | Ž | Oukey Tenis Chorvátsky Grob | 113 | ||||
16 | Šurinová Simona | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | TK Inter Bratislava | 114 | ||||
17 | Kratochvílová Karin | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TK Petržalka | 116 | ||||
18 | Čelustková Klára | 31.10.2022 !!! | 2002 | Ž | TK 77 Skalica | 121 | ||||
19 | Podolcová Viktória | 31.10.2021 !!! | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 132 | ||||
20 | Vizváryová Veronika | 31.10.2023 !!! | 2004 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 137 | ||||
21 | Sameliaková Klára | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 153 | ||||
22 | Veličová Nina | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK AS Trenčín | 163 | ||||
23 | Palkovičová Viktoria | 31.10.2021 !!! | 2004 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 168 | ||||
24 | Bučič Veronika | 31.10.2021 !!! | 2004 | Ž | TK Petržalka | 174 | ||||
25 | USP | Mihálová Slávka | 31.10.2025 | 2004 | Ž | TK Senica | 175 | |||
26 | USP | Gemzická Adela | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 241 | |||
27 | USP | Šramková Tamara | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 270 | |||
28 | USP | Kutešová Emma | 31.10.2024 | 2005 | Ž | Tenisový klub Dúbravka BA | 297 | |||
29 | USP | Pirohová Dominika | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | ||||
30 | USP | Panáková Veronika | 31.10.2025 | 2005 | Ž | VTC Pezinok | ||||
31 | USP | Simonová Sophia | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||
32 | USP | Cíleková Laura | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Líšková Liliana | 25. 11. 2018 | 2004 | Ž | TK Petržalka | 175 | |||||
2 | Rakovská Anna Ester | 06. 12. 2018 | 2003 | Ž | TK Petržalka | 253 | |||||
3 | Hevessy Nina Mária | 22. 11. 2018 | 2005 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 286 | |||||
4 | Kotianová Lenka | 17. 11. 2018 | 2003 | Ž | TO Slávia ŽU Žilina | 338 | |||||
5 | Košlíková Viktoria Dominika | 10. 12. 2018 | 2005 | Ž | TK Tennis Classic Bratislava | 338 | |||||
6 | Vatlavicová Monika | 16. 11. 2018 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 338 | |||||
7 | Moravanská Klára | 29. 12. 2018 | 2005 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 338 | |||||
8 | Mydlárová Barbora | 20. 11. 2018 | 2004 | Ž | TC ROYAL Bratislava | ||||||
9 | Potičná Vivienne | 10. 12. 2018 | 2006 | D-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | ||||||
10 | Dekanová Vanessa | 27. 12. 2018 | 2006 | D-d | LTC Leopoldov |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Galovičová Laura | 12. 01. 2019 | 2002 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 215 | |||||
2 | Ifailova Sofia | 07. 01. 2019 | 2003 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Balontayová Lucia | 14. 01. 2019 20:20 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 123 | ||||
2 | Barteková Sára | 16. 01. 2019 18:27 | 2003 | Ž | TK AS Trenčín | 104 | ||||
3 | Blahová Daniela | 17. 01. 2019 06:16 | 2005 | Ž | Tenisový klub Dúbravka BA | |||||
4 | Čuboňová Žofia | 17. 01. 2019 07:29 | 2004 | Ž | JJ Tenis Trnava | 83 | ||||
5 | Danišková Kristína | 13. 01. 2019 20:15 | 2004 | Ž | TKM - Tenisový klub Madunice | 118 | ||||
6 | Daubnerová Nikola | 17. 01. 2019 09:07 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 102 | ||||
7 | Dobrucká Natália | 18. 01. 2019 07:41 | 2005 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 233 | ||||
8 | Fuňová Sofia | 16. 01. 2019 14:42 | 2004 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 338 | ||||
9 | Gavalcová Terézia | 16. 01. 2019 22:48 | 2004 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 168 | ||||
10 | Hrabovská Karolína | 17. 01. 2019 14:10 | 2004 | Ž | TK Tennis Classic Bratislava | 270 | ||||
11 | Hrabovská Laura | 16. 01. 2019 11:49 | 2001 | Ž | Hi-Ten TAC D. Streda | 83 | ||||
12 | Kamenská Chiara | 14. 01. 2019 09:55 | 2005 | Ž | ŠA Trenčianske Teplice | 140 | ||||
13 | Kerdíková Sandra Mária | 15. 01. 2019 21:09 | 2002 | Ž | Tenisový klub Dúbravka BA | 33 | ||||
14 | Klanduchová Michaela | 14. 01. 2019 09:19 | 2003 | Ž | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 75 | ||||
15 | Krajčovičová Ashley | 16. 01. 2019 07:07 | 2005 | Ž | LTC Leopoldov | 261 | ||||
16 | Krajmer Karolína | 10. 01. 2019 16:49 | 2006 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | |||||
17 | Martináková Alexandra | 09. 01. 2019 19:37 | 2003 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 175 | ||||
18 | Náčinová Matilda | 18. 01. 2019 06:44 | 2006 | D-d | TC TALENT Bratislava | |||||
19 | Nádaská Laura | 16. 01. 2019 12:36 | 2004 | Ž | JJ Tenis Trnava | 70 | ||||
20 | Nebylová Paula | 16. 01. 2019 10:36 | 2004 | Ž | Tennis club Veľké Kostoľany | 267 | ||||
21 | Pavlíková Vladimíra | 17. 01. 2019 09:41 | 2004 | Ž | Tennis club Veľké Kostoľany | 135 | ||||
22 | Pechová Anna Mária | 17. 01. 2019 21:27 | 2005 | Ž | LTC Leopoldov | 338 | ||||
23 | Pláteníková Ela | 15. 01. 2019 22:02 | 2004 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 74 | ||||
24 | Pleváková Ema | 17. 01. 2019 11:05 | 2003 | Ž | OZ ŠK Odema Púchov | 57 | ||||
25 | Polakovičová Adela | 29. 12. 2018 11:59 | 2005 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 149 | ||||
26 | Poldaufová Simona | 15. 01. 2019 11:42 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 159 | ||||
27 | Šabíková Ana | 10. 01. 2019 20:26 | 2004 | Ž | TK Zlaté Moravce | 85 | ||||
28 | Samková Vanesa | 16. 01. 2019 16:13 | 2001 | Ž | TC Moravský Svätý Ján | 53 | ||||
29 | Ševčíková Laura | 17. 01. 2019 19:25 | 2003 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 145 | ||||
30 | Škvrndová Linda | 25. 12. 2018 12:23 | 2004 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 72 | ||||
31 | Sobihardová Hana | 17. 01. 2019 07:01 | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 109 | ||||
32 | Švorcová Ivona | 03. 12. 2018 10:34 | 2003 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 97 | ||||
33 | Uličná Zuzana | 15. 12. 2018 12:44 | 2003 | Ž | VTC Pezinok | 192 | ||||
34 | Vargová Nina | 18. 01. 2019 04:03 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 93 | ||||
35 | Vighová Nelly | 17. 01. 2019 05:51 | 2004 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 52 | ||||
36 | Vighová Vivienne | 17. 01. 2019 05:54 | 2003 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | 100 | ||||
37 | Zuzčáková Laura | 30. 01. 2019 07:43 [N] | 2005 | Ž | TK Tennis Classic Bratislava | 338 |