Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090027 - TK Ratufa Levice | |||
Názov turnaja: | WINTER CUP 2 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Turecký Rad, Levice | |||
Trieda: | Turnaje detí do 8 rokov | Povrch: | Plexipave | |
Vrchný rozhodca: | Krištof Tomáš (C) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Mókuš Milan (B) | |||
Termín od: | 12.01.2019 | Termín do: | 13.01.2019 | |
Kontakt: | Tomáš Krištof | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0907071562, | |||
Kontakt e-mail: | tkratufalevice@tstk.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 10. 01. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
deti - chlapci | 32 | - | - | 12.01.2019 8:30 | v mieste konania |
deti - dievčatá | 32 | - | - | 12.01.2019 13:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, CH útecha, D skupiny/hl.súťaž
VR: Tomáš Krištof, ZVR: Milan Mókuš
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Adamča Martin | ||||
4:0 | |||||
2. | Malinka Igor | 32 16 8 SF F | |||
3. | Krištof Tomáš | ||||
4:0 | |||||
4. | Taha Adam | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Daniš Július | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | |||||
2 | Csontó Tobias | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Ratufa Levice | |||||
3 | Bairo Leonardo | 31.10.2020 !!! | 2011 | S-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
4 | Malinka Igor | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TC Topoľčany | |||||
5 | Kubáň Leo | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | |||||
6 | Pokorný Šimon | 31.10.2023 !!! | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | |||||
7 | Nagy Matúš | 31.10.2023 !!! | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | |||||
8 | Kubiš Alexander | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | |||||
9 | Kazárik Martin | 31.10.2023 !!! | 2011 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
10 | Tomašovič Ľubomír | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Sereď | |||||
11 | Machajdík Maxim | 31.10.2021 !!! | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | |||||
12 | Truska Lukas | 31.10.2023 !!! | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | |||||
13 | Krištof Tomáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | |||||
14 | Mészáros Patrik | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | |||||
15 | Babindai Matias | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | MŠO Štúrovo | |||||
16 | Adamča Martin | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
17 | Soboňa Andrej | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
18 | Taha Adam | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
19 | Herman Lukáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK ZZO Čadca | |||||
20 | Húsenica Ľuboš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | |||||
21 | Kráľ Leonard | 31.10.2019 !!! | 2012 | M-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
22 | Kurnas Viliam | 31.10.2024 | 2011 | S-ch | Top tennis academy Zvolen |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Brezovický Samuel | 11. 01. 2019 21:31 | 2013 | M-ch | TK Ratufa Levice |