Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080087 - TK Jednotka Bratislava | |||
Názov turnaja: | TK JEDNOTKA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Prokofievova 5 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Šramková Lucia (A) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Grič Peter (B) | |||
Termín od: | 26.01.2019 | Termín do: | 28.01.2019 | |
Kontakt: | Lucia Šramková | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903232027, | |||
Kontakt e-mail: | tkjednotka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 24. 01. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 32 | 16 | - | 25.01.2019 10:00 | Prokofievova |
dorastenky | 24 | 12 | - | 25.01.2019 10:00 | Prokofievova |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie CH/D
VR: Lucia Šramková, ZVR: Peter Grič
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Struhárová Michaela | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Mrvová Natália | ||||
6:1 6:2 | |||||
4. | Mravcová Ema | 32 16 8 SF F | |||
5. | Vatlavicová Monika | ||||
6:2 6:0 | |||||
6. | Kamenská Chiara | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Coddington Sara | |||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Volná Zuzana | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Hevessy Nina Mária | ||||
6:3 6:1 | |||||
12. | Palkovičová Viktoria | 32 16 8 SF F | |||
13. | Sameliaková Klára | ||||
6:2 6:2 | |||||
14. | Podolcová Viktória | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (5-8) | Forgáčová Sára | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
18. | (5-8) | Stanová Zina | 32 16 8 SF F | ||
19. | Petrovičová Nella | ||||
6:2 6:1 | |||||
20. | Ševčíková Laura | 32 16 8 SF F | |||
21. | Lapšová Emma | ||||
6:2 6:3 | |||||
22. | Potičná Vivienne | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Haňdiaková Karin | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | (5-8) | Balontayová Lucia | 32 16 8 SF F | ||
27. | Hallová Ema | ||||
6:2 6:7(5) 10:6 | |||||
28. | Gavalcová Terézia | 32 16 8 SF F | |||
29. | Vizváryová Veronika | ||||
7:5 2:0 skr | |||||
30. | Šramková Tamara | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Švorcová Klára Mária | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Haňdiaková K. Stanová Z. | ||||
skr | |||||
2. | Mravcová E. Šramková T. | 8 SF F | |||
3. | Volná Z. Sameliaková K. | ||||
6:3 6:4 | |||||
4. | Coddington S. Švorcová K. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Struhárová Michaela | 31.10.2020 !!! | 2002 | Ž | TK Zohor | 64 | ||||
2 | USP | Švorcová Klára Mária | 31.10.2024 | 2003 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 68 | |||
3 | Haňdiaková Karin | 31.10.2023 !!! | 2002 | Ž | United Tennis Academy BA | 71 | ||||
4 | Volná Zuzana | 31.10.2020 !!! | 2001 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 77 | ||||
5 | Stanová Zina | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Slovan Bratislava | 79 | ||||
6 | Coddington Sara | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TK Petržalka | 87 | ||||
7 | Balontayová Lucia | 31.10.2025 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 123 | ||||
8 | Forgáčová Sára | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 128 | ||||
9 | Podolcová Viktória | 31.10.2021 !!! | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 132 | ||||
10 | Mrvová Natália | 31.10.2024 | 2005 | Ž | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 137 | ||||
11 | Vizváryová Veronika | 31.10.2023 !!! | 2004 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 137 | ||||
12 | Kamenská Chiara | 31.10.2024 | 2005 | Ž | ŠA Trenčianske Teplice | 140 | ||||
13 | Ševčíková Laura | 31.10.2021 !!! | 2003 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 145 | ||||
14 | Sameliaková Klára | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 153 | ||||
15 | Palkovičová Viktoria | 31.10.2021 !!! | 2004 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 168 | ||||
16 | Gavalcová Terézia | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 168 | ||||
17 | Lapšová Emma | 31.10.2025 | 2005 | Ž | Gevorg Tennis Club Trenčín | 179 | ||||
18 | Hallová Ema | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | 238 | ||||
19 | USP | Šramková Tamara | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 270 | |||
20 | USP | Hevessy Nina Mária | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 286 | |||
21 | Vatlavicová Monika | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 338 | ||||
22 | USP | Petrovičová Nella | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Petržalka | ||||
23 | USP | Potičná Vivienne | 31.10.2024 | 2006 | D-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | ||||
24 | USP | Mravcová Ema | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Moravanská Klára | 29. 12. 2018 | 2005 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 338 | |||||
2 | Čillíková Júlia | 09. 12. 2018 | 2004 | Ž | TŠ Advantage Bratislava | ||||||
3 | Dekanová Vanessa | 27. 12. 2018 | 2006 | D-d | LTC Leopoldov | ||||||
4 | Mydlárová Barbora | 20. 11. 2018 | 2004 | Ž | TC ROYAL Bratislava | ||||||
5 | Géciová Alexandra | 11. 12. 2018 | 2001 | Ž | TK Slávia STU Bratislava |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Blahová Barbora | 22. 01. 2019 | 2001 | Ž | TK Slávia STU Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Babíková Noemi | 19. 01. 2019 23:52 | 2004 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 96 | ||||
2 | Baniarová Nina | 18. 01. 2019 18:48 | 2004 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | 82 | ||||
3 | Blahová Daniela | 23. 01. 2019 21:24 | 2005 | Ž | Tenisový klub Dúbravka BA | |||||
4 | Brandisová Emma | 25. 01. 2019 07:20 | 2005 | Ž | TKM - Tenisový klub Madunice | 168 | ||||
5 | Bučič Veronika | 24. 01. 2019 23:08 | 2004 | Ž | TK Petržalka | 174 | ||||
6 | Celušáková Nina | 17. 12. 2018 23:13 | 2004 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 197 | ||||
7 | Cíleková Laura | 24. 01. 2019 18:01 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | |||||
8 | Danišková Kristína | 13. 01. 2019 20:17 | 2004 | Ž | TKM - Tenisový klub Madunice | 118 | ||||
9 | Fonód Lilla | 20. 01. 2019 19:36 | 2001 | Ž | MBTK Dunajská Streda | 215 | ||||
10 | Fuňová Sofia | 24. 01. 2019 06:59 | 2004 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 338 | ||||
11 | Galovičová Laura | 23. 01. 2019 22:28 | 2002 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 215 | ||||
12 | Gemzická Adela | 21. 01. 2019 11:02 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 241 | ||||
13 | Hrabovská Karolína | 20. 01. 2019 20:39 | 2004 | Ž | TK Tennis Classic Bratislava | 270 | ||||
14 | Hrabovská Laura | 20. 01. 2019 20:38 | 2001 | Ž | Hi-Ten TAC D. Streda | 83 | ||||
15 | Košlíková Viktoria Dominika | 21. 01. 2019 12:48 | 2005 | Ž | TK Tennis Classic Bratislava | 338 | ||||
16 | Kotianová Lenka | 24. 01. 2019 15:31 | 2003 | Ž | TO Slávia ŽU Žilina | 338 | ||||
17 | Kratochvílová Karin | 20. 01. 2019 18:17 | 2004 | Ž | TK Petržalka | 116 | ||||
18 | Lacková Viktória | 23. 01. 2019 11:51 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 75 | ||||
19 | Líšková Liliana | 24. 01. 2019 20:23 | 2004 | Ž | TK Petržalka | 175 | ||||
20 | Luhová Soňa | 10. 01. 2019 19:25 | 2002 | Ž | OZ ŠK Odema Púchov | 338 | ||||
21 | Martináková Alexandra | 24. 01. 2019 09:17 | 2003 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 175 | ||||
22 | Mihálová Slávka | 24. 01. 2019 14:54 | 2004 | Ž | TK Senica | 175 | ||||
23 | Naňová Gabriela | 15. 01. 2019 11:08 | 2003 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 67 | ||||
24 | Pavlíková Vladimíra | 22. 01. 2019 13:52 | 2004 | Ž | Tennis club Veľké Kostoľany | 135 | ||||
25 | Pechová Anna Mária | 22. 01. 2019 19:19 | 2005 | Ž | LTC Leopoldov | 338 | ||||
26 | Pirohová Dominika | 09. 01. 2019 22:45 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | |||||
27 | Pláteníková Ela | 25. 12. 2018 11:44 | 2004 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 74 | ||||
28 | Poldaufová Simona | 23. 01. 2019 20:05 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 159 | ||||
29 | Provazníková Agáta | 23. 01. 2019 11:16 | 2004 | Ž | AŠK Skalica | 89 | ||||
30 | Ptáčková Patrícia | 22. 01. 2019 20:08 | 2002 | Ž | AŠK Skalica | 60 | ||||
31 | Rakovská Anna Ester | 26. 01. 2019 09:18 | 2003 | Ž | TK Petržalka | 253 | ||||
32 | Šabíková Ana | 21. 01. 2019 18:52 | 2004 | Ž | TK Zlaté Moravce | 85 | ||||
33 | Šimonová Nina | 15. 01. 2019 19:15 | 2005 | Ž | TK AS Trenčín | 145 | ||||
34 | Simonová Sophia | 21. 01. 2019 19:18 | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
35 | Sobihardová Hana | 23. 01. 2019 10:37 | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 109 | ||||
36 | Švorcová Ivona | 03. 12. 2018 10:34 | 2003 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 97 | ||||
37 | Zuzčáková Laura | 27. 01. 2019 13:00 [N] | 2005 | Ž | TK Tennis Classic Bratislava | 338 |