Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100080 - Lieskovský tenisový klub-LTC | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hájik 405/17, Lieskovec 962 21 | |||
Trieda: | Halové regionálne majstrovstvá | Povrch: | Green set | |
Vrchný rozhodca: | Pavlovský Tomáš (A) | Počet dvorcov: | 2 | |
Zástupca rozhodcu: | Gajdošová Timea (K) | |||
Termín od: | 15.12.2018 | Termín do: | 18.12.2018 | |
Kontakt: | Ing. Jana Tužinská | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0915874845, mobil - 0905892677, | |||
Kontakt e-mail: | jana.tuzinska@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 13. 12. 2018 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 32 | 16 | - | 14.12.2018 10:00 | SsTZ |
Poznámky:
Rozpis, rozpis2, správa
VR: Tomáš Pavlovský, ZVR: Timea Gajdošová
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Ďarmatiová Nina | ||||
6:3 6:1 | |||||
2. | Krieková Radoslava | 32 16 8 SF F | |||
3. | Balus Irina | ||||
7:5 5:7 10:8 | |||||
4. | Janigová Petra | 32 16 8 SF F | |||
5. | Mikušová Patrícia | ||||
6:2 6:0 | |||||
6. | Baniarová Nina | 32 16 8 SF F | |||
7. | Klanduchová Michaela | ||||
6:2 6:3 | |||||
8. | Piatrová Sára | 32 16 8 SF F | |||
9. | Barčíková Alexandra | ||||
skr | |||||
10. | Jančíková Alex | 32 16 8 SF F | |||
11. | Šašková Karolína | ||||
6:4 6:3 | |||||
12. | Zelinová Tereza | 32 16 8 SF F | |||
13. | Pleváková Ema | ||||
1:6 6:4 10:5 | |||||
14. | Plajová Nina | 32 16 8 SF F | |||
15. | Krajmer Karolína | ||||
skr | |||||
16. | Maliňák Lucia | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Maliňák L. Zelinová T. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Šašková K. Plajová N. | ||||
4. | BYE | 16 8 SF F | |||
5. | Grajciarová N. Perháčová T. | ||||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Balus I. Drugdová S. | ||||
6:1 6:2 | |||||
8. | Piatrová S. Zapletalová A. | 16 8 SF F | |||
9. | BYE | ||||
10. | Janigová P. Pleváková E. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | Melicháčová E. Gejdošová S. | 16 8 SF F | |||
13. | BYE | ||||
14. | Baniarová N. Barčíková A. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Ďarmatiová N. Krieková R. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Ďarmatiová Nina | 31.10.2023 !!! | 2003 | Ž | Lieskovský tenisový klub-LTC | 24 | ||||
2 | Maliňák Lucia | 31.10.2020 !!! | 2001 | Ž | OZ ŠK Odema Púchov | 42 | ||||
3 | USP | Mikušová Patrícia | 31.10.2022 !!! | 2001 | Ž | TA M. Ryšavého Bojnice | 43 | |||
4 | Zelinová Tereza | 31.10.2024 | 2002 | Ž | TK Žilina | 48 | ||||
5 | Drugdová Salma | 31.10.2024 | 2004 | Ž | Fresh club Zvolen | 50 | ||||
6 | Pleváková Ema | 31.10.2023 !!! | 2003 | Ž | OZ ŠK Odema Púchov | 57 | ||||
7 | Barčíková Alexandra | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TK Žilina | 58 | ||||
8 | Pinková Lucia | 31.10.2023 !!! | 2003 | Ž | Lieskovský tenisový klub-LTC | 63 | ||||
9 | Piatrová Sára | 31.10.2020 !!! | 2002 | Ž | Lieskovský tenisový klub-LTC | 68 | ||||
10 | Klanduchová Michaela | 31.10.2021 !!! | 2003 | Ž | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 75 | ||||
11 | Šašková Karolína | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Tvrdošín | 78 | ||||
12 | Dudová Sara | 31.10.2020 !!! | 2002 | Ž | TK Žilina | 81 | ||||
13 | Baniarová Nina | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | 82 | ||||
14 | Perháčová Terézia | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK MŠK Žiar nad Hronom | 85 | ||||
15 | Krieková Radoslava | 31.10.2020 !!! | 2001 | Ž | Lieskovský tenisový klub-LTC | 87 | ||||
16 | WC | Jedličková Simona | 31.10.2024 | 2004 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 107 | |||
17 | Plajová Nina | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | 109 | ||||
18 | WC | Barlová Timea | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | 122 | |||
19 | Balus Irina | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 126 | ||||
20 | USP | Fekiačová Daniela | 31.10.2024 | 2001 | Ž | TK Elán Veľký Krtíš | 129 | |||
21 | Grajciarová Nikola | 31.10.2023 !!! | 2003 | Ž | Fresh club Zvolen | 130 | ||||
22 | Melicháčová Eliška | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | 145 | ||||
23 | Janigová Petra | 31.10.2025 | 2005 | Ž | MatchPoint Tennis Club Púchov | 161 | ||||
24 | Gejdošová Sára | 31.10.2025 | 2005 | Ž | Šport Park Lúčky | 253 | ||||
25 | Vargová Rebeka | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 308 | ||||
26 | Čatovičová Lea | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | 338 | ||||
27 | Jančíková Alex | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | TK TENNis FUN B.Bystrica | 338 | ||||
28 | Kotianová Lenka | 31.10.2019 !!! | 2003 | Ž | TO Slávia ŽU Žilina | 338 | ||||
29 | REG | Zapletalová Alexandra | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | ||||
30 | REG | Krajmer Karolína | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Čierna Karolína | 10. 12. 2018 19:49 | 2001 | Ž | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 125 | ||||
2 | Filipková Emma | 12. 12. 2018 19:00 | 2005 | Ž | TK TENNis FUN B.Bystrica | 41 | ||||
3 | Garguláková Barbora | 14. 12. 2018 07:10 | 2005 | Ž | TK Žilina | 149 | ||||
4 | Chudejová Mia | 13. 12. 2018 09:50 | 2003 | Ž | TK Žilina | 17 | ||||
5 | Karasová Emma | 12. 12. 2018 22:29 | 2006 | D-d | Šport Park Lúčky | 197 | ||||
6 | Koppová Natália | 10. 12. 2018 19:05 | 2006 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | |||||
7 | Šašková Barbora | 13. 12. 2018 15:00 | 2005 | Ž | TK Tvrdošín | 338 | ||||
8 | Šimonová Alexandra | 13. 12. 2018 15:25 | 2004 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | 152 | ||||
9 | Svitková Sofia | 09. 12. 2018 23:32 | 2005 | Ž | TK Žilina | 212 | ||||
10 | Vancelová Zuzana | 09. 12. 2018 08:44 | 2004 | Ž | TK Žilina | 51 |