Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090002 - TC EMPIRE Trnava | |||
Názov turnaja: | EMPIRE Juniors Cup | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hajdóczyho 11, 917 01 Trnava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Boleman Tomáš (A) | Počet dvorcov: | 10 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 28.08.2021 | Termín do: | 30.08.2021 | |
Kontakt: | Ing., PhD. Tomáš Boleman | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0335920897, dv. - 0335920897, fax - 0335920823, mobil - 0911170738, | |||
Kontakt e-mail: | tboleman@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 26. 08. 2021 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 48 | 24 | - | 27.08.2021 10:00 | TC EMPIRE Trnava |
dorastenky | 48 | 24 | - | 27.08.2021 10:05 | TC EMPIRE Trnava |
Poznámky:
Pozor! Z dôvodu kolízie sa turnaj posunul o dva dni (pôvodne 26. - 28. 8.).
rozpis, správa, vyhodnotenie
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
VR: Boleman Tomáš
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Rosa Alex | ||||
6:2 6:1 | |||||
2. | Jakubovič Xavier | 64 32 16 8 SF F | |||
3. | Přibáň Martin | ||||
7:5 6:0 | |||||
4. | Kompiš Tomáš | 64 32 16 8 SF F | |||
5. | Hulín Patrik | ||||
6:1 6:1 | |||||
6. | Paulovčák Sebastián | 64 32 16 8 SF F | |||
7. | Vrba Miloslav | ||||
2:6 7:6 1:0 skr | |||||
8. | Štancel Adrián | 64 32 16 8 SF F | |||
9. | Chovanec Jakub | ||||
6:1 6:0 | |||||
10. | Paulovič Nikolas | 64 32 16 8 SF F | |||
11. | Czinege Richard | ||||
6:2 6:1 | |||||
12. | Kompiš Andrej | 64 32 16 8 SF F | |||
13. | Bairo Dylan | ||||
6:4 6:3 | |||||
14. | Bognár Simon | 64 32 16 8 SF F | |||
15. | Kohút Alex | ||||
2:6 6:4 6:1 | |||||
16. | Kuna Tomáš | 64 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Kompiš A. Chovanec J. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Rogulski Y. Kovář S. | ||||
4:6 6:2 10:3 | |||||
4. | Bairo D. Jeník Š. | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Cimra M. Přibáň M. | |||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Kompiš T. Volník N. | ||||
6:2 6:2 | |||||
8. | Paulovčák S. Ihring W. | 16 8 SF F | |||
9. | Novák A. Šteflík T. | ||||
6:1 6:0 | |||||
10. | Kohút A. Czinege R. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | (3-4) | Bognár S. Petráš D. | 16 8 SF F | ||
13. | Štancel A. Foltán M. | ||||
skr | |||||
14. | Kecskés O. Paulovič N. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Rosa A. Jakubovič X. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Rosa Alex | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 41 | ||||
2 | Petráš David | 31.10.2024 | 2004 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 42 | ||||
3 | Macháč Max Mikuláš | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 49 | ||||
4 | Kompiš Andrej | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Žilina | 51 | ||||
5 | Chovanec Jakub | 31.10.2025 | 2005 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 58 | ||||
6 | Štancel Adrián | 31.10.2024 | 2004 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 61 | ||||
7 | Kompiš Tomáš | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Žilina | 66 | ||||
8 | USP | Ihring Walter | 31.10.2025 | 2005 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 69 | |||
9 | Přibáň Martin | 31.10.2024 | 2003 | M | TK Jednotka Bratislava | 69 | ||||
10 | USP | Jakubovič Xavier | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 74 | |||
11 | Kuna Tomáš | 31.10.2024 | 2004 | M | TK RELAX Liptovský Mikuláš | 74 | ||||
12 | Hulín Patrik | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 83 | ||||
13 | Kovář Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | LTC Leopoldov | 87 | ||||
14 | Paulovič Nikolas | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 91 | ||||
15 | Bognár Simon | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | 98 | ||||
16 | Kohút Alex | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 98 | ||||
17 | Paulovčák Sebastián | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | 109 | ||||
18 | Volník Nicholas | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK KPSF 92 Bernolákovo | 110 | ||||
19 | Macák Milan | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | MŠK Poprad-Tatry | 111 | ||||
20 | Rogulski Yannik | 31.10.2025 | 2005 | M | TKM - Tenisový klub Madunice | 113 | ||||
21 | Kecskés Oliver | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 126 | ||||
22 | Czinege Richard | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 136 | ||||
23 | Jeník Šimon | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Petržalka | 136 | ||||
24 | USP | Sarouphim Jean Pierre | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 149 | |||
25 | USP | Arva Sebastian | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 156 | |||
26 | Jaroščák Maximilián | 31.10.2023 !!! | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 156 | ||||
27 | Foltán Marko | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Raketa Nedožery-Brezany | 156 | ||||
28 | Mattoš Adam | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TKM Betliar | 177 | ||||
29 | Novák Adam | 31.10.2025 | 2005 | M | TK 77 Skalica | 185 | ||||
30 | Németh Martin | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK VIP Bratislava | 185 | ||||
31 | Šteflík Tomáš | 31.10.2025 | 2004 | M | TK 77 Skalica | 185 | ||||
32 | Vrba Miloslav | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | |||||
33 | Jaroška Adam | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TKM - Tenisový klub Madunice | |||||
34 | USP | Bairo Dylan | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | ||||
35 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz | |||||
36 | odhlásený 2 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Cimra Martin | 28. 08. 2021 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 56 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Benian Oskar | 25. 08. 2021 21:56 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
2 | Bernáth Bruno | 21. 08. 2021 20:57 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 36 | ||||
3 | Bottlik Richard | 22. 08. 2021 11:28 | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 49 | ||||
4 | Bušniak Michal | 26. 08. 2021 15:23 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 136 | ||||
5 | Dubeň Matúš | 21. 08. 2021 12:35 | 2004 | M | TK Žilina | 96 | ||||
6 | Duraj Martin | 14. 08. 2021 12:03 | 2005 | M | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 120 | ||||
7 | Duroška Lukáš | 26. 08. 2021 22:23 | 2005 | M | VTC Pezinok | 156 | ||||
8 | Dvorský Daniel | 25. 08. 2021 14:52 | 2005 | M | TK Kúpele Piešťany | 95 | ||||
9 | Finta Lukáš | 26. 08. 2021 10:44 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 42 | ||||
10 | Gergeľ Sebastián | 27. 08. 2021 08:21 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | |||||
11 | Halahija Nathan André | 22. 08. 2021 08:59 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 51 | ||||
12 | Hanušovský Lukáš | 26. 08. 2021 11:10 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | |||||
13 | Hron Alex Maximilián | 27. 08. 2021 09:53 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 117 | ||||
14 | Chren Patrik | 24. 08. 2021 11:30 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 131 | ||||
15 | Jankech Michael | 26. 08. 2021 22:01 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
16 | Jergič Daniel | 23. 08. 2021 16:48 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 57 | ||||
17 | Kido Matúš | 22. 08. 2021 20:20 | 2005 | M | TK AS Trenčín | 126 | ||||
18 | Kovalík Jakub | 27. 08. 2021 08:55 | 2004 | M | Tenisová akadémia Prešov | 34 | ||||
19 | Krnáč Samuel | 26. 08. 2021 21:47 | 2005 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 39 | ||||
20 | Kurčík Adam | 26. 08. 2021 22:53 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
21 | Medveď Jakub | 26. 08. 2021 11:11 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 106 | ||||
22 | Melaga Samuel | 20. 08. 2021 17:01 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 90 | ||||
23 | Melicherík Tomáš | 20. 08. 2021 13:33 | 2004 | M | TC Trnavský šport | 101 | ||||
24 | Michalica Aleš | 21. 08. 2021 14:48 | 2005 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 63 | ||||
25 | Mišenka Dodi | 26. 08. 2021 19:26 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 85 | ||||
26 | Nagy Damian | 26. 08. 2021 12:42 | 2007 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | |||||
27 | Náhlovský Filip | 26. 08. 2021 20:52 | 2004 | M | TK Jednotka Bratislava | 78 | ||||
28 | Pivník Oliver | 26. 08. 2021 15:48 | 2005 | M | ŠK Progress Rimavská Sobota | 35 | ||||
29 | Poklemba Filip | 27. 08. 2021 00:38 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 86 | ||||
30 | Puskeiler Martin | 26. 08. 2021 22:21 | 2006 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 98 | ||||
31 | Roest Luc Paulus | 28. 08. 2021 09:10 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 156 | ||||
32 | Šebo Alex | 24. 08. 2021 15:09 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 123 | ||||
33 | Schwarc David | 26. 06. 2021 09:00 | 2005 | M | Tenisový klub Dúbravka BA | 21 | ||||
34 | Slašťan Tomáš | 27. 08. 2021 08:31 | 2008 | D-ch | Fresh club Zvolen | |||||
35 | Snopek Samuel | 22. 08. 2021 18:20 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 71 | ||||
36 | Solčan Adam | 25. 08. 2021 20:47 | 2007 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | |||||
37 | Šramko Marcel | 18. 08. 2021 18:04 | 2003 | M | TK Jednotka Bratislava | 33 | ||||
38 | Srnánek Martin | 27. 08. 2021 14:08 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 82 | ||||
39 | Štefány Jakub | 26. 08. 2021 10:29 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
40 | Vaco Marek | 26. 08. 2021 21:34 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 104 |