Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100080 - Lieskovský tenisový klub-LTC | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hájik 405/17, Lieskovec 962 21 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Green set | |
Vrchný rozhodca: | Regendová Dagmar (A) | Počet dvorcov: | 2 | |
Zástupca rozhodcu: | Gajdošová Timea (K) | |||
Termín od: | 19.01.2019 | Termín do: | 21.01.2019 | |
Kontakt: | Ing. Jana Tužinská | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0915874845, mobil - 0905892677, | |||
Kontakt e-mail: | jana.tuzinska@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 17. 01. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 32 | 16 | - | 18.01.2019 12:00 | hala LTC |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Dagmar Regendová, ZVR: Timea Gajdošová
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Pinková Lucia | ||||
6:1 6:0 | |||||
2. | Fekiačová Daniela | 32 16 8 SF F | |||
3. | Forgáčová Sára | ||||
6:2 3:6 10:7 | |||||
4. | Barlová Timea | 32 16 8 SF F | |||
5. | Šabíková Ana | ||||
5:2 skr | |||||
6. | Čatovičová Lea | 32 16 8 SF F | |||
7. | Mešková Ema | ||||
6:3 7:5 | |||||
8. | Gombitová Ivana | 32 16 8 SF F | |||
9. | Plajová Nina | ||||
6:3 6:3 | |||||
10. | Svitková Sofia | 32 16 8 SF F | |||
11. | Melicháčová Eliška | ||||
6:2 6:4 | |||||
12. | Baniarová Nina | 32 16 8 SF F | |||
13. | Celušáková Nina | ||||
skr | |||||
14. | Ftorková Ella | 32 16 8 SF F | |||
15. | Hallová Ema | ||||
6:4 6:1 | |||||
16. | Klanduchová Michaela | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Čierna K. Pinková L. | |||
2. | BYE | 8 SF F | |||
3. | Šimonová A. Šabíková A. | ||||
6:1 6:1 | |||||
4. | Celušáková N. Modlová S. | 8 SF F | |||
5. | Melicháčová E. Forgáčová S. | ||||
6:3 6:4 | |||||
6. | Balontayová L. Perháčová T. | 8 SF F | |||
7. | BYE | ||||
8. | (2) | Fekiačová D. Klanduchová M. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Pinková Lucia | 31.10.2023 !!! | 2003 | Ž | Lieskovský tenisový klub-LTC | 63 | ||||
2 | Klanduchová Michaela | 31.10.2021 !!! | 2003 | Ž | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 75 | ||||
3 | Baniarová Nina | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | 82 | ||||
4 | Šabíková Ana | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Zlaté Moravce | 85 | ||||
5 | Perháčová Terézia | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK MŠK Žiar nad Hronom | 85 | ||||
6 | Gombitová Ivana | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TJT Michalovce | 105 | ||||
7 | Plajová Nina | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | 109 | ||||
8 | Barlová Timea | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | 122 | ||||
9 | Balontayová Lucia | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 123 | ||||
10 | USP | Čierna Karolína | 31.10.2020 !!! | 2001 | Ž | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 125 | |||
11 | Forgáčová Sára | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 128 | ||||
12 | Fekiačová Daniela | 31.10.2024 | 2001 | Ž | TK Elán Veľký Krtíš | 129 | ||||
13 | Melicháčová Eliška | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | 145 | ||||
14 | Šimonová Alexandra | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | 152 | ||||
15 | Mudranincová Sofia | 31.10.2023 !!! | 2004 | Ž | TK AS Trenčín | 155 | ||||
16 | Poldaufová Simona | 31.10.2024 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 159 | ||||
17 | Mešková Ema | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 168 | ||||
18 | Celušáková Nina | 31.10.2024 | 2004 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 197 | ||||
19 | Svitková Sofia | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Žilina | 212 | ||||
20 | Hallová Ema | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | 238 | ||||
21 | USP | Vargová Rebeka | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 308 | |||
22 | USP | Dušičková Eliška | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK TENNis FUN B.Bystrica | 338 | |||
23 | USP | Ftorková Ella | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Kysucké Nové Mesto | 338 | |||
24 | USP | Čatovičová Lea | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | 338 | |||
25 | USP | Golianová Paulína | 31.10.2021 !!! | 2003 | Ž | Top tennis academy Zvolen | 338 | |||
26 | USP | Šašková Barbora | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Tvrdošín | 338 | |||
27 | Modlová Sofia Markéta | 31.10.2024 | 2004 | Ž | MŠK Poprad-Tatry |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Danišková Kristína | 13. 01. 2019 20:15 | 2004 | Ž | TKM - Tenisový klub Madunice | 118 | ||||
2 | Drugdová Salma | 16. 01. 2019 23:48 | 2004 | Ž | Fresh club Zvolen | 50 | ||||
3 | Garguláková Barbora | 17. 01. 2019 06:25 | 2005 | Ž | TK Žilina | 149 | ||||
4 | Gedayová Michaela | 17. 01. 2019 14:09 | 2005 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | 183 | ||||
5 | Gejdošová Sára | 17. 01. 2019 22:49 | 2005 | Ž | Šport Park Lúčky | 253 | ||||
6 | Grajciarová Nikola | 16. 01. 2019 19:01 | 2003 | Ž | Fresh club Zvolen | 130 | ||||
7 | Jančíková Alex | 11. 01. 2019 20:15 | 2005 | Ž | TK TENNis FUN B.Bystrica | 338 | ||||
8 | Jedličková Simona | 17. 01. 2019 20:12 | 2004 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 107 | ||||
9 | Juhászová Viktória | 17. 01. 2019 12:26 | 2002 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 100 | ||||
10 | Korepanova Ekaterina | 16. 01. 2019 10:43 | 2005 | Ž | TŠ Advantage Bratislava | |||||
11 | Kotianová Lenka | 16. 01. 2019 21:11 | 2003 | Ž | TO Slávia ŽU Žilina | 338 | ||||
12 | Krieková Radoslava | 17. 01. 2019 19:31 | 2001 | Ž | Lieskovský tenisový klub-LTC | 87 | ||||
13 | Nováková Vanessa | 17. 01. 2019 17:44 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava | |||||
14 | Podolcová Viktória | 16. 01. 2019 21:36 | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 132 | ||||
15 | Surovčíková Nina | 15. 01. 2019 15:40 | 2006 | D-d | TK Žilina | 320 | ||||
16 | Trebuňová Zuzana | 17. 01. 2019 16:51 | 2004 | Ž | TK Mladosť Košice | 65 | ||||
17 | Žuffová Yvonna | 16. 01. 2019 19:11 | 2002 | Ž | TK TENNis FUN B.Bystrica | 12 |