Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100107 - OZ ŠK Odema Púchov | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nábrežie slobody 1926/4 02001 Púchov | |||
Trieda: | Halové MSR | Povrch: | Herculan TC | |
Vrchný rozhodca: | Luhový Ivan (A) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Lazorová Angela (A) | |||
Termín od: | 09.02.2019 | Termín do: | 12.02.2019 | |
Kontakt: | Michal Ďurovec | |||
Kontakt tel.: | mobil - 421907647687, | |||
Kontakt e-mail: | michal.durovec@matchpointtennis.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 07. 02. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 32 | 16 | - | 09.02.2019 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, organizačný výbor, NOMINÁCIA, správa
VR: Ivan Luhový, ZVR: Angela Lazorová
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Méri Eszter | ||||
skr | |||||
2. | Hubeková Emma | 32 16 8 SF F | |||
3. | Bolebruchová Ema | ||||
6:4 6:1 | |||||
4. | Zelníčková Radka | 32 16 8 SF F | |||
5. | Supák Chiara Renáta | ||||
6:1 6:3 | |||||
6. | Daubnerová Nikola | 32 16 8 SF F | |||
7. | Lacová Kristína | ||||
6:3 6:3 | |||||
8. | Ďarmatiová Nina | 32 16 8 SF F | |||
9. | Baraniaková Ema | ||||
6:2 6:4 | |||||
10. | Baraniaková Terézia | 32 16 8 SF F | |||
11. | Janigová Petra | ||||
6:2 6:3 | |||||
12. | Behúlová Bianca | 32 16 8 SF F | |||
13. | Žuffová Yvonna | ||||
6:1 6:2 | |||||
14. | Vargová Nina | 32 16 8 SF F | |||
15. | Tóthová Emma | ||||
5:7 6:4 7:6(5) | |||||
16. | Suchánková Sara | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Suchánková S. Zelníčková R. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Barčíková A. Vargová N. | ||||
6:4 3:6 10:7 | |||||
4. | Drugdová S. Tóthová E. | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Paveleková Z. Supák C. | |||
7:5 6:3 | |||||
6. | Bolebruchová E. Schwarcová N. | 16 8 SF F | |||
7. | Chudejová M. Maliňák L. | ||||
6:4 4:6 10:4 | |||||
8. | Janigová P. Kyseľová N. | 16 8 SF F | |||
9. | Kmošková B. Kozáková K. | ||||
2:6 6:3 11:9 | |||||
10. | Bérešová L. Mráziková K. | 16 8 SF F | |||
11. | Baraniaková E. Baraniaková T. | ||||
7:6(5) 3:6 10:7 | |||||
12. | (3-4) | Ďarmatiová N. Méri E. | 16 8 SF F | ||
13. | Filipková E. Pláteníková E. | ||||
6:3 7:6(4) | |||||
14. | Kerdíková S. Lacová K. | 16 8 SF F | |||
15. | Daubnerová N. Smoleňová M. | ||||
7:5 6:2 | |||||
16. | (2) | Behúlová B. Žuffová Y. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Méri Eszter | 31.10.2024 | 2002 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 4 | ||||
2 | Suchánková Sara | 31.10.2025 | 2003 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 6 | ||||
3 | Supák Chiara Renáta | 31.10.2020 !!! | 2001 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 8 | ||||
4 | Behúlová Bianca | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | 11 | ||||
5 | Žuffová Yvonna | 31.10.2025 | 2002 | Ž | TK TENNis FUN B.Bystrica | 12 | ||||
6 | Zelníčková Radka | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 13 | ||||
7 | Baraniaková Ema | 31.10.2024 | 2002 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 14 | ||||
8 | Chudejová Mia | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TK Žilina | 17 | ||||
9 | Slabá Natália | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 19 | ||||
10 | Bolebruchová Ema | 31.10.2025 | 2003 | Ž | JJ Tenis Trnava | 21 | ||||
11 | Bérešová Laura | 31.10.2022 !!! | 2002 | Ž | Tenisová akadémia Prešov | 22 | ||||
12 | Paveleková Zuzana | 31.10.2023 !!! | 2001 | Ž | TK DRANaM Košice | 23 | ||||
13 | Ďarmatiová Nina | 31.10.2023 !!! | 2003 | Ž | Lieskovský tenisový klub-LTC | 24 | ||||
14 | Mráziková Kristína | 31.10.2024 | 2001 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 27 | ||||
15 | Smoleňová Martina | 31.10.2025 | 2003 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 28 | ||||
16 | Baraniaková Terézia | 31.10.2024 | 2002 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 29 | ||||
17 | Kmošková Barbora | 31.10.2022 !!! | 2002 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 30 | ||||
18 | Hubeková Emma | 31.10.2024 | 2001 | Ž | TK Zohor | 32 | ||||
19 | Kerdíková Sandra Mária | 31.10.2024 | 2002 | Ž | Tenisový klub Dúbravka BA | 33 | ||||
20 | Tóthová Emma | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 34 | ||||
21 | Paľovská Nina | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 39 | ||||
22 | Filipková Emma | 31.10.2019 !!! | 2005 | Ž | TK TENNis FUN B.Bystrica | 41 | ||||
23 | Maliňák Lucia | 31.10.2020 !!! | 2001 | Ž | OZ ŠK Odema Púchov | 42 | ||||
24 | Mikušová Patrícia | 31.10.2022 !!! | 2001 | Ž | TA M. Ryšavého Bojnice | 43 | ||||
25 | USP | Zelinová Tereza | 31.10.2024 | 2002 | Ž | TK Žilina | 48 | |||
26 | Drugdová Salma | 31.10.2024 | 2004 | Ž | Fresh club Zvolen | 50 | ||||
27 | Barčíková Alexandra | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TK Žilina | 58 | ||||
28 | Lacová Kristína | 31.10.2023 !!! | 2001 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 61 | ||||
29 | Pláteníková Ela | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 74 | ||||
30 | Vargová Nina | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 93 | ||||
31 | Daubnerová Nikola | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 102 | ||||
32 | USP | Janigová Petra | 31.10.2025 | 2005 | Ž | MatchPoint Tennis Club Púchov | 161 |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Schwarcová Natália | 06. 12. 2018 | 2001 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 20 | |||||
2 | Lukáčová Sandra | 17. 12. 2018 | 2002 | Ž | Tenisová akadémia Prešov | 35 | |||||
3 | Ferencová Veronika | 21. 11. 2018 | 2002 | Ž | Tenisová akadémia Prešov | 36 | |||||
4 | Mayerová Mia | 15. 11. 2018 | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 37 | |||||
5 | Horáková Petra | 27. 12. 2018 | 2001 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 38 | |||||
6 | Gondorová Miriam | 05. 12. 2018 | 2003 | Ž | TJT Michalovce | 44 | |||||
7 | Kusý Alzugaray Janika | 20. 01. 2019 | 2001 | Ž | Oukey Tenis Chorvátsky Grob | 45 | |||||
8 | Martonová Ema | 21. 11. 2018 | 2001 | Ž | TK F1 Poprad | 46 | |||||
9 | Krivosudská Lucia | 15. 11. 2018 | 2003 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 47 | |||||
10 | Vighová Nelly | 17. 12. 2018 | 2004 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 52 | |||||
11 | Samková Vanesa | 27. 11. 2018 | 2001 | Ž | TC Moravský Svätý Ján | 53 | |||||
12 | Barillová Paula | 27. 11. 2018 | 2002 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 56 | |||||
13 | Rečková Daniela | 17. 11. 2018 | 2003 | Ž | Tenis Club Nové Zámky | 59 | |||||
14 | Kaňovská Sabína | 15. 11. 2018 | 2003 | Ž | TC Topoľčany | 62 | |||||
15 | Pinková Lucia | 15. 11. 2018 | 2003 | Ž | Lieskovský tenisový klub-LTC | 63 | |||||
16 | Naňová Gabriela | 17. 11. 2018 | 2003 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 67 | |||||
17 | Švorcová Klára Mária | 19. 11. 2018 | 2003 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 68 | |||||
18 | Nádaská Laura | 25. 12. 2018 | 2004 | Ž | JJ Tenis Trnava | 70 | |||||
19 | Haňdiaková Karin | 07. 01. 2019 | 2002 | Ž | United Tennis Academy BA | 71 | |||||
20 | Škvrndová Linda | 15. 11. 2018 | 2004 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 72 | |||||
21 | Klanduchová Michaela | 20. 11. 2018 | 2003 | Ž | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 75 | |||||
22 | Lacková Viktória | 17. 11. 2018 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 75 | |||||
23 | Volná Zuzana | 24. 11. 2018 | 2001 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 77 | |||||
24 | Šašková Karolína | 22. 01. 2019 | 2004 | Ž | TK Tvrdošín | 78 | |||||
25 | Baniarová Nina | 10. 01. 2019 | 2004 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | 82 | |||||
26 | Hrabovská Laura | 25. 11. 2018 | 2001 | Ž | Hi-Ten TAC D. Streda | 83 | |||||
27 | Čuboňová Žofia | 26. 01. 2019 | 2004 | Ž | JJ Tenis Trnava | 83 | |||||
28 | Krieková Radoslava | 06. 12. 2018 | 2001 | Ž | Lieskovský tenisový klub-LTC | 87 | |||||
29 | Coddington Sara | 09. 01. 2019 | 2004 | Ž | TK Petržalka | 87 | |||||
30 | Provazníková Agáta | 17. 12. 2018 | 2004 | Ž | AŠK Skalica | 89 | |||||
31 | Kozáková Kristína | 16. 11. 2018 | 2001 | Ž | TK TENNis FUN B.Bystrica | 95 | |||||
32 | Mičová Nina | 23. 11. 2018 | 2002 | Ž | TK Matchpoint Trebatice | 99 | |||||
33 | Vighová Vivienne | 17. 12. 2018 | 2003 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | 100 | |||||
34 | Barteková Sára | 16. 12. 2018 | 2003 | Ž | TK AS Trenčín | 104 | |||||
35 | Plajová Nina | 03. 01. 2019 | 2004 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | 109 | |||||
36 | Šurinová Simona | 19. 12. 2018 | 2005 | Ž | TK Inter Bratislava | 114 | |||||
37 | Kratochvílová Karin | 05. 01. 2019 | 2004 | Ž | TK Petržalka | 116 | |||||
38 | Balus Irina | 25. 11. 2018 | 2005 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 126 | |||||
39 | Pavlíková Vladimíra | 26. 12. 2018 | 2004 | Ž | Tennis club Veľké Kostoľany | 135 | |||||
40 | Čopianová Stela | 15. 12. 2018 | 2003 | Ž | TK 1901 Spišská Nová Ves | 136 | |||||
41 | Vizváryová Veronika | 15. 11. 2018 | 2004 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 137 | |||||
42 | Kamenská Chiara | 18. 01. 2019 | 2005 | Ž | ŠA Trenčianske Teplice | 140 | |||||
43 | Melicháčová Eliška | 22. 11. 2018 | 2004 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | 145 | |||||
44 | Gavalcová Terézia | 20. 11. 2018 | 2004 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 168 | |||||
45 | Líšková Liliana | 25. 11. 2018 | 2004 | Ž | TK Petržalka | 175 | |||||
46 | Mihálová Slávka | 20. 11. 2018 | 2004 | Ž | TK Senica | 175 | |||||
47 | Karasová Emma | 17. 11. 2018 | 2006 | D-d | Šport Park Lúčky | 197 | |||||
48 | Dobrucká Natália | 16. 11. 2018 | 2005 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 233 | |||||
49 | Gemzická Adela | 17. 12. 2018 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 241 | |||||
50 | Hrabovská Karolína | 17. 12. 2018 | 2004 | Ž | TK Tennis Classic Bratislava | 270 | |||||
51 | Kotianová Lenka | 17. 11. 2018 | 2003 | Ž | TO Slávia ŽU Žilina | 338 | |||||
52 | Maščeníková Diana | 07. 01. 2019 | 2003 | Ž | 1.TC Humenné | 338 | |||||
53 | Modlová Sofia Markéta | 04. 12. 2018 | 2004 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | ||||||
54 | Cíleková Laura | 05. 01. 2019 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | ||||||
55 | Blahová Barbora | 22. 01. 2019 | 2001 | Ž | TK Slávia STU Bratislava |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Mráziková Karolína | 02. 02. 2019 | 2004 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 49 | |||||
2 | Kyseľová Nina | 01. 02. 2019 | 2006 | D-d | TC Topoľčany | 241 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Babíková Noemi | 01. 02. 2019 16:51 | 2004 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 96 | ||||
2 | Čisovská Romana | 05. 02. 2019 16:39 | 2002 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 92 | 1 | |||
3 | Danišková Kristína | 31. 01. 2019 12:02 | 2004 | Ž | TKM - Tenisový klub Madunice | 118 | ||||
4 | Hubinská Mária | 26. 01. 2019 13:18 | 2003 | Ž | Oukey Tenis Chorvátsky Grob | 113 | ||||
5 | Ivaničová Darina | 10. 01. 2019 17:46 | 2006 | D-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
6 | Jančíková Alex | 21. 01. 2019 13:17 | 2005 | Ž | TK TENNis FUN B.Bystrica | 338 | ||||
7 | Jašková Anika | 31. 01. 2019 21:59 | 2003 | Ž | TK Slovan Bratislava | 6 | ||||
8 | Kadlečková Michaela | 07. 02. 2019 14:29 | 2001 | Ž | TK TENNis FUN B.Bystrica | 87 | 2 | |||
9 | Knapová Tamara | 05. 02. 2019 07:58 | 2002 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 16 | ||||
10 | Kotlíková Inez Maria | 03. 02. 2019 19:15 | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 9 | ||||
11 | Kužmová Katarína | 05. 02. 2019 19:47 | 2001 | Ž | VSE TK Akademik Košice | 3 | ||||
12 | Lašáková Lilien | 28. 12. 2018 02:12 | 2005 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 215 | ||||
13 | Marušinová Martina | 07. 02. 2019 20:38 | 2003 | Ž | TK Žilina | 18 | ||||
14 | Nebylová Paula | 16. 01. 2019 10:36 | 2004 | Ž | Tennis club Veľké Kostoľany | 267 | ||||
15 | Pleváková Ema | 06. 02. 2019 10:52 | 2003 | Ž | OZ ŠK Odema Púchov | 57 | ||||
16 | Šafárová Sophia Sara | 08. 02. 2019 12:13 [N] | 2002 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 54 | ||||
17 | Šarinová Sára | 07. 02. 2019 17:20 | 2005 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 66 | ||||
18 | Stankovská Nina | 07. 02. 2019 21:19 | 2002 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 9 | ||||
19 | Trebuňová Zuzana | 08. 02. 2019 11:39 [N] | 2004 | Ž | TK Mladosť Košice | 65 | ||||
20 | Vargová Vanda | 03. 02. 2019 17:17 | 2003 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | 5 |