Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100025 - TK Baník Prievidza | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Olympionikov 8,Prievidza | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Köberling Karol (A) | Počet dvorcov: | 9 | |
Zástupca rozhodcu: | Šimurka Michal (B) | |||
Termín od: | 11.09.2021 | Termín do: | 15.09.2021 | |
Kontakt: | Ing. Peter Kulich | |||
Kontakt tel.: | dv. - 046/5430460, fax - 046/5430460, mobil - 0905661013, | |||
Kontakt e-mail: | peter_kulich@email.cz | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 09. 09. 2021 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 48 | 24 | - | 10.09.2021 10:00 | TK Baník |
dorastenky | 48 | 24 | - | 10.09.2021 10:10 | TK Baník |
Poznámky:
POZOR! Dievčatá začínajú v nedeľu.
rozpis, správa, vyhodnotenie
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
VR: Köberling Karol, ZVR: Šimurka Michal
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Dao D. Marošík N. | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Krcho D. Foltán M. | ||||
6:2 6:2 | |||||
4. | Garaj B. Novák M. | 32 16 8 SF F | |||
5. | Michalica A. Safko S. | ||||
6:3 4:6 10:8 | |||||
6. | Stolárik S. Kirkov M. | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Čurlej M. Verčík I. | |||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Keľo P. Kučera P. | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Halahija N. Tóth B. | ||||
6:0 6:4 | |||||
12. | Macháč M. Hulín P. | 32 16 8 SF F | |||
13. | Bognár S. Markovič M. | ||||
6:2 6:1 | |||||
14. | Paulovič N. Kecskés O. | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (5-8) | Kyjaci S. Guzoň S. | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
18. | (5-8) | Škoda D. Semančík F. | 32 16 8 SF F | ||
19. | Palenčár P. Krnáč S. | ||||
7:6(2) 6:4 | |||||
20. | Pivník O. Papuščák Š. | 32 16 8 SF F | |||
21. | Talajka T. Gula P. | ||||
6:3 7:5 | |||||
22. | Hajduch M. Jakubovič X. | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Baranec D. Muránsky M. | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | (5-8) | Bernáth B. Obtulovič J. | 32 16 8 SF F | ||
27. | Kovalík J. Melaga S. | ||||
6:3 6:7(3) 10:5 | |||||
28. | Petráš D. Jergič D. | 32 16 8 SF F | |||
29. | Vaco M. Lapšanský A. | ||||
6:3 6:4 | |||||
30. | Finta L. Rosa A. | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Krajčí M. Michalik R. | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Michalik Radovan | 31.10.2025 | 2003 | M | MŠK Poprad-Tatry | 3 | ||||
2 | Marošík Norbert | 31.10.2024 | 2004 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 4 | ||||
3 | Dao Dung Em Oliver | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 5 | ||||
4 | Almási Alfréd | 31.10.2025 | 2003 | M | Hi-Ten TAC D. Streda | 6 | ||||
5 | Krajčí Michal | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Mladosť Košice | 7 | ||||
6 | Keľo Pavel | 31.10.2025 | 2003 | M | TKM Betliar | 8 | ||||
7 | Baranec Dušan | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | 9 | ||||
8 | Kyjaci Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | TC EMPIRE Trnava | 10 | ||||
9 | Čurlej Michal | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Žilina | 10 | ||||
10 | Semančík Filip | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 12 | ||||
11 | Gula Pavel | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 13 | ||||
12 | Muránsky Matej | 31.10.2024 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 14 | ||||
13 | Kučera Peter | 31.10.2025 | 2003 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 15 | ||||
14 | Verčík Ivo | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | 16 | ||||
15 | Obtulovič Juraj | 31.10.2024 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 20 | ||||
16 | Hajduch Marko | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Slovan Bratislava | 22 | ||||
17 | Guzoň Samuel | 31.10.2025 | 2005 | M | JJ Tenis Trnava | 23 | ||||
18 | Novák Maxim | 31.10.2024 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 25 | ||||
19 | Palenčár Patrik | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 27 | ||||
20 | Stolárik Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 28 | ||||
21 | Safko Sebastián Jonáš | 31.10.2025 | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 30 | ||||
22 | Tóth Bence | 31.10.2025 | 2005 | M | TKM Betliar | 31 | ||||
23 | Kirkov Mário | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Profitennis Academy Prešov | 32 | ||||
24 | Kovalík Jakub | 31.10.2024 | 2004 | M | Tenisová akadémia Prešov | 34 | ||||
25 | Pivník Oliver | 31.10.2025 | 2005 | M | ŠK Progress Rimavská Sobota | 35 | ||||
26 | Bernáth Bruno | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 36 | ||||
27 | Papuščák Šimon | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TKM Martin | 37 | ||||
28 | Krnáč Samuel | 31.10.2025 | 2005 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 39 | ||||
29 | Rosa Alex | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 41 | ||||
30 | Finta Lukáš | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 42 | ||||
31 | Petráš David | 31.10.2024 | 2004 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 42 | ||||
32 | Škoda David | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TK Slovan Bratislava | 48 | ||||
33 | Bottlik Richard | 31.10.2025 | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 49 | ||||
34 | Macháč Max Mikuláš | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 49 | ||||
35 | Halahija Nathan André | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 51 | ||||
36 | Kompiš Andrej | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Žilina | 51 | ||||
37 | USP | Jergič Daniel | 31.10.2025 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 57 | |||
38 | STZ | Michalica Aleš | 31.10.2025 | 2005 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 63 | |||
39 | STZ | Talajka Tomáš | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 80 | |||
40 | STZ | Hulín Patrik | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 83 | |||
41 | STZ | Melaga Samuel | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 90 | |||
42 | USP | Paulovič Nikolas | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 91 | |||
43 | USP | Bognár Simon | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | 98 | |||
44 | USP | Vaco Marek | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 104 | |||
45 | STZ | Kecskés Oliver | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 126 | |||
46 | USP | Foltán Marko | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Raketa Nedožery-Brezany | 156 | |||
47 | USP | Krcho Dávid | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 180 | |||
48 | STZ | Markovič Matej | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 185 |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Ševčík Jakub | 23. 07. 2021 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 53 | |||||
2 | Mazák Maxim | 15. 07. 2021 | 2004 | M | TK Žilina | 54 | |||||
3 | Cimra Martin | 11. 07. 2021 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 56 | |||||
4 | Chovanec Jakub | 17. 07. 2021 | 2005 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 58 | |||||
5 | Imrišek Lukáš | 07. 08. 2021 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 59 | |||||
6 | Hudák Max | 19. 08. 2021 | 2003 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 60 | |||||
7 | Garaj Bruno | 18. 07. 2021 | 2003 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 65 | |||||
8 | Přibáň Martin | 09. 08. 2021 | 2003 | M | TK Jednotka Bratislava | 69 | |||||
9 | Ihring Walter | 23. 08. 2021 | 2005 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 69 | |||||
10 | Jakubovič Xavier | 18. 07. 2021 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 74 | |||||
11 | Náhlovský Filip | 19. 07. 2021 | 2004 | M | TK Jednotka Bratislava | 78 | |||||
12 | Mišenka Dodi | 26. 08. 2021 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 85 | |||||
13 | Karovič Jaroslav | 28. 08. 2021 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 91 | |||||
14 | Lapšanský Alex | 11. 08. 2021 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 93 | |||||
15 | Dubeň Matúš | 25. 07. 2021 | 2004 | M | TK Žilina | 96 | |||||
16 | Puskeiler Martin | 20. 08. 2021 | 2006 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 98 | |||||
17 | Melicherík Tomáš | 31. 07. 2021 | 2004 | M | TC Trnavský šport | 101 | |||||
18 | Janči Kristián | 24. 08. 2021 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 112 | |||||
19 | Hron Alex Maximilián | 13. 07. 2021 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 117 | |||||
20 | Duraj Martin | 29. 07. 2021 | 2005 | M | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 120 | |||||
21 | Belák Michal | 19. 07. 2021 | 2003 | M | TK Vrútky | 126 | |||||
22 | Sarouphim Jean Pierre | 26. 08. 2021 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 149 | |||||
23 | Nagy Damian | 27. 07. 2021 | 2007 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Masarčin Marcus | 31. 08. 2021 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 23 | |||||
2 | Ondrášik Adam | 30. 08. 2021 | 2005 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 118 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Arva Sebastian | 10. 09. 2021 04:26 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 156 | ||||
2 | Dzhurdzha Artem | 30. 08. 2021 19:40 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 46 | ||||
3 | Hanušovský Lukáš | 07. 09. 2021 11:00 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | |||||
4 | Jankech Michael | 10. 09. 2021 09:42 [N] | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
5 | Kido Matúš | 01. 09. 2021 18:46 | 2005 | M | TK AS Trenčín | 126 | ||||
6 | Kohút Alex | 08. 09. 2021 07:19 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 98 | ||||
7 | Kuna Tomáš | 10. 09. 2021 07:00 | 2004 | M | TK RELAX Liptovský Mikuláš | 74 | ||||
8 | Lazarčík Markus | 08. 09. 2021 07:01 | 2005 | M | TK Slovan Bratislava | 29 | ||||
9 | Medveď Jakub | 09. 09. 2021 15:47 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 106 | ||||
10 | Naňo Marek | 25. 08. 2021 11:19 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 79 | ||||
11 | Németh Igor | 10. 09. 2021 04:29 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 26 | ||||
12 | Norrman Simon | 09. 09. 2021 16:47 | 2005 | M | TC EMPIRE Trnava | 18 | ||||
13 | Novák Kristián Jakub | 08. 09. 2021 08:13 | 2005 | M | TK Profitennis Academy Prešov | 68 | ||||
14 | Paulovčák Sebastián | 30. 08. 2021 06:19 | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | 109 | ||||
15 | Poklemba Filip | 10. 09. 2021 01:00 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 86 | ||||
16 | Schwarc David | 10. 08. 2021 19:50 | 2005 | M | Tenisový klub Dúbravka BA | 21 | ||||
17 | Srnánek Martin | 05. 09. 2021 19:38 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 82 | ||||
18 | Šuba Marek | 09. 09. 2021 20:33 | 2004 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 71 |