Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080001 - TK Slovan Bratislava | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Odbojárov 3, 831 04 Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje detí do 10 rokov | Povrch: | Hard court | |
Vrchný rozhodca: | Kyselovič Michal (A) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 22.01.2022 | Termín do: | 23.01.2022 | |
Kontakt: | Michal Kyselovič | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903557454, | |||
Kontakt e-mail: | michalkyselovic@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 20. 01. 2022 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
deti - chlapci | 32 | 16 | - | 21.01.2022 9:00 | TK Slovan |
deti - dievčatá | 32 | 16 | - | 21.01.2022 9:00 | TK Slovan |
Poznámky:
POZOR! Dievčatá začínajú v sobotu, chlapci v nedeľu.
rozpis, správa
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
VR: Kyselovič Michal
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Blaščík Matyáš Dominik | ||||
6:1 | |||||
2. | Juríček Jáchym | 32 16 8 SF F | |||
3. | Kollár Danny | ||||
6:3 | |||||
4. | Ďuris Lucas | 32 16 8 SF F | |||
5. | Lörinčík Lukas | ||||
6:0 | |||||
6. | Čupil Adam | 32 16 8 SF F | |||
7. | Polák Lukáš | ||||
6:0 | |||||
8. | Malinka Igor | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Krnáč M. Čupil A. | |||
2. | BYE | 8 SF F | |||
3. | Kováčik Š. Piroha M. | ||||
6:2 | |||||
4. | Gróf R. Kollár D. | 8 SF F | |||
5. | Lörinčík L. Kozel O. | ||||
6:3 | |||||
6. | Blaščík M. Juríček J. | 8 SF F | |||
7. | Malinka I. Ďuris L. | ||||
6:2 | |||||
8. | (2) | Polák L. Babindai M. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2020 | De-ch | Slovenský tenisový zväz | |||||
2 | Blaščík Matyáš Dominik | 31.10.2022 !!! | 2013 | M-ch | Bratislavský tenisový zväz | |||||
3 | Krnáč Michal | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
4 | Čupil Adam | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
5 | Kollár Danny | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
6 | Piroha Matúš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
7 | Mamedgulyyev Azim | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
8 | Kozel Oliver | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Petržalka | |||||
9 | Gróf Rene | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
10 | Polák Lukáš | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | |||||
11 | Kováčik Šimon | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
12 | Špánik Adam | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Sparta Považská Bystrica | |||||
13 | Lörinčík Lukas | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Petržalka | |||||
14 | Juríček Jáchym | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Žilina | |||||
15 | Ďuris Lucas | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | |||||
16 | Brejka Hugo | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | |||||
17 | Babindai Matias | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | MŠO Štúrovo | |||||
18 | Malinka Igor | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TC Topoľčany |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Kello Alexander | 22. 01. 2022 18:45 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
2 | Šatánek Jakub | 17. 01. 2022 12:34 | 2012 | M-ch | TK Petržalka | |||||
3 | Štalmach Dionýz | 16. 01. 2022 21:07 | 2012 | M-ch | TJ Sokol Prešov |