Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110068 - TK F1 Poprad | |||
Názov turnaja: | POPRAD CUP 10 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Francisciho 832/21,05801 Poprad | |||
Trieda: | Turnaje detí do 10 rokov | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hrebík Dušan (A) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 26.03.2022 | Termín do: | 27.03.2022 | |
Kontakt: | Ján Polóny | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0907539771, mobil - 0908478484, | |||
Kontakt e-mail: | ogurecka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 24. 03. 2022 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
deti - chlapci | 24 | - | - | 25.03.2022 9:30 | v mieste konania |
deti - dievčatá | 24 | - | - | 25.03.2022 9:30 | v mieste konania |
Poznámky:
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
rozpis, správa, útecha CH/D
VR: Hrebík Dušan
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Thern Alessandro | ||||
6:1 | |||||
2. | Herdický Martin | 32 16 8 SF F | |||
3. | Kimak Maximilian | ||||
6:4 | |||||
4. | Lukáč Tomáš | 32 16 8 SF F | |||
5. | Mihók Kristián | ||||
7:5 | |||||
6. | Brejka Alex | 32 16 8 SF F | |||
7. | Kazimír Tomáš | ||||
7:5 | |||||
8. | Saluga Samuel | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | USP | Kaľavský Dominik | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TC 92 Levoča | ||||
2 | USP | Lukáč Tomáš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TJ Sokol Prešov | ||||
3 | Šimko Filip | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TJT Michalovce | |||||
4 | Mihal Benjamin Ross | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TJ Sokol Prešov | |||||
5 | Saluga Samuel | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | |||||
6 | Fox Filip | 31.10.2022 !!! | 2013 | M-ch | TK Čingov 2008 Smižany | |||||
7 | Kazimír Tomáš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenis Komplex Košice | |||||
8 | Mihók Kristián | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | |||||
9 | Kasper Jakub | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TKM Betliar | |||||
10 | Dorko Samuel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Profitennis Academy Prešov | |||||
11 | Šabľa Martin Samuel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Mladosť Košice | |||||
12 | Závatzký Lukas | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | |||||
13 | Thern Alessandro | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TKM Betliar | |||||
14 | Brejka Alex | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | |||||
15 | Martančík Richard | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | |||||
16 | Rusnák Martin | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | |||||
17 | Ferencz Martin | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Mladosť Košice | |||||
18 | Čuchran Tobias | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TKM Betliar | |||||
19 | Herdický Martin | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TJ Sokol Prešov | |||||
20 | USP | Kimak Maximilian | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TJT Michalovce | ||||
21 | USP | Abbondanza Roberto Lorenzo | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | Tenis Komplex Košice | ||||
22 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2020 | De-ch | Slovenský tenisový zväz | |||||
23 | USP | Konečný Adam | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Šport Park Lúčky | ||||
24 | USP | Vrábel Viliam | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Žilina |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Brejka Hugo | 08. 03. 2022 21:17 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | |||||
2 | Dudič Michal | 23. 03. 2022 14:10 | 2012 | M-ch | TJT Michalovce | |||||
3 | Juríček Jáchym | 23. 03. 2022 19:20 | 2012 | M-ch | TK Žilina | |||||
4 | Kertis Martin | 22. 03. 2022 15:23 | 2012 | M-ch | TJT Michalovce | |||||
5 | Klobušník Martin | 21. 02. 2022 11:38 | 2012 | M-ch | TK Mladosť Košice | |||||
6 | Klocháň Samuel | 23. 03. 2022 12:01 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | |||||
7 | Krišanda Alex | 26. 03. 2022 13:22 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | |||||
8 | Lipinský Nino | 23. 03. 2022 21:34 | 2013 | M-ch | 1.TC Humenné | |||||
9 | Malinka Igor | 22. 03. 2022 08:13 | 2012 | M-ch | TC Topoľčany | |||||
10 | Puškár Matej | 21. 03. 2022 13:58 | 2012 | M-ch | 1.TC Humenné |