termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  tréner  |  klub  |  prihlásiť do systému

Kapitán domácich:

V treťom sete zápasu Kapasný - Kontuľ za stavu 1:4 domáci hráč hodil raketu o antuku, ktorá preskočila cez sieť na súperovu polovicu bez toho, aby mierila alebo ohrozovala súpera, ktorý stal úplne inde. Na nátlak hosťujúceho hráča a jeho kapitána bol zápas ukončený po rozhovore oboch kapitánov, Ing. Chren

Kapitán hostí:

Hráš Kapasný Tomáš počas zápasu za stavu 1:4 v 3 sete prehodil raketu cez sieť. Po dohode kaputánov a hráča sme sadohodli o skreči zápasu. Súhlasil aj kapitán domácich.Navrhol že má na to právo. Maras Jozef ml.

Vrchný rozhodca:

Vyjadrenie riadiaceho orgánu:

Skrečovať zápas podľa Súťažného poriadku čl. 137 môže iba Riadiaci orgán a vrchný rozhodca. Kapitáni družstiev túto pravomc nemajú.Zápas sa má dohrať a všetky priestupky hráčov je potrebne uviesť v zápise o stretnuti.